فصل ششم «فرار از زندان» به زودی تولید می شود.

شنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ سینما
سریال فرار از زندان

سینما دایان:

 

 با گذشت دو سال از پخش آخرین قسمت «فرار از زندان»، زمزمه‌هایی درباره ساخت فصل ششم این سریال پرطرفدار به گوش می‌رسد.

 

فرار از زندان (Prison Break) یک درام آمریکایی به کارگردانی پل شیورینگ است که از اوت ۲۰۰۵ تا می ۲۰۱۷ در قالب پنج فصل و توسط شبکه رسانه‌ای فاکس پخش شد. داستان این سریال در مورد دو برادر است که یکی از آن‌ها به خاطر جرم مرتکب نشده به مرگ محکوم شده و دیگری برای نجات برادر خود نقشه‌ای استادانه می‌کشد.

 

سریال فرار از زندان با استقبال گسترده مخاطبان روبه‌رو شد. بنابراین پخش فصل پنجم این سریال هیجانی در سال ۲۰۱۷ تمام چیزی بود که طرفدارانش می‌خواستند. حالا با گذشت چند سال از انتشار آخرین اپیزود فصل پنجم، مخاطبان بی‌صبرانه در انتظار شنیدن خبر تمدید این مجموعه تلویزیونی هستند.

دامینیک پرسل (Dominic Purcell) بازیگر نقش لینکلن باروز در این سریال، دسامبر سال ۲۰۱۷ اعلام کرد فصل ششم فرار از زندان در دست ساخت است.

 

سریال فرار از زندان 6,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

پرسل نیز نوامبر سال ۲۰۱۹ تصویری از شخصیت خود در نقش برادر مایکل اسکافیلد در سریال منتشر کرد و نوشت: (سریال) در مسیر درستی قرار دارد. ما در حال کنار هم قرار دادن قطعات هستیم. این کار فرآیندی طولانی و زمان‌بر است بنابراین دندان روی جگر بگذارید.

سارا وین کالیز (Sarah Wayne Callies) بازیگر نقش سارا اسکافیلد عکسی را از شخصیت سارا در کنار مایکل اسکافیلد (با بازی ونتورت میلر)، بازیگر نقش اصلی سریال، و یک نوزاد منتشر کرد. عکسی که بسیاری از طرفداران آن را به عنوان بخشی از سیر داستان در فصل جدید تعبیر کردند.

این خبر در ژانویه سال ۲۰۱۸ از سوی شبکه فاکس نیز تایید شد. اما فیلمنامه‌نویسان این مجموعه در تابستان سال ۲۰۱۹ با رد احتمال ساخت دنباله این مجموعه، امید طرفداران را ناامید کردند. این در حالی است که بازیگران این سریال آمریکایی در ماه‌های اخیر پست‌هایی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته‌اند که بار دیگر به این احتمال قوت بخشیده است.

وی در ماه آوریل امسال نیز در چند پست به احتمال ساخت فصل ششم فرار از زندان اشاره کرد.

چیزی که می‌توانم قولش را بدهم این است که ما همگی توافق داریم اگر داستان ارزشش را داشته باشد، (فصل ششم) ساخته خواهد شد.

تا وقتی زمانش نرسیده، در مورد فصل ششم اظهارنظری نمی‌کنم. مراقب باشید. هوشمندانه عمل کنید و هوشیار باشید.

تمام این پست‌ها نشان می‌دهد که ممکن است فصل ششم این سریال زودتر از آن‌چه فکرش را می‌کنید، منتشر شود.

نیسان آبی فیلم جدید منوچهر هادی

منوچهر هادی با نیسان آبی می آید

سریال قورباغه

زمان پخش سریال قورباغه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا