سریال جدید شقایق فراهانی

سه‌شنبه 26 دی 1396 سینما
سریال جدید شقایق فراهانی

سریال جدیدشقایق فراهانی

حسین سهیلی زاده با یک سریال جدید به آنتن تلویزیون بازمیگردد. سریال هست و نیست به کارگردانی حسین سهیلی زاده بازیگران جدید خود را شناخت.سریال هست و نیست
سریال هست و نیستشقایق فراهانی

تصویربرداری این سریال به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی محسن شایانفر که از روز پنجشنبه 20 مهر ماه در شهرک غرب به عنوان یکی از لوکیشن های اصلی مجموعه کلید خورده بود و از مرز نیمه گذشته بود؛ برای ادامه کار بازیگران جدیدی به مجموعه اضافه شدند.

شقایق فراهانی و عنایت بخشی در سریال هست و نیست

در تازه ترین مراحل ساخت این سریال، شقایق فراهانی و عنایت بخشی در ردای نقشی خاص به سریال “هست و نیست” حسین سهیلی زاده پیوستند تا در ادامه تصویربرداری مقابل دوربین رضا شیبانی قرار بگیرند.

عنایت بخشی

عنایت بخشی در سریال هست و نیست

آرمان موسی پور هم ساخت موسیقی “هست و نیست” را برعهده دارد و همزمان با تصویربرداری ساخت موسیقی این مجموعه تلویزیونی را انجام می دهد.

از جمله بازیگران سریال هست و نیست فرهاد قائمیان، حمیدرضا پگاه، الهام پاوه نژاد، نگار عابدی، امیر دژاکام، سولماز حصاری، نازنین کریمی، سیامک اطلسی، اکبر رحمتی، مرتضی علی آبادی،ایمان صراف و سیاوش خیرابی هستند که قرار است با معرفی چند چهره جوان و جدید مقابل دوربین رضا شیبانی قرار بگیرند.

همچنین بخوانید : همه مطالب و حواشی مربوط به شقایق فراهانی

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی در سریال هست و نیست

مجموعه تلویزیونی “هست و نیست” یک ملودرام اجتماعی است و قصه آن براساس فیلمنامه ای از علی حدادی بوده و توسط نادر وحید نگاشته شده و در 30 قسمت برای پخش از شبکه دو سیما ساخته می شود. در خلاصه داستان این سریال آمده است:گاهی بود و نبود و هست و نیست آدم ها، به وسوسه ای گره می خورد که به سادگی باز نمی شود…!

طبق اعلام شبکه دو سیما سریال “هست و نیست” به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی محسن شایانفر قرار است در ایام زمستان روی آنتن برود.

فرهاد قائمیان

فرهاد قائمیان در سریال هست و نیست

برخی از عوامل دیگر این سریال عبارتند از مدیر تصویر برداری:رضا شیبانی، صدابردار:مهدی آزادی، برنامه ریز:مسعود میمی، تدوین:امین عابدی، طراح صحنه و لباس:سهیل میرسپاسی، طراح چهره پردازی:مهرداد قلی پور، دستیار اول کارگردان:امین محمودی، منشی صحنه:فرشته حجازی، جانشین تولید:جواد قاسمی،مدیر تدارکات:مهدی عباسی پور، مدیر مالی:ابراهیم تفرشی، دستیار تهیه:فیروز قاسمی، دستیار تولید:ایمان صراف، تصویربردار پشت صحنه:امیر ژوبین،ناظر کیفی:محمدرضا منتظری، دکوراتور:هوشنگ کاشی لو، بهنام کلامی،عکاس:بهرنگ دزفولی زاده و مدیرروابط عمومی :آیدین نادری اشاره کرد.

منبع:نمناک

احمد نجفی مهمان امشب دورهمی میشود

احمد نجفی مهمان امشب دورهمی میشود

فیلم سینمایی خوک راهی جشنواره برلین شد

فیلم سینمایی خوک راهی جشنواره برلین شد

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا