ستاره‌های میلیاردر هالیوود با پول های خود چه می کنند؟ ( قسمت دوم)

سه‌شنبه 27 شهریور 1397 سینما

ستاره‌های میلیاردر هالیوود با پول های خود چه می کنند؟ ( قسمت دوم)

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
تعریف پول برای سلبریتی‌ها با سایر مردم فرق می‌کند و هیچ ترس و نگرانی از خرج کردن ندارند، این امر باعث شده تا شاهد ولخرجی‌های میلیون‌دلاری سلبریتی‌ها باشیم. این ولخرجی‌ها که از قرار معلوم پایانی هم ندارد شامل خانه‌های اشرافی، خودرو‌های لوکس و گران‌قیمت و لباس‌های زیبایی می‌شود که خرید هر کدام از آن‌ها برای بسیاری از افراد حکم خواب و رؤیا را دارد.

به گزارش برترین ها، تعریف پول برای سلبریتی‌ها با سایر مردم فرق می‌کند و هیچ ترس و نگرانی از خرج کردن ندارند، این امر باعث شده تا شاهد ولخرجی‌های میلیون‌دلاری سلبریتی‌ها باشیم. این ولخرجی‌ها که از قرار معلوم پایانی هم ندارد شامل خانه‌های اشرافی، خودروهای لوکس و گران‌قیمت و لباس‌های زیبایی می‌شود که خرید هر کدام از آن‌ها برای بسیاری از افراد حکم خواب و رؤیا را دارد.

 

ستاره‌های میلیاردر هالیوود با پول های خود چه می کنند؟ ( قسمت اول)

 

با این حساب قصد داریم در ادامه با هم ببینیم سلبریتی‌ها چگونه پول‌های بی‌زبان را خرج می‌کنند.

 

۳۰. آنجلینا جولی

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اگر از هواداران آنجلینا جولی باشید حتماً به خوبی ‌می‌دانید که مدتی است خبرهای زیادی از این زیباروی خوش‌اندام به گوش نمی‌رسد اما آنجلینا در گذشته به ولخرجی و کار‌های پرخرج معروف بود. صرف هزینه‌های گزاف برای خال‌کوبی، آویزان‌کردن شیشه‌ای کوچک محتوی خون همسر آن زمان خود، بیلی باب تورنتون و پریدن در استخر در مراسم گلدن گلاب با یک لباس ۵ هزار دلاری را تنها می‌توان قسمتی از ولخرجی‌های بی‌دلیل آنجلینا جولی در گذشته دانست.

 

این روزها آنجلینا جولی سخت مشغول کارهای انسان‌دوستانه است و گرفتاری‌های زندگی و بزرگ‌کردن بچه‌ها اجازه‌ای به اسراف‌کاری‌های بی‌معنا به او نمی‌دهد اما استفاده از جت شخصی برای پرواز میان کشورهای مختلف را می‌توان به عنوان ولخرجی‌های اخیر آنجلینا جولی ۴۳ ساله ذکر کرد.

 

۲۹. لیدی گاگا

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

جالب است بدانید لیدی گاگایی که این روزها پولش از پارو بالا می‌رود پس ار انتشار اولین آلبومش کاروکاسبی خوبی نداشت و حسابی زیر قرض فرو رفته بود. اما روزگار برای گاگا بازی دیگری داشت و این روزها ارزش خالص دارایی‌های این سلبریتی‌ پرطرفدار به چیزی حدود ۲۲۵ میلیون دلار می‌رسد.

 

قسمتی از این درآمد خرج لباس‌های عجیب و غریب لیدی گاگا می‌شود. خانه اشرافی لیدی گاگا نیز چیزی حدود ۲۳ میلیون دلار قیمت دارد و در این منزل یک سالن بزرگ بولینگ را شاهد هستیم. در کنار این ولخرجی‌ها لیدی گاگا خانه فرانک زاپا، آهنگساز و نوازنده معروف را نیز با قیمت گزافی خریده است. در حوضچه این خانه ۲۷ ماهی زیبا زیبا زندگی می‌کنند که تمامی این ماهی‌ها از ژاپن وارد شده‌اند.

 

در کنار این موارد، لیدی گاگا یک رستوران مجلل در نیویورک را خریداری کرده که ماهانه چیزی حدود ۳۳ هزار دلار سودآوری دارد.

 

۲۸. لئوناردو دی‌‌کاپریو

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بازیگر سرشناس فیلم تایتانیک این روزها در میان چهره‌های سرشناس برای خود اسم و رسمی دست و پا کرده و از سلبریتی‌های بسیار محبوب و خوش‌آبرو است. لئوناردو پول زیادی خرج فعالیت‌های زیست‌محیطی می‌کند و از پُز دادن و قرار گذاشتن با بانوان زیبارویی مثل بلیک لایولی و ریحانا بدش نمی‌آید.

 

لئوناردو دی‌کاپیرو ۴۳ ساله همچنین مهمانی‌های بزرگی در خانه‌‌های اشرافی خود در هالیوود هیلز، مالیبو و نیویورک برگزار می‌کند و جزیره‌ای بنام Blackador Caye را در کشور بلیز در آمریکای مرکزی خریده است.

 

۲۷. کانی وست

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

روز‌به‌روز ثروت این رپر هالیوودی در حال افزایش است و به گفته خودش چیزی نمانده است که به میلیاردهای آمریکایی نزدیک شود. کانی وست اصرار زیادی در به رخ کشیدن ثروتش دارد و از خرید ماشین و لباس‌های اشرافی دست بر نمی‌دارد.

 

کانی وست علاقه زیادی به خرید چیزهای شخصی گران‌قیمت مانند گردن‌بند و دستبند‌های اشرافی دارد و در کنار خانه‌‌های میلیون‌دلاری در لس‌آنجلس و نیویورک علاقه زیادی به طراحی و شخصی‌سازی این خانه‌ها دارد که طبیعتاً خرج‌های بیشتری را به دنبال داشته است.

 

۲۶. اپرا وینفری

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

لطیفه‌ای بامزه در میان آمریکایی‌ها وجود دارد که گفته می‌شود اپرا وینفری نمی‌خواهد کاندید ریاست جمهوری آمریکا شود به این دلیل که در صورت نامزدی وی، اعضای کاغ سفید استعفا می‌دهند.

 

این لطیفه کنایه‌ای است به ثروت بیشمار اپرا وینفری. ثروت خالص این بانوی موفق آمریکایی ثروتی چیزی بیشتر از ۲.۸میلیارد دلار است و برنامه‌های انگیزشی وینفری در سراسر دنیا مخاطب دارد.

 

وینفری خانه بسیار بزرگی در مونتسیتو در ایالت کالیفرنیا دارد و به عنوان دیگر خانه‌های وینفری می‌توان به مستغلات اپرا در جزیره اورکاس، و کلورادو اشاره کرد. سلبریتی‌های زیادی را شاهد هستیم که جت‌های اختصاصی دارند اما اپرا دست تمام این سلبریتی‌ها را از پشت بسته است و شرکت هواپیمایی مستقلی متشکل از چندین هواپیما در اختیار دارد.

 

۲۵. جورج کلونی

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این هنرپیشه پول‌ساز هالیوودی که این روزها ثروتی هنگفت به جیب زده است پله‌های هالیوود را ده تا یکی طی کرد و در کنار ولخرجی برای زنان زیبارویی مانند استیسی کیبلر و همسر فعلی‌اش امل علم الدین، سابقه خوبی در کمک به مراسم خیرخواهانه دارد.

 

کلونی از آن سلبریتی‌هایی است که همیشه هوای خودش را دارد و یک ویلای شش اتاق در کالیفرنیا، دو عمارت در ایتالیا، یک مزرعه در کوبا، خانه‌ای ۹ اتاق در انگلستان و یک آپارتمان بسیار شیک در نیویورک را می‌توان تنها قسمتی از ولخرجی‌های جورج کلونی نام برد.

 

۲۴. سلین دیون

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

چندین دهه است که صدای ملکوتی سلین دیون را در دنیای هنر موسیقی شاهد هستیم. سلین دیون با ترانه موفق My Heart Will Go On در فیلم تایتانیک توانست شهرتی جهانی بدست بیاورد، این ترانه چیزی حدود ۲۰ سال عمر دارد اما از آن زمان تاکنون هرگز شاهد کم‌کاری سلین دیون نبوده‌ایم و این پرنده خوش صدا همیشه به دنبال موفقیت‌های بیشتر بوده است، از آنجایی که موفقیت همیشه ثروت را به دنبال داشته است سلین دیون نیز این روزها ثروت هنگفتی دارد و گفته می‌شود دارایی‌های خالص سلین دیون چیزی حدود ۴۰۰ میلیون دلار است.

 

در سال ۲۰۱۳ سلین دیون خانه‌های خود در کالیفرنیا را به مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار به فروش رساند. سلین دیون خانه‌ای بزرگ و مجلل در فلوریدا دارد و گفته می‌شود یک پارک آبی در این خانه قرار گرفته است. خانه سلین دیون در لس‌وگاس نیز یکی به دلیل طراحی بسیار زیبا زبانزد خاص و عام است.

 

۲۳. برد پیت

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

جالب است بدانید برد پیت که این روزها ثروتش قابل شمارش نیست، بابت فیلم تلما و لوییز که در سال ۱۳۷۰ به روی پرده نقره‌ای رفت تنها ۶ هزار دلار دستمزد گرفت اما این روزها دستمزد این سلبریتی ۵۴ ساله بابت هر فیلم به طور میانگین حدود ۲۰ میلیون دلار است.

 

برد پیت که چندین بار نامزد جایزه اسکار شده است چندین عمارت در نیو اورلئان، سانتاباربارا و فرانسه دارد. یک باغ در لس فلیز، ویلایی در اسپانیا و پنت‌هاوس بزرگی در نیویورک را می‌توان تنها قسمتی از ولخرجی‌هایی ذکر کرد که برد پیت انجام داده است.

 

۲۲. تیلور سویفت

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این سلبریتی که اهل پنسیلوانیا است با تلاش و کوشش توانست جای خود را به عنوان ملکه موسیقی پاپ و کانتری محکم کند. تیلور سویفت صدایی زیبا و ظاهری جذاب دارد و طنین کلامش در دل هواداران نفوذ می‌کند.

 

گفته می‌شود ثروت خالص تیلور سویفت حدود ۲۸۰ میلیون دلار است و عمارت‌هایی در بورلی‌هلیز و نشویل دارد. یک پنت‌هاوس و آپارتمان مجلل در نیویورک و عمارتی در رودآیلند را می‌توان از دیگر خانه‌‌هایی ذکر کرد که تیلور سویفت پول خود را خرج آن‌ها کرده است، این مستغلات مجموعاً حدود ۸۴ میلیون دلار قیمت دارند.

 

۲۱. ویل اسمیت

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

ویل اسمیت فعالیت خود را به عنوان یک رپر در اواخر سال ۱۹۸۰ شروع کرد و ایفای نقش در سریال The Fresh Prince of Bel Air باعث شد تا پله‌‌های ترقی را پشت‌سر بگذارد و تبدیل به ویل اسمیت افسانه‌ای شود که این روزها می‌شناسیم.

 

این ماشین پول‌سازی هالییود بیشتر از ۲ دهه است که درآمد چشمگیری دارد و نمی‌داند با پول‌هایش چه کار کند. به همین منظور حدود ۴۲ میلیون دلار صرف ساخت خانه‌ای در کالاباساس کرد، ویل‌ اسمیت برای ساخت این خانه وسواس زیادی به خرج داد و ساخت آن حدود هفت سال به طول انجامید. در این خانه در کنار استخر بسیار زیبا با یک استودیو ضبط موسیقی نیز طرف هستیم.

 

چنین مستغلاتی ویل اسمیت را به پادشاه مسلم هالیوود تبدیل کرده است.

 

۲۰. جان تراولتا

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

موفقیت جان تراولتا به حدود ۴ دهه پیش باز می‌گردد و بدون شک بازی زیبای وی در فیلم Pulp Fiction را هنوز هم به یاد دارید. جان تراولتا ممکن است این روزها درآمدی همانند سایر همقطاران هالیوودی خود نداشته باشد اما باز هم دارایی‌های خالص وی چیزی حدود ۱۷۰ میلیون دلار برآورد می‌شود.

 

خانه‌‌های بسیار شیک در فلوریدا، سانتا باربارا، هاوایی و نیویورک به همراه یک مکان اختصاصی در ساحل مین در ایالت مین آمریکا را می‌توان از ولخرجی‌های اصلی جان تراولتا دانست. بدون یک نفر در آنِ واحد نمی‌تواند در تمامی این خانه‌ها زندگی کند و بسیاری از این خانه‌های اشرافی بی‌استفاده مانده و خاک می‌خورد.

 

۱۹. دریک

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

دارایی‌های خالص این رپر کانادایی معروف چیزی بیشتر از ۱۰۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود و با یک حساب سرانگشتی می‌توان دریک را یکی از ثروتمندترین رپرهای جهان دانست. قلعه‌ای ۲۰ میلیون دلاری در تورنتو، خانه‌ای اشرافی که پلی زیبا بر روی رودخانه دارد و یک اتاق بسیار بزرگ اختصاصی برای بازی در آن شاهد هستیم در لس‌آنجلس برای دریک چیزی حدود ۸ میلیون دلار آب خورده است.

 

این خانه همانند پارک‌های تفریحی دیزنی است و انواع و اقسام خودروهای گران‌قیمت از فراری گرفته تا آکورا را در پارکینگ آن شاهد هستیم.

 

۱۸. لوداکریس

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

کریستوفر برایان بریجز که هواداران وی را با نام لوداکریس می‌شناسند حسابی اهل ولخرجی است و به خرید خانه‌های لوکس و اشرافی علاقه زیادی دارد. خانه‌ای شیک در جورجیا، عمارتی زیبا در لس‌آنجلس و کاخی مجلل در باهاما که ارزشی حدود ۱۰ میلیون دارد را می‌توان تنها قسمتی از ولخرجی‌های لوداکریس دانست.

 

این ستاره که شخصیت بامزه‌ای در فیلم‌های سریع و خشن ایفا می‌کند علاقه زیادی به خودرو دارد و در کلکسیون خودروهای لوداکریس چند محصول از خودروهای حاضر در فیلم‌های سریع و خشن را شاهد هستیم.

 

۱۷. مدونا

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

مدونا این روزها وارد ششمین دهه زندگی خود شده است اما همچنان زیبا، جذاب و البته بسیار پرکار است. سخت‌کوشی و هنر مدونا چیزی حدود ۸۰۰ میلیون دلار دارایی را برای او به ارمغان آورده است و بعید به نظر می‌رسد به این زودی‌ها از دنیای سینما و موسیقی خداحافظی کند.

 

مدونا عمارتی ۹ میلیون‌ دلاری در لیسبون دارد و خانه‌های ۸ و ۱۳ میلیونی دیگر را می‌توان از سایر مستغلات گران قیمت مدونا نام برد. فهرست‌ ولخرجی‌های مدونا به همین‌جا ختم نمی‌شود و یک خانه ۴۰ میلیون دلاری در نیویورک دارد، این خانه به یک کتابخانه بسیار لوکس و کامل مجهز است و باغچه‌ای با مساحت ۲۷۸ متر مربع را می‌توان از جذابیت‌های مهم خانه مدونا دانست.

 

۱۶. کیتی پری

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

منتقدان دنیای موسیقی اجرای کیتی پری را همیشه ستوده‌اند و جوان‌های زیادی از نقاط مختلف دنیا آرزوی شرکت در تورهای جهانی کیتی پری را دارند. کاملاً مشخص است این همه طرفدار، درآمد زیادی را نیز راهی جیب‌های کیتی پری کرده‌اند و گفته می‌شود ارزش خالص دارایی‌های کیتی چیزی حدود ۲۲۵ میلیون دلار است.

 

کیتی پری از این سرمایه بهترین استفاده را کرده و دو خانه بسیار اشرافی در هالیوود هیلز خریده است. گفته می‌شود تنها یکی از این خانه‌ها قیمتی حدود ۹ میلیون دلار دارد. کیتی پری مانند سایر سلبریتی‌هایی که نمی‌دانند پول‌های خود را چگونه خرج کنند کلکسیونی از بهترین خودروهای روز دنیا را دارد و برای هر کدام از ۵ دستیار شخصی خود یک خودروی الکتریکی خریده است تا از یک طرف سخاوت خود را نشان دهد و از طرف دیگر ثابت کند که طرفدار خودروهای سبز و سازگار با محیط زیست است.

 

۱۵. بریتنی اسپیرز

 

ستاره‌های میلیاردر,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این زیباروی خوش‌آواز از سنین کودکی تلاش کرد تا راه خود را به قله‌های موسیقی برساند و انصافاً هم باید گفت به این رؤیا دست پیدا کرده است. بریتنی دوست‌داشتنی که ثروت و دارایی‌های خالص‌اش چیزی حدود ۲۲۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود سابقه درخشانی در ولخرجی و ریخت و پاش دارد و خانه‌ا‌ی بسیار مجلل در لس‌وگاس خریداری کرده است.

 

اسپیرز که این روزها بیشتر وقت خود را صرف بزرگ کردن بچه‌ها می‌کند قصری ۹.۹ میلیون دلاری در بل‌ایر خریداری کرده است و خانه‌ای دیگر نیز در لس‌وگاس دارد که برنامه‌های تلویزیونی اسپیرز در این خانه انجام می‌شود.

 

محمد کاملان

 

مرجع : سرپوش

«برنده باش» تعطیل نشده است/ گلزار می‌ماند

گریم «یوسف تیموری» برای فیلم سینمایی «لازانیا»

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا