بیوگرافی ساناز سعیدی

چهارشنبه 3 خرداد 1402 بیوگرافی
Capture 169

چکیده ای از بیوگرافی ساناز سعیدی

نام : ساناز

نام خانوادگی : سعیدی

متولد : 24 فروردین 1368 تهران

زمینه فعالیت : بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون

مدرک تحصیلی : لیسانس مهندسی معماری

سالهای فعالیت : 1395 تاکنون

ساناز سعیدی کیست ؟

ساناز سعیدی، بازیگر سینما و تلویزیون، در تاریخ 24 فروردین 1368 در شهر تهران به دنیا آمد. او از سن 25 سالگی به صحنه‌ی تئاتر رفت و در این عرصه فعالیت خود را آغاز کرد. اولین تجربه بازیگری او، در سریال تلویزیونی “نفس” به کارگردانی جلیل سامان بود که در سال 1396 به روی آنتن رفت. با بازی در فیلم “بچه مهندس”، او به اوج شهرت خود دست یافت.

ساناز سعیدی اهل کجا است ؟

خانم سعیدی در تهران متولد شد.

ساناز سعیدی متولد چه سالی است ؟

او متولد 24 فروردین 1368 است.

بیوگرافی ساناز سعیدی

ساناز سعیدی، بازیگر جوان، در تاریخ ۲۴ فروردین سال ۱۳۶۸ در شهر تهران به دنیا آمد. او فارغ التحصیل رشته مهندسی معماری است و در زمینه بازیگری تئاتر فعالیت می‌کند. ساناز با بازی در سریال “نفس” (از سریال‌های ماه رمضان سال ۹۶) به بازیگری در سریال‌های تلویزیون ملی پیوست.

در ماه رمضان سال ۹۷، او با بازی در سریال “بچه مهندس“، مجددا در یک سریال حضور یافت. جالب است که سریال “بچه مهندس” همانند “نفس”، به تاریخ قدیم و گذشتهایران باز می‌گردید و ساناز در آن در نقش صدیقه بازی کرد. اگرچه این دو سریال در زمان متفاوتی پخش شدند، اما “نفس” به مبارزات سیاسی زمان انقلاب و “بچه مهندس” به دوران جنگ تحمیلی اشاره داشتند.

بیوگرافی ساناز سعیدی

بیوگرافی ساناز سعیدی

درخشش ساناز سعیدی

ساناز سعیدی با بازی در نقش اصلی سریال “نفس”، برای اولین بار به عنوان بازیگر حرفه‌ای در تلویزیون ملی حضور یافت. ایفای نقش ناهید، نشان داد که او در بازیگری توانمندی و اعتماد به نفس دارد. “نفس”، سومین سریال جلیل سامان بود و پس از “ارمغان تاریکی” و “پروانه” پخش شد. با استعدادی که ساناز داشت، جلیل سامان او را برای بازی در نقش اول سریال “نفس” به نام “ناهید” انتخاب کرد. این سریال، یک درام روانشناسانه است که در میان وقایع سیاسی قبل و بعد از انقلاب جریان دارد.

داستانسیالیتهای شخصی و خانوادگی جوانی به تصویر کشیده شده و داستان زندگی او به شکل پیچیده ای در حین جستجوی حقیقت و کشف رازهایی که در زندگی خودش پنهان کرده بود، روایت می شود. سریال “نفس”، با موضوعاتی از جمله مبارزات سیاسی، روابط خانوادگی، عشق و دوستی، توانست توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کند و موفق به کسب موفقیت های بسیاری شد.

درخشش ساناز سعیدی

درخشش ساناز سعیدی

ژانر مورد علاقه ساناز سعیدی

ساناز سعیدی در قبول نقش‌ها، به سلیقه، حس و فضای عاطفی اهمیت می‌دهد و بیشتر نقش‌هایی را می‌پسندد که یک سیر تکاملی را طی می‌کنند و اصطلاحاً فراز و فرود دارند. برای او، بازیگری مهم است و در مورد نقش‌ها تحقیق و مطالعه می‌کند و نظرات مخاطبان برایش بسیار مهم هستند. ساناز بازی در نقش‌های منفی و مثبت را به یکدیگر نزدیک می‌داند و معتقد است روی زمین هیچ آدمی مطلقاً مثبت و منفی نیست و نمی‌توان این دو را از هم جدا کرد.

به عبارهای دیگر، ساناز سعیدی به دنبال بازی در نقش‌هایی است که به طور واقعیت، نمایانگر تناقضات و پیچیدگی‌های زندگی هستند و این نقش‌ها را به صورت جدی و با تمام وجود بازی می‌کند. او برای اینکه بتواند نقش‌های مختلف را به درستی بازی کند، به دنبال انتقال واقعیت‌های زندگی به نقش‌هایش است و از این رو، همواره در جستجوی چیزهای جدید و متفاوت در بازیگری است.

ژانر مورد علاقه ساناز سعیدی

ژانر مورد علاقه ساناز سعیدی

ساناز سعیدی در سریال نیوکمپ

ساناز سعیدی در سریال “نیوکمپ”، در نقش سارا، دختر همسایه بازی کرده است. منوچهر هادی، یکی از کارگردانان فعال در شبکه نمایش خانگی، پس از سریال کمدی “نیسان آبی” که سال گذشته تولید و پخش شد، به تازگی با سریال “نیوکمپ” در شبکه نمایش خانگی همکاری کرده است.

سریال کمدی “نیوکمپ”، داستان خانواده سرچشمه را به تصویر می‌کشد که در جستجوی رویاهای کوچکشان هستند و در این راه با چالش‌های بسیاری روبرو می‌شوند، اما رویای بزرگی که در دل خود دارند،آنها را همواره پویا و پرانرژی نگه می‌دارد. ساناز سعیدی در نقش سارا، دختر همسایه، با بازی طبیعی و قابل ارتباط، موفق شده است تا شخصیت جذابی را به تصویر بکشاند و بازی او، همراه با سایر بازیگران، به سریال “نیوکمپ” کمک کرده است تا جایگاه خود را در بین مخاطبان پیدا کند.

ساناز سعیدی در سریال نیوکمپ

ساناز سعیدی در سریال نیوکمپ

سریال های ساناز سعیدی

  • 1398 بوی باران
  • 1397 بچه مهندس(فصل اول)
  • 1396 سارق روح
  • 1395 نفس
  • 1395 پریا
  • بوی باران
  • بوی خاکی
  • 1402 نیوکمپ
Capture 185

بیوگرافی گیتی قاسمی

Capture 133

بیوگرافی بهاره افشاری

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا