سامسونگ جزئیاتی در مورد دستگاه پوشیدنی بعدی خود اعلام کرد – فناوری

چهارشنبه 11 مرداد 1396 فناوری
جزئیاتی در مورد دستگاه پوشیدنی بعدی خود اعلام کرد فناوری

اطلاعات جدیدی در مورد ابزار پوشیدنی بعدی سامسونگ فاش باشد.

گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که شرکت سامسونگ در حال ساخت یک دستگاه پوشیدنی جدید است. گفته می‌شود که این محصول یک ساعت هوشمند رده‌بالا نخواهد بود؛ بنابراین این دستگاه ساعت هوشمند گیر اس ۴ نیست. اطلاعاتی که سامسونگ فاش کرده، خبر از ساخت یک ساعت هوشمند هیبریدی/ردیاب سلامتی دارد.

سامسونگ جزئياتی در مورد ابزار پوشیدنی بعدی خود منتشر کرده است. این کمپانی یک نظرسنجی برای برخی از اعضای برنامه‌ی اسمارت‌لب پلاس ارسال کرده است؛ خبر انتشار این ایمیل را یکی از اعضای برنامه‌ی یاد شده اعلام کرده است. سامسونگ از افراد شرکت‌کننده در نظرسنجی خود درخواست کرده تا دیدگاه خود را در مورد مجموعه‌ای از عبارت‌های کلیدی برای معرفی محصول جدید این کمپانی، ارائه دهند.

سامسونگ می‌گوید که محصول جدید این کمپانی به بهترین قابلیت‌های ساعت‌ هوشمند گیر اس ۳ و گیر فیت ۲ مجهز شده است. این شرکت همچنین توضیح داده که محصول جدیدش در واقع نوعی ساعت هوشمند بوده و به دلیل ابعاد کوچکی که این محصول دارد، استفاده از آن نسبت به ساعت‌های هوشمند معمولی راحت‌تر است. بندهای این ساعت جدید قابل تعویض خواهند بود و بنابراین خریداران می‌توانند مطابق با سلیقه‌ی شخصی خود، ظاهر این دستگاه را تغییر دهند.

این شرکت کره‌ای در متن ایمیل خود به این مورد اشاره کرده که محصول جدیدش ضد آب است. این یعنی کاربران می‌توانند بدون هیچ مشکلی حتی در هنگام شنا کردن نیز بر فعالیت‌های بدنی و سلامتی خود نظارت داشته باشند. سایر قابلیت‌های اضافه‌ی مرتبط با سلامت این محصول جدید شامل ردیابی فعالیت‌های بدنی، نظارت بر وزن و اندازه‌‌گیری میزان کالری مصرفی، ردیابی ورزش‌های فعال و مربی‌گری می‌شود.

این دستگاه از یک رابط کاربری بهینه‌شده بهره می‌برد که اطلاعات مربوط به وزن و … را خیلی سریع به کاربر نشان می‌دهد. محصول جدید سامسونگ قابلیت‌هایی را ارائه خواهد داد تا همیشه به صورت هوشمند کاربران را از اوقات غیرفعال بودنشان آگاه کند و بدین ترتیب حتی در هنگام رانندگی و پرواز، هشدارهایی برای استراحت کردن به کاربر نمایش داده می‌شود.

سامسونگ می‌خواهد با ارائه‌ی محصول یاد شده، مرز بین ساعت‌های هوشمند و مچ‌بندهای سلامتی را کم‌رنگ‌تر کند. این کمپانی می‌گوید که هدف این شرکت از ساخت دستگاه نامبرده، این است که کاربران بتوانند آن را در همه حال و تحت هر شرایطی با خود همراه کنند.

در حال حاضر مشخص نیست که سامسونگ دقیقا چه زمانی از محصول جدید پوشیدنی خود رونمایی خواهد کرد. همچنین فعلا نمی‌دانیم که این دستگاه تحت برند گیر اس به بازار عرضه خواهد شد یا سامسونگ آن را به عنوان محصولی از سری گیر فیت معرفی خواهد کرد. در ادامه می‌توانید تصویر متن ایمیل ارسالی سامسونگ را مشاهده کنید.

جزئیاتی در مورد دستگاه پوشیدنی بعدی خود اعلام کرد فناوری

ساعت هوشمند جدید سامسونگ

نظر شما در این مورد چیست؟


منبع : زومیت

چگونه خبرنامه جذاب بنویسیم فناوری

آموزش: چگونه خبرنامه جذاب بنویسیم - فناوری

برای ایجاد تحول در اصول فروش فناوری

نکاتی برای ایجاد تحول در اصول فروش - فناوری

×

ارسال دیدگاه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا