زیباترین نمونه های مدل النگو طلا جدید

شنبه 19 آبان 1397 دسته‌بندی نشده
زیباترین نمونه های النگو طلا جدید

انتخاب مناسب مدل النگو طلا، زیبایی و ظرافت خاصی را به دستان زنانه شما هدیه می‌کند. از آنجایی که افراد در هنگام ارتباط معمولا تمایل به توجه بیشتر به حرکات دست دارند، از این رو جواهری که برای مچ دست انتخاب می‌شود، نقش مهمی در بازتاب سبک شخصی و اعتماد به نفس شما ایفا می‌کند.

مدل النگو طلا پهن

 

بهترین سایز برای انتخاب النگو طلا

به عنوان یک قانون کلی، همیشه النگو و دستبندی را انتخاب کنید که ۱ تا ۱/۵ سانتی متر بزرگتر از اندازه مچ دست شما باشد.

مدل النگو طلا

قانون دوم در ارتباط با جذب هرچه بیشتر توجه به سمت دستان خود است. اگر می‌خواهید ظاهری بی‌نقص و دلفریب داشته باشید و تمام تمرکز بر روی النگو طلا در دستان شما باشد، پس زمینه شلوغی برای آن انتخاب نکنید. این به این معنی است که در انتخاب لباس باید به سراغ نمونه‌های ساده‌تر باشید.

مدل النگو طلا

رنگ‌های جدید النگو طلا را امتحان کنید

زمانی که مردم به جواهرات طلا فکر می‌کنند، اولین چیزی که به نظرشان می‌رسد طلا زرد است. با این حال، هنرمندان قرن‌ها، دیگر رنگ‌های طلا را ایجاد کرده اند. شما جواهرات طلایی جدید و باشکوهی را در رنگ‌های طلا سفید، رزگلد و حتی طلای سبز پیدا خواهید کرد. همچنین در برخی سبک‌ها شاهد ترکیب چند تن رنگی از طلا به طور همزمان هستیم.

مدل النگو طلا جدید

مادربزرگ شما ممکن است با این نظر مخالف باشد! اما امروزه، ترکیب کردن فلزات مختلف با هم به یک اصل در صنعت مد بدل شده است. روز‌هایی که از مچ دست تا آرنج النگو طلا به دست می‌کردند تمام شده است. شما می‌توانید النگو طلای خود را با نقره و پلاتین ترکیب کنید.

مدل النگو طلا دو رنگ زرد و سفید

اگر شما به دنبال جواهرات عروسی سنتی هستید، النگو طلا با سنگ‌های قیمتی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود و به خوبی با لباس عروسی هماهنگ می‌شود. در هنگام خرید النگو طلا مزین به سنگ‌های قیمتی بهتر است این نکته را مد نظر داشته باشید، اگرچه این النگو‌ها درخشش بی نظیری دارند، اما اگر زمانی تصمیم به فروش آن بگیرید، ممکن است ضرر زیادی را متحمل شوید. زیبایی النگو‌هایی که در ساختار آن‌ها از مروارید و الماس استفاده شده است، با لباس‌های تیره دو چندان خواهد شد.

مدل النگو طلا با سنگ

زیباترین  النگو طلا

 

مدل النگو طلا جدید و خاص

 

مدل النگو طلا گندمی

 

مدل النگو طلا کار شده

 

مدل النگو طلا کار شده

 

مدل النگو طلا ساده و شیک

 

مدل النگو طلا پهن

 

مدل النگو طلا کار شده

 

مدل النگو طلا ساده و شیک

 

مدل النگو طلا شیک

 

مدل النگو طلا کار شده

 

مدل النگو طلا

 

مدل النگو طلا جدید

 

مدل النگو طلا تخت

 

مدل النگو طلا دو رنگ نگین دار

 

مدل النگو طلا خاص

منبع:ستاره

تیتر روزنامه های امروز شنبه 97/08/19

تیتر روزنامه های امروز شنبه 97/08/19

تقویم نجومی اسلامی

تقویم نجومی اسلامی پنجشنبه ۱۷ آبان ماه ۹۷

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi