14تا از زوج های مشهور با گران ترین مراسم عروسی

دوشنبه 25 مهر 1401 چهره ها
زوج مشهور با گران ترین عروسی ها

زوج مشهور با گران ترین عروسی ها

با توجه به هزینه متوسط ​​عروسی استرالیایی در حدود 30000 دلار، بسیاری از زوج‌ها ماه‌ها پس‌انداز می‌کنند تا عروسی رویایی خود را زنده کنند.

اما آیا می دانستید کیم کارداشیان فقط برای دعوت نامه های اولین عروسی خود 10000 دلار خرج کرده است؟ یا اینکه فقط شراب در عروسی تام کروز با کیتی هلمز 18000 دلار قیمت دارد؟

اینها تنها بخشی از چیزهای گزافی است که در این لیست از زوج های مشهور با گران ترین مراسم عروسی پیدا خواهید کرد…

1-دیوید و ویکتوریا بکهام

دیوید ویکتوریا ویرایش 1999: 800000 دلار

زوجی که برای مدتی شبیه به خانواده سلطنتی بریتانیا در نظر گرفته می شدند، ممکن است با دیدن مراسم عروسی 800000 دلاری خود که در قلعه لوترلستاون در سال 1999 برگزار شد، در واقع یک امر بودجه در قلمرو عروسی افراد مشهور در نظر گرفته شوند.

با توجه به تورم، عروسی آنها در دوبلین امروز 1.2 میلیون دلار هزینه خواهد داشت. لیست 250 نفره مهمان آنها شامل التون جان بود که در طول پذیرایی برای آنها اجرا داشت و کیک زشت آنها مجسمه های برهنه عروس و داماد را نشان می داد.

بروکلین پسر بزرگ این زوج در زمان عروسی فقط چهار ماه داشت و نسخه مینیاتوری کت و شلوار سفید پدرش آنتونیو براردی را به تن داشت.

 

-دیوید و ویکتوریا بکهام

دیوید و ویکتوریا بکهام

2- برد پیت و جنیفر آنیستون

برادپیت و جنیفر 2000: 1 میلیون دلار

دهه 90 جهان عاشق عشق برد پیت و جنیفر آنیستون شد. پس از دو سال آشنایی، عروسی 1 میلیون دلاری (تقریباً چیزی که جن از یک قسمت از سریال Friends به دست می آورد) با 50000 گل برای ایجاد ظاهر باغ ذن برگزار کردند.

آنها برای هفت سالی که با هم بودند زوج طلایی هالیوود بودند و لباس تزئین شده جن یک روند را برای آن زمان رقم زد. ماجرای مجلل آنها شامل چهار گروه موسیقی، یک گروه کر انجیل و آتش بازی بود.

 

برد پیت و جنیفر آنیستون

برد پیت و جنیفر آنیستون

3-مدونا و گای ریچی

2000: 1.5 میلیون دلار

مدونا برای عروسی دومش تمام تلاشش را کرد. او در سال 2000 در قلعه اسکیبو در اسکاتلند با گای ریچی کارگردان پرکار آشنا شد.

لیست مهمانان برجسته شامل گوئینت پالترو، دوناتلا ورساچه و استلا مک کارتنی بود که لباس عروسی 80000 دلاری مدونا را طراحی کردند.

آنها کل قلعه را برای روز بزرگ خود رزرو کردند. متأسفانه هشت سال بعد از هم جدا شدند.

 

مدونا و گای ریچی

مدونا و گای ریچی

4-کریستینا آگیلرا و جردن براتمن

کریستینا-اگیلرا-عروسی-جردن-براتمن 2005: 2 میلیون دلار

زمانی که کریستینا آگیلرا با جردن براتمن ازدواج کرد یک مهمانی بزرگ برگزار شد – پذیرایی آنها تا ساعت 5 صبح به پایان نرسید!

این زوج یک تاکستان خصوصی را در دره ناپا، کالیفرنیا استخدام کردند و یک ارکستر 14 نفره را در مراسم خود گنجانیدند و آنها در زیر درختی از رزهای فوشیا، قرمز و رژگونه رد و بدل کردند.

گفته می شود که مایکل گاپینسکی، طراح عروسی، محل پذیرایی را به یک سرزمین عجایب زمستانی با صدها درخت توس، گل رز سفید و ادریسی تبدیل کرده است.

متأسفانه پنج سال بعد از هم جدا شدند.

التون جان و دیوید فرنیش

التون جان و دیوید فرنیش

5-التون جان و دیوید فرنیش

1.5 تا 2 میلیون دلار

التون جان و دیوید فرنیش مدت زیادی پس از قانونی شدن اتحادیه های مدنی همجنس گرایان توسط بریتانیا، گفتند: «من می کنم».

آنها قبل از جشن ازدواج خود با 600 مهمان در چادرهای مجلل در محوطه عمارت ویندزور مراسمی صمیمی در گیلدهال ویندزور برگزار کردند.

طبق گزارش ها، آنها 130000 دلار برای خاویار و شامپاین صورتی خرج کردند که توسط افرادی مانند ویکتوریا و دیوید بکهام، دوناتلا ورساچه، شارون استون و کلودیا شیفر، و 10000 دلار برای لباس های طراحی شده خود لذت بردند.

 

التون جان و دیوید فرنیش

التون جان و دیوید فرنیش

6-تام کروز و کیتی هلمز

کتی و تام 2006: 3.5 میلیون دلار

تام کروز و کیتی هولمز که مجموعاً به عنوان تام کت شناخته می شوند، پس از پریدن بدنام کروز روی مبل اپرا ازدواج کردند.

آنها در یک قلعه ایتالیایی قرن پانزدهم Odescalchi در Bracciano ازدواج کردند و کل مجالس عروسی توسط جورجیو آرمانی طراحی شده بود.

میهمانان شامل ویل و جادا اسمیت، دیوید و ویکتوریا بکهام و جنیفر لوپز بودند که به جلا دادن 300 بطری شراب قرمز باربسکو (با هزینه 18000 دلار) کمک کردند و از نمایش آتش بازی و پذیرایی با حمایت موسیقی کلاسیک لذت بردند.

 

تام کروز و کیتی هلمز

تام کروز و کیتی هلمز

7-لیزا مینلی و دیوید مهمان

عروسی لیزا مینلی و دیوید گست در کلیسای کالج مرمر، خیابان پنجم، نیویورک، آمریکا – 17 مارس 20022002: 4.5 میلیون دلار

وقتی لیزا مینلی برای چهارمین بار از راهرو رفت، میزبان یکی از عجیب‌ترین عروسی‌های هالیوود بود.

با مایکل جکسون به عنوان بهترین مرد او و الیزابت تیلور به عنوان خدمتکار افتخار، 1000 مهمان گزارش شده می‌دانستند که سواری شگفت‌انگیز دارند.

جکسون و تیلور در واقع دیر به عروسی آمدند، در حالی که لیز یک ساعت زودتر در کلیسای کالج مرمر نیویورک بود تا لباس مشکی را که با آن وارد شده بود، به یک لباس عاج باب مکی تبدیل کند.

این مراسم شامل یک ارکستر 50 نفره و پذیرایی با کیک عروسی 12 طبقه بود. متأسفانه ازدواج آنها کمی بیش از یک سال به طول انجامید.

 

لیزا مینلی و دیوید مهمان

لیزا مینلی و دیوید مهمان

8-جرج و امل کلونی

جورج کلونی-تصاویر-عروسی-امل-علم الدین 2014: 4.6 میلیون دلار

جورج و امل تصمیم گرفتند که یک عروسی در مقصد برگزار کنند و هزینه سفر همه مهمانان خود به ونیز ایتالیا را بپردازند. خیلی تعجبی ندارد که بیشترین هزینه عروسی آنها (تقریباً 3 میلیون دلار) صرف هزینه 95 سوئیت هتل Cipriani برای سه شب و سفر شد.

امل در لباس مجلسی اسکار د لا رنتا که به صورت سفارشی طراحی شده بود، خیره کننده به نظر می رسید، که برای آنها 380000 دلار هزینه داشت. در مقایسه، تاکسیدو جورجیو آرمانی جورج 5000 دلار قیمت داشت.

این زوج خیره کننده همچنین 250000 دلار برای گل های Munaretto و حدود 160000 دلار در یک شام پذیرایی پنج غذای همراه با شامپاین و ودکای Gray Goose خرج کردند.

 

جرج و امل کلونی

جرج و امل کلونی

9-جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل

جاستین تیمبرلیک و جسیکا 2012: 6.5 میلیون دلار

ایتالیا همچنین در رادار جاستین و جسیکا بود که کل اقامتگاه بورگو اگنازیا را برای روز عروسی خود رزرو کردند.

آنها راضی نبودند که پاپ ها را دور نگه دارد، آنها همچنین برای بستن ساختمان های اطراف پول پرداخت کردند!

جسیکا با پوشیدن لباس عروس صورتی زرق و برق دار، که توسط Giambattista Valli طراحی شده بود، سنت را زیر پا گذاشت. این حجاب که توسط والی نیز ساخته شده بود، با مرواریدهای موروثی جسیکا تزئین شده بود.

 

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل

10-مایکل جردن و ایوت پریتو

10 میلیون دلار

پادشاه زمان پخش با عشق خود در پالم بیچ فلوریدا با مراسمی در کلیسای اسقفی Bethesda-by-the-Sea ازدواج کرد و پس از آن در یک باشگاه گلف مجلل مجلل در همان نزدیکی پذیرایی شد، جایی که آنها با 300 مهمان از جمله تایگر وودز جشن گرفتند. ، پاتریک یوینگ، اسپایک لی و احمد رشاد.

سرگرمی توسط رابین تیک و آشر و این زوج به شکل کیک عروسی هفت طبقه کریستالی بریده شده بود، قبل از اینکه یک آتش بازی خیره کننده در آسمان فوران کند.

ابریشم دست ساز در لباس ایوت به ویژه برای لباس طراحی شده سفارشی او ایجاد شده است.

مایکل جردن و ایوت پریتو

مایکل جردن و ایوت پریتو

11-کیم کارداشیان و کریس هامفریس

کیم کارداشیان-تصاویر-عروسی-کریس-هامفریز2011: 10 میلیون دلار

این ازدواج می تواند یکی از گران ترین و همچنین کوتاه مدت ترین ازدواج ها در هالیوود باشد. همچنین یکی از مواردی است که بینندگان روزمره این شانس را داشتند که بخشی از آن باشند – به لطف ده ها دوربینی که این موقعیت را برای دو قسمت ویژه Keeping up with Kardashians ثبت کردند.

کیم ورا وانگ را – سه بار – پس از اینکه نتوانست فقط یک لباس برای روز بزرگ خود انتخاب کند، پوشید و بیش از 40000 دلار الماس به شکل سر و دستبند پوشید.

بیش از 400 مهمان به این ماجرا دعوت شده بودند که میلیون ها بیننده آن را در خانه تماشا کردند. مهمان بودن هم ارزان نبود و هدایای موجود در دفتر ثبت بیش از 170000 دلار بود. کم هزینه ترین کالا، برای کسانی که بودجه کمی دارند، ساعتی بود که 1115 دلار قیمت داشت.

این زوج 2 میلیون دلار برای گل و 6000 دلار برای کیک که هشت فوت قد و بیش از 270 کیلوگرم وزن داشت، خرج کردند.

کیم 72 روز بعد به ازدواج پایان داد

کیم کارداشیان و کریس هامفریس

کیم کارداشیان و کریس هامفریس

12-کیم کارداشیان و کانیه وست

کیم و کانیه وست 2014: 12 میلیون دلار

کیم برای اینکه از عروسی قبلی خود غافل بماند، بار دیگر برای ازدواج دوم خود با کانیه وست هزینه های زیادی می کند.

هزینه سالن در ایتالیا 400000 دلار و لباس زیبای کیم 500000 دلار بود. کم نیست، کاین یک میز مرمری به طول 70 متر، مخصوصا برای پذیرایی سفارش داد. برای 478000 دلار، این یک سرقت بود.

این زوج فلورانس که روز بزرگ خود را به یک هفته بین قاره ای تبدیل کردند، با بازدید از پاریس قبل از عروسی در فورت دی بلودره، هزینه اقامت مهمانان را با هزینه 68000 دلار برای 100 اتاق پرداخت کردند و همچنین 70000 دلار مورد نیاز برای حمل و نقل در اطراف شهر را به دست آوردند. همچنین 74000 دلار برای پرواز بین پاریس و فلورانس.

 

کیم کارداشیان و کانیه وست

کیم کارداشیان و کانیه وست

13-پرنس ویلیام و کیت میدلتون

34 میلیون دلار

هزینه عروسی پرنس ویلیام و کیت میدلتون مطمئناً، این رقم باعث می‌شود که شما از ترس (و اندکی وحشت) نفس نفس بزنید، اما وقتی در نظر بگیرید که 32 میلیون دلار برای امنیت هزینه شده است، آنقدرها هم بد به نظر نمی‌رسد… درست است؟

لباس خیره کننده کیت توسط مدیر خلاق الکساندر مک کوئین سارا برتون با هزینه 434000 دلار طراحی شد، این زوج 800000 دلار برای گل و 600000 دلار برای ناهار 600 مهمان در کاخ باکینگهام و دومین پذیرایی با جمعیتی صمیمی تر که 30 نفر برگزار شد هزینه کردند. توسط شاهزاده چارلز

کیک عروسی آنها 80000 دلار قیمت داشت، اما مراسم با لیست مهمانان 1900 در کلیسای وست مینستر کاملا رایگان بود – بالاخره سلطنتی بودن باید مزایایی داشته باشد.

 

پرنس ویلیام و کیت میدلتون

پرنس ویلیام و کیت میدلتون

14-شاهزاده چارلز و پرنسس دایانا

پرنسس دیانا و شاهزاده چارلز 1981: 110 میلیون دلار

این رقم البته با تورم تنظیم شده است، اما اگر شاهزاده چارلز همان عروسی را که در سال 1981 با بانو دیانا اسپنسر فقید انجام داد، امروز برگزار کند، هزینه آن 110 میلیون دلار خواهد بود.

3500 مهمان در این مراسم در کلیسای جامع سنت پل، که بالاتر از کلیسای سنتی وست مینستر انتخاب شده بود، شرکت کردند. اما تخمین زده می شود که 750 میلیون نفر از تلویزیون خود تماشا کردند.

دو میلیون تماشاگر به مسیر مراسم عروسی هجوم آوردند تا نگاهی اجمالی به شاهزاده خانم آینده داشته باشند و به 4000 پلیس و 2201 افسر نظامی برای کنترل جمعیت نیاز داشتند.

لباس نمادین دایانا با قطار 25 فوتی امروز بیش از 52000 دلار قیمت داشت.

این زوج در سال 1992 از هم جدا شدند و در سال 1996 طلاق گرفتند.

 

شاهزاده چارلز و پرنسس دایانا

شاهزاده چارلز و پرنسس دایانا

روسای جمهور آمریکا

26حقایق سرگرم کننده روسای جمهور آمریکا

ریانا

ریانا/ 48 واقعیت جالب و شگفت انگیز درباره ریانا

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا