چرا مردان ثروتمند از زنجیر استفاده می کنند؟

پنج‌شنبه 14 مهر 1401 بازار

با توجه به اینکه بی مهری های زیادی به انواع گردنبند های مردانه قرار گرفته است و بسیار از آقایان امروزه از این اکسسوری جذاب استفاده نمی کنند امروز قصد داریم تا چرایی آن و اینکه آیا ثروتمندان صرفا از زنجیر مردانه استفاده می کنند یا خیر صحبت کنیم اما قبل از شروع باید بدانید که استفاده از انواع زیورآلات برای مردان چه خاصیتی دارد ، بسیاری بر این عقیده هستند که طلا برای مردان ضرر دارد و استفاده از آن درست نیست.

تاریخچه استفاده از زیورآلات در مردان

در زمان های قدیم انسان خیلی به لباس و پوشش اهمیتی نمی داند و صرفا وسیله ای باشد که بدن را بپوشاند کافی بوده است اما امروز در دنیا کت واک های مختلف همراه با هزینه های سنگینی برای پوشاک هزینه می شود که در دنیا بی نظیر است ، زیور آلات نیز با توجه به شرایطی و منابع موجود از نظر مالی در سرتا سر دنیا اتفاق می افتد که بسیار خاص می باشد.گفته می شود که مرد در ابتدای خلقت با توجه به رنگ بدن خود زیورآلات را انتخاب می کردند از نقاشی های موجود در غار ها می توان یافت که اشیائی مانند دستبند و گردنبند همراه با نماد های خاصی ( در بعضی مواقع همراه با نگین ، یا دندان حیوانات که نشانه قدرت و مردانگی بود ) آویزن می کردنند. اما سئوال اصلی که چرا ثروتمندان از گردنبند یا به اصطلاح زنجیر های طلا استفاده می کنند این است درگذشته پادشان و حاکمان هر شهر با انداختن زنجیر مردانه قدرت و ثروت خودشان را به دیگران نشان می دادند.

مزایا استفاده از گردنبند برای آقایان

بدون شک این مورد را باید با توجه به تیپ و استایل خودتان در نظر بگیرید بسیاری از آقایان که از لباس های رسمی مانند کت شلوار استفاده می کنند از زنجیر های مردانه استفاده نمی کنند معمولا افرادی با لباس های اسپرت ترجیح می دهند که این نوع پوشش را برای خود انتخاب کنند که بسیار زیبا و مناسب برای این افراد می باشد. زنجیر های مردانه  اگر درست و به جا انتخاب و استفاده شود باعث خوش‌تیپ‌تر شدن مردان می‌شود. مثلاً زیورآلاتی که بسیار زرق و برق دارند یا اندازه و طرح بزرگی دارند اغلب به‌عنوان وسیله‌ای برای خودنمایی بشمار می‌روند و در محیط‌های رسمی چندان وجهه خوبی برای فرد بدنبال نخواهند داشت. به‌خصوص در محل کار استفاده از زیورآلات زیاد برای مردان مصداق غیرحرفه‌ای بودن است.

«تشک خوش خواب چه چیزی بخرم؟ تشک مناسب کمردرد»

در دنیای جواهرات هیچ قانون جنسیتی وجود ندارد. تنها چیزی که شما را محدود می کند سلیقه و ترجیحات سبک خودتان است. زنجیر، محبوب ترین مدل گردنبند مردانه در سراسر جهان است که به تنهایی یا با آویز پوشیده می شود. طرح‌ها و زنجیرهای زیادی وجود دارد که می‌توان از بین آن‌ها انتخاب کرد که  بهترین مدل برای تیپ و شخصیت شما کدام است.

کدام جنس زنجیر مردانه از همه بهتر است؟

زنجیر های مردانه از جنس های مختلفی در حال حاضر تولید می شود که اگر بخواهیم طلا و نقره را فاکتور بگیریم در دسته بندی بدلیجات شامل طلا روس ، استیل ، برنج می باشد که هر کدام از آن ها ویژگی های مختلفی دارند که در ادامه به بررسی هر کدام می پردازیم:

استیل : این فلز پر کاربرد که یکی از بهترین ها در صنعت می باشد با توجه به ویژگی هایی که دارد نظر همه را جلب کرده است اما نکته بسیار مهم این است که این زنجیر های مردانه استیل رنگ ثابت و ضد حساسیت بوده.

برنج: این فلز که از ترکیب مس در آن قرار دارد با توجه به آبکاری های مختلفی که روی آن انجام می شود دوام بهتری به خود می گیرد برای مثال زنجیر های کارتیر از جنس برنج اگر همراه با آبکاری باشند بسیار با کیفیت هستند.

طلا روس : یکی از فلزات ترکیبی می باشد که رنگ ثابت و ضد حساسیت بوده و ویژگی های عالی بسیاری دارد اما از معایب آن می توان به سبز گردن پوست بدن در همان جایی که استفاده می شود اشاره کرده که بعد از مدتی نیز این موضوع برطرف خواهد شد.

مشاغل مورد نیاز در کانادا چیست؟ درآمد آنها چقدر است؟

راهنمای انتخاب کیف مجلسی متناسب با استایل و اندام شما

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا