رینگ از دوربین‌ها و چراغ‌های امنیتی جدید خود رونمایی کرد – فناوری

چهارشنبه 20 دی 1396 فناوری
رینگ از دوربین‌ها و چراغ‌های امنیتی جدید خود رونمایی کرد - فناوری

رینگ از دوربین‌ها و چراغ‌های امنیتی جدید خود رونمایی کرد – فناوری

شرکت Ring از دوربین‌های جدید با قابلیت تشخیص حرکت و پنل شارژ خورشیدی و چراغ‌های امنیتی خود رونمایی کرد.

شرکت Ring روز گذشته در جریان نمایشگاه CES از اکوسیستم کامل امنیت خانگی و سری کامل دوربین‌های مداربسته‌ی داخلی و بیرونی خود رونمایی کرد.

مقاله‌ی مرتبط:

دوربین Stick Up Cam که توسط باتری تغذیه می‌شود شارژ خود را از پنل شارژ خورشیدی ساخت شرکت رینگ تأمین می‌کند. این دوربین در برابر انواع شرایط آب‌و‌هوایی مقاوم است و قابلیت استفاده در محیط‌های داخلی و فضای بیرونی را دارد. پشتیبانی از فرمت فول HD، صدای دوسویه و حسگرهای مادون قرمز حساس به حرکت با قابلیت تشخیص موقعیت از ویژگی‌های این دوربین امنیتی هستند.

نسخه‌ی Elite از دوربین فوق نیز در هر دو محیط داخلی و بیرونی کار می‌کند؛ اما به جای استفاده از باتری، از آداپتور استاندارد تغذیه می‌شود و قابلیت اتصال به اترنت را دارد. در سایر قابلیت‌های ذکر شده تفاوتی بین دو مدل وجود ندارد.

دوربین امنیتی رینگ

محصول دیگر معرفی شده Ring Beams است. چراغ‌های هوشمندی که حاصل تصاحب شرکت Mr Beams توسط رینگ هستند. این چراغ‌ها برای استفاده در فضای خارجی طراحی شده‌اند و یک چراغ شب، یک حسگر تشخیص حرکت، چراغی که برای روشنایی پیاده‌رو طراحی شده و یک چراغ برای نور موضعی را شامل می‌شوند. چراغ‌های رینگ بیمز از طریق اپلیکیشن رینگ با تمام دوربین‌های امنیتی رینگ و زنگ‌های این شرکت یکپارچه می‌شوند.

نسخه‌ی نظامی هامر به حراج گذاشته شد - فناوری

چراغ‌های امنیتی Ring Beams

رینگ اعلام کرده است که این محصولات امنیتی را تا پایان فصل جاری راهی بازار خواهد کرد. سیستم امنیتی رینگ ۱۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده است که این قیمت تعدادی لوازم جانبی را نیز شامل می‌شود.

منبع : زومیت

فاسیل ساعت‌ هوشمند

فاسیل از دو ساعت‌ هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید ور رونمایی کرد - فناوری

ماوس بی‌سیم ریزر از باتری بی‌نیاز است - فناوری

ماوس بی‌سیم ریزر از باتری بی‌نیاز است - فناوری

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا