روش موثر و خانگی برای بزرگ کردن سینه – جامعه

چهارشنبه 11 مرداد 1396 دسته‌بندی نشده

روش موثر و خانگی برای بزرگ کردن سینه

 

ایران ناز آرزوی هر خانومی داشتن سینه هایی با سایز مناسب است بعضی خانمها سینه های بزرگ و برخی دیگر کوچک دوست دارند اما اگر شما فردی هستید که ازسایز سینه هایتان راضی نیستید این متن به شما کمک می کند که بتوانید با استفاده از نسخه طبیعی مخصوص بزرگ کردن سینه سینه های بزرگتری داشته باشید.

 

ماساژ منظم سینه ها با ژل آلوئه ورا

به طور طبیعی به افزایش سایز سینه ها کمک و شکل آن را بهبود می بخشد ماساژ سینه ها تولید هورمون پرولاکتین را افزایش و باعث بزرگی سینه میشود به همین منظور به طور منظم سینه ها را 30 دقیقه ماساژ دهید ماساژ سینه با ژل آلوورا نه تنها باعث نرمی سینه میشود بلکه سایز سینه را بزرگ می کند از برگ های آلوورا ژل آن را خارج و مقداری روغن اسطوخودوس به ان بیافزاید و در فریزر نگه دارید سپس سینه ها را با این مواد ماساژ و با آب سرد بشویید حداقل سینه ها را 30 دقیقه ماساژ دهید.

 

مصرف تربچه

 

روش موثر و خانگی برای بزرگ کردن سینه

 

ایران ناز طبق مطالعات به دست آمده مصرف تربچه در بزرگ شدن سایز سینه ها موثر است .تربچه گردش خون را بهبود میبخشد از این رو مصرف یک تربچه در روز هورمون بدن را افزایش و سریعا به رشد سینه کمک می کند. روغن گیاهک گندم حاوی پروتئین و ویتامین است و برای سلامتی و رشد سینه مفید است.

 

ماساژ سینه ها با روغن گرم گندم به طور منظم 30 دقیقه در روز سینه ها را حجیم تر و باعث رشد بافت های سینه میشودبرای رشد سینه ها مفید دو قاشق روغن زیتون را به عسل اضافه و خوب ترکیب کنید بعدازدقایقی با گرما حرارت دهید سینه ها را به طور دورانی ماساژ و با آبگرم بشوید این کار را به مدت یک ماه انجام دهید

 

روش موثر و خانگی برای بزرگ کردن سینه

 

پیاز نسخه موثر برای نرمی و رشد سینه است این روش بسیار کم هزینه و قابل استفاده برای همه افراد است. برای بزرگ شدن سینه ها پیاز را له کنید تا خمیری به دست بیاید و به آن زردچوبه اضافه و به سینه ها بمالید و با آب سرد بشویید.
بزرگ کردن سینه به روش ماساژ با روغن کنجدروغن کنجد هم برای تقویت عضلات سینه و افزایش سایز مفید است سینه ها را با روغن کنجد گرم ماساژ دورانی دهید و بعد از ماساژ لباس تنگ نپوشید تا بافت سینه ها توانایی رشد داشته باشند.

برای بزرگ کردن سینه موز بخورید

موزحاوی مقدار فراوانی مواد مغذی و پروتئین است که در آرامش ماهیچه ها وافزایش سایز سینه موثر است همچنین منیزیم و پتاسیم موجود در موز آرامش ماهیچه ها و افزایش سایز میکند .موز را له و به آن روغن اضافه و مخلوط کنید و بصورت دورانی دقایقی روی سینه ها ماساژ دهید و بعد با آب گرم بشویید این کار را دوبار در روز به مدت یک ماه انجام دهید تا نتیجه ی دلخواه حاصل شود.

 

روش موثر و خانگی برای بزرگ کردن سینه

منبع : ایران ناز

کشف دو سر بریده شده در خیابان شیخ بهایی - حوادث

کشف دو سر بریده شده در اتوبان شیخ بهایی - حوادث

×

ارسال دیدگاه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا