رضا داوودنژاد: موافق به نمایش گذاشتن زندگی شخصی خود در فضای مجازی نیستم

پنج‌شنبه 12 مهر 1397 سینما
97 07 c28 522

رضا داوودنژاد: موافق به نمایش گذاشتن زندگی شخصی خود در فضای مجازی نیستم

رضا داوودنژاد,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
رضا داوودنژاد با بیان اینکه موافق با به نمایش گذاشتن زندگی شخصی خود در فضای مجازی نیست، می‌گوید که در حال حاضر فضای مجازی در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد و فضایی مسموم احساس می‌شود.

بازیگر سریال‌های «پشت کنکوری‌ها» و «زندگی به شرط خنده» در گفت‌وگو با ایسنا درباره اینکه چهره‌های مشهور درباره هر مطلبی در فضای مجازی اظهار نظر می‌کنند، بیان کرد: من نمی‌توانم بگویم کاملا موافق یا مخالف این مساله هستم. بعضی‌ها درباره هر موضوعی نظر می‌دهند که گاهی زننده است و انگار مقام بالایی دارند؛ البته تعدادی از چهره‌ها نیز در صفحه خود پیامی می‌گذارند و نظر خود را اعلام می‌کنند که برای من جذاب است؛ برای مثال مهراب قاسم‌خانی، مهدی ژوله و حمید فرخ نژاد پیام‌هایی می‌گذارند که من دوست دارم اما نمی‌دانم تاثیر این نوشته‌ها در مردم چگونه است. برخی هم به صورت فکاهی نظرات خود را می‌گویند.

 

او با اشاره به مسؤولیت اجتماعی چهره‌ها در قبال مردم گفت: به هر حال برای چهره‌های مشهور در برخی مقاطع مسؤولیت اجتماعی قائل می شوند و نظرات آن‌ها را می‌پرسند؛ برای مثال زمان انتخابات دوست دارند نظر افراد شناخته شده‌تر معلوم شود و فکر می‌کنند این افراد تاثیر دارند. اما دو سالی که می‌گذرد این نظرات را مزاحم می‌دانند.

 

داوودنژاد با بیان اینکه برای مسؤولان همواره حمایت سلبریتی‌ها جذاب بوده است، اضافه کرد، برخی از چهره‌ها هم که حمایت می‌کنند اما در ادامه انتظاراتشان برآورده نمی‌شود. آنها یکسری فالوئر هم دارند که منتقد آن‌ها می‌شوند و حتی در برابر حمایتی که چهره مشهور کرده از او پاسخ می‌خواهند که طبیعی است و همه جای دنیا این اتفاق می‌افتد. فقط اشکالی که در ایران وجود دارد این است که زمانی که کشور دچار بحران و سختی می‌شود، نباید  انتظار سکوت دسته جمعی از هنرمندان داشته باشند.

 

داوودنژاد ادامه داد: ما در میان هنرمندان می‌دانیم که برخی دیدگاه درستی دارند، برخی فکر می‌کنند تاثیرگذارند و چه کسانی هم به مسخره نظر می‌دهند.

 

بازیگر سریال «پنچری» درباره استفاده ابزاری و ویترینی برخی از چهره‌ها از فضای مجازی، اظهار کرد: هنرمندان یک زندگی شخصی دارند و البته بر اساس شغلشان یک زندگی اجتماعی هم دارند. من این را درک می‌کنم که تا حدودی مردم دوست دارند و می‌خواهند بدانند که هنرمندانی که فیلم‌هایشان را می‌بینند چگونه و در چه فضایی زندگی می‌کنند. بنابراین گاهی عکس‌هایی با خانواده می‌گذارم که فقط کنجکاوی افرادی که کارهای من را دوست دارند، برطرف شود.

 

اما اینکه بخواهم در فضای مجازی زندگی مشترک داشته باشم، اینگونه نیستم. تصور من این است که در حال حاضر فضای مجازی مانند همه چیز در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد و سامان و فضای درستی در فضای مجازی بین همکاران، دوستان و مردم وجود ندارد و این فضای مسموم احساس می‌شود. 

 

او در پایان به فعالیت‌های جدید خود در عرصه تلویزیون و سینما اشاره کرد و گفت: ایفای نقش من به تازگی در یک سریال تمام شده و کارهایی هم را به‌زودی شروع می‌کنم.

 

 

مرجع : سرپوش

97 07 c28 526

برنامه‌های تلویزیون برای پایان هفته (12 مهر 97)

97 07 c03 122

زمان اکران فیلم «راه رفتن کائوسی» به کارگردانی داگ لیمان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا