دوران کودکی  ستاره های هالیوود چگونه بوده

سه‌شنبه 4 دی 1397 سینما
دوران کودکی ستاره های هالیوود

هالیوود پر از داستان های عجیب و غریب ستاره هایی است که اکنون شما آنها را خوشبخت ترین افراد روی زمین می دانید. اگر چه برخی از ستاره ها از همان ابتدا زندگی مرفه و لوکسی داشته اند اما برخی دیگر دوران سختی را سپری کرده اید و در واقع از هیچ به جایی که آرزویشان بوده، رسیدند. اگر شما هم دوست دارید در مورد گذشته ستاره ها بیشتر بدانید،

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت در خانواده مرفه ای چشم به جهان گشود. او سالهای اولیه زندگی خود را در برکس پنسیلوانیا گذراند. پدر او یک سهام دار و مادرش خانه دار بود، به همین دلیل وقت کافی برای نگهداری و تربیت کودکانش داشت. تیلور از همان دوران کودکی، علاوه بر مدرسه، در کلاس های انجیل نیز شرکت می کرد و به همراه مادرش مدام به کلیسا می رفت.
تیلور سوئیفت
تیلور سوئیفت

در دوران جوانی، او فعالیت اش را گسترش داد و به دنبال علاقمندی های خودش رفت. به عنوان مثال در سن 9 سالگی، اسب سواری را آموخت و سپس در کلاس های تئاتر و آواز ثبت نام کرد. او حتی برای فراگیری مهارت های لازم به سفرهای متعدد رفت و در تمام این مراحل تحت حمایت خانواده اش بود. تیلور در مورد خانواده خود می گوید: «آنها به خاطر موفقیت من محل زندگی خود را تغییر دادند اما اینطور تظاهر می کردند که دلیل آنها آب و هوای خوب آن منطقه بوده است. در واقع پدر و مادرم با گفتن این جمله به من دلداری می دادند. آنها فوق العاده ترین انسان هایی هستند که تا به حال دیده ام.»

 آنجلینا جولی

شاید از یک ستاره موفقی چون آنجلینا جولی انتظار نداشته باشید که گذشته ای تیره و تار داشته باشد، اما واقعیت این است که او گذشته سختی را پشت سر گذاشته تا به اینجا رسیده است. به عنوان مثال او اعتراف کرده که هیچگاه بازی دردناک اش با چاقو را با همسر سابق اش، بیلی باب تورنتون، از یاد نمی برد. او گفته که به علت علاقه همسرش به چاقو، آنها به یکدیگر ضربه می زدند و او برای این که دیگران زخم هایش را نبینند مجبور بوده برخی چیزها را پنهان کرده و به مادرش دروغ بگوید.
آنجلینا جولی
آنجلینا جولی

این ستاره هالیوود در دوران جوانی از افسردگی شدید رنج می برد. به گفته او: «من نمی توانم باور کنم که زندگی انقدر اسفناک است!» او علاوه بر افسردگی، دچار بی اشتهایی نیز شده بود به طوری که مدت زیادی را در بیمارستان بستری شد. او اعتراف کرده که در دوران جوانی همه نوع مواد مخدری، به خصوص هروئین، را امتحان کرده است اما علارغم تمام سختی هایی که در آن دوران کشید، توانست به عنوان یک ستاره در دنیای سینما بدرخشد.

جنیفر گارنر

جنیفر گارنر اولین ستاره ای است که اعتراف کرده در کودکی به هیچ وجه زیبا و جذاب نبوده است: «من در خانواده به شدت مقرراتی به دنیا آمدم. هیچوقت لباس های زیبا به تنم نمی کردم. اگر از من سوال می کردند که شغل مورد علاقه ام چیست، در جواب می گفتم: کتابدار!». در واقع پدر و مادر جنیفر آنقدر نگران آینده او بودند که چشم از او و تک تک کارهایی که انجام می داد، بر نمی داشتند.

 جنیفر گارنر
جنیفر گارنر

دوران نوجوانی او نیز به همین شکل گذشت. او در کلاس های انجیل شرکت می کرد. او و خواهرش محدودیت های زیادی داشتند. به عنوان مثال حق آرایش کردن، لاک زدن، سوراخ کردن گوش و حتی رنگ کردن موهایشان را نیز نداشتند. به بیان دیگر او در آن دوران به یک دختر مثبت، شهرت داشت.

کیتی پری

با وجود پدر و مادری کشیش، کیتی پری محدودیت های زیادی را تحمل کرد. او از همان دوران کودکی علاقه زیادی به آواز خواندن داشت اما خانواده او نه تنها او را از موسیقی غیر مذهبی بلکه از به زبان آوردن برخی از کلمات در شعرهایش نیز منع کردند. زمانی که او به سن نوجوانی رسید، در مقابل سنت های سخت گیرانه خانواده اش ایستاد و به دنبال آرزوهای خود رفت.

کیتی پری
کیتی پری

او در کلاس های خوانندگی، گیتار و نمایش شرکت می کرد اما هنوز هم آزادی های هم سن و سالهایش را نداشت. در هر صورت، علیرغم این حقیقت که او خوانندگی را با خواندن در موسیقی کلیسایی آغاز نمود، توانست سبک خاص خود را که طرفداران زیادی نیز دارد، دنبال کند و به شهرت برسد.

 کیت هادسون

به لطف مادر بازیگرش، گلدی هان، کیت هادسون از زمانی که چشم باز کرد با هالیوود آشنا شد. او اعتراف می کند که کودکی نرمالی نداشته از این جهت که او به دلیل ارتباط با افرادی مشهور مجبور به رعایت مقرراتی خاص بوده است.

کیت هادسون
کیت هادسون

به گفته او ارتباط با دیگران یکی از مهمترین بخش های زندگی آنها بوده است. رفتار مودبانه و سخت کوشی در کار دو چیز مهم در زندگی آنها بوده که کودکان نیز باید آنها را جدی می گرفتند. فعالیت هایی که او در کودکی انجام می داده بسیار متنوع شامل پیاده روی، طبیعت گردی، دوچرخه سواری، دویدن، خوانندگی و… بوده است. او اکنون صاحب دو فرزند است اما سعی می کند که فرزندانش را آزاد بگذارد تا آنطور که دوست دارند زندگی کنند.

 شارلیز ترون

کودکی شارلیز ترون تلخ تر از آنچه فکرش را بکنید، بود. او در آفریقای جنوبی چشم به جهان گشود. پدر او مردی دائم الخمر بود که مدام او و مادرش را مورد اذیت و آزار، چه از نظر روحی و چه از نظر فیزیکی، قرار می داد. پدرش حتی یک بار به روی مادرش اسلحه کشید و او را تهدید به مرگ کرد.

شارلیز ترون
شارلیز ترون

ترون در آن زمان که شاهد این صحنه وحشتناک بود، تنها 15 سال داشت اما به دلیل امنیت مادرش مجبور به سکوت شد. شارلیز ترون دوران سختی را پشت سر گذاشت و حتی به افسردگی نیز مبتلا شد اما توانست در نهایت روی پایش خودش بایستد و از این شرایط اسفناک خودش را نجات دهد.

 درو بریمور

درو بریمور در سن 14سالگی به دلیل استفاده بیش از حد به مواد مخدر اعتیاد شدید پیدا کرد. او مقصر این اتفاق را مادرش می داند که مدام در کلاب های شبانه الکل و مواد مخدر مصرف می کرد و حتی او را هم به این کار تشویق می کرد.

درو بریمور
درو بریمور

به دنیا آمدن در چنین خانواده ای باعث شد که درو بریمور در سن 9 سالگی سیگار بکشد، در سن 11 سالگی الکل مصرف کند و در سن 12 سالگی به ماری جوآنا روی آورد. اما حتی از ازدواج هایش هم شانس نیاورد، به طوری که 3 ازدواج ناموفق داشت. درو اکنون صاحب 2 دختر زیبا است و سعی دارد که زندگی بهتری را در پیش گیرد.

 بیانسه

بیانسه یکی از موفق ترین ستاره های دنیای هالیوود است. با نگاهی به زندگی او، اینطور به نظر می آید که او هیچ مشکلی در زندگی اش نداشته و نه تنها پس از شهرت اش بلکه دوران کودکی آرامی را نیز پشت سر گذاشته است.

درو بریمور
بیانسه

او در خانه ای بزرگ و زیبا به دنیا آمد. مدرسه ای که او در آن ثبت نام کرد نیز مدرسه ای خصوصی با تمام امکانات بود. زمانی که خانواده اش به مهارت های بالای او در خوانندگی پی بردند، او را در سن 8 سالگی به مدرسه هنر منتقل کردند که در آنجا توانست به خوبی بدرخشد و خانواده اش را سر بلند کند. او اولین کار حرفه ای موسیقی خود را با گروه «دستینیز چایلد» آغاز کرد و از همان جا به شهرت رسید.

 

مراسم اکران خصوصی فیلم قانون مورفی با حضور هنرمندان

مراسم اکران خصوصی فیلم قانون مورفی با حضور هنرمندان

برنامه «تب‌تاب» در سومین قسمت خود میزبان مهدی یغمایی

امشب برنامه «تب‌تاب» میزبان مهدی یغمایی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا