درگیری محسن مسلمان و همراهانش با زن و شوهر جوان!!

یکشنبه 25 شهریور 1397 دسته‌بندی نشده
درگیری محسن مسلمان و همراهانش با زن و شوهر جوان!!

انتشار عکس محسن مسلمان در حال کشیدن قلیان، پرده از یک راز چند روزه برداشت

عکس قلیان کشیدن محسن مسلمان در نگاه اول، فقط یک بی‌احتیاطی ساده بود از فوتبالیستی که مثل بسیاری از فوتبالی‌ها قلیان می‌کشد و برعکس تمامی آنها، استاد دست زدن به کار‌های پرخطر است و خلاف بقیه که اغلب در خانه خودشان قلیان چاق می‌کنند یا پاتوق‌شان پستوی سفره‌خانه‌های کم‌رفت و آمد است، در ملأ عام قلیان به دست می‌گیرد، اما با انتشار این عکس، مشخص شد ماجرای محسن مسلمان فراتر از کشیدن قلیان بوده و پرونده درگیری او در فدراسیون فوتبال باز شده است.

اگرچه پنج‌شنبه از اولین ساعات صبح برخی افراد در فضای مجازی به عکس صفحه اول خبرورزشی که مسلمان را در حال کشیدن قلیان نشان می‌داد، واکنش منفی نشان دادند و یکی از نزدیکان باشگاه ذوب‌آهن هم مدعی شد این عکس قدیمی است و مسلمان از وقتی به ذوب‌آهن رفته، قلیان را کنار گذاشته است، اما حوالی ظهر پنج‌شنبه، راز دیگری برملا شد.

محسن مسلمان حدود یک ماه قبل بعد از بازی سایپا و ذوب‌آهن در چارچوب هفته سوم لیگ برتر، همراه دوستان خود به رستوران کاخ چهلستون در مرکز تجاری آوا در خیابان اقدسیه می‌رود و بعد از صرف غذا سفارش قلیان می‌دهد. در فضای آزاد این رستوران و چند میز آن‌طرف‌تر، دو زوج جوان در حال خوردن غذا بودند و همزمان عکس یادگاری هم می‌گرفتند که یکی از همراهان مسلمان متوجه عکسبرداری آن‌ها می‌شود و از مدیران رستوران می‌خواهد مراقب باشند عکسی از قلیان کشیدن محسن لو نرود. مدیر رستوران هم سراغ دو زوج جوان می‌رود و از آن‌ها می‌خواهد زاویه دوربین‌شان را عوض کنند تا محسن مسلمان در عکس‌ها نباشد.

این دو زوج، مدعی می‌شوند اصلاً محسن مسلمان را نمی‌شناسند و هیچ عکس یا فیلمی هم از او نگرفته‌اند و اگر به شکل اتفاقی در عکس یادگاری آن‌ها معلوم باشد، حتماً عکس‌ها را پاک می‌کنند. آن‌ها سپس میزشان را تغییر می‌دهند تا خیال مدیر رستوران راحت شود، اما موقع خروج از رستوران، دو نفر از همراهان مسلمان جلوی آن‌ها را می‌گیرند و می‌گویند حتماً باید عکس‌های گوشی تلفن آن‌ها را بازرسی کنند تا خیال‌شان راحت شود، چون مسلمان تازه از خطر محرومیت رها شده و انتشار این عکس‌ها می‌تواند دوباره برایش دردسر تولید کند… زوج‌های جوان با این درخواست رفقای محسن مخالفت می‌کنند و می‌گویند داخل گوشی‌شان عکس‌های شخصی دارند و امکان ندارد گوشی را دست کسی بدهند.

پایان وحشت دختر از پدر شیشه‌ ای - حوادث

بحث بالا می‌کشد و این‌بار صدای مسلمان هم بلند می‌شود: «همین جا گوشیت می‌کنم!» محسن تصور می‌کند این دو زوج جوان گرفتن عکس یادگاری را بهانه کردند و در پوشش عکس گرفتن از خودشان، دست به شکار او در حال کشیدن قلیان زده‌اند و به همین دلیل اصرار دارد باید عکس‌ها را ببیند و خیالش راحت شود. زوج‌های جوان هم می‌گویند اگر واقعاً تا این حد قلیان کشیدن بد است، نباید در یک مکان عمومی این کار را انجام بدهی…

این جر و بحث بی‌فایده با دخالت مدیران رستوران به پایان می‌رسد و یکی از دو مرد جوانی که همراه همسران‌شان به این رستوران رفته بودند، گوشی خود را به مدیر رستوران می‌دهد و او هم تأیید می‌کند در هیچ‌یک از تصاویر ثبت شده، اثری از مسلمان و قلیان نیست، اما دو روز بعد، مرد دیگری با چند عکس و فیلم به فدراسیون فوتبال مراجعه و در حراست فدراسیون از محسن مسلمان شکایت می‌کند. این شخص در فدراسیون مدعی شده من کاری به قلیان کشیدن مسلمان نداشتم، اما او و همراهانش جلوی همسرم، دوستم و همسر دوستم با من رفتار تندی داشتند و باعث شدند به فدراسیون بیایم.

به گفته یکی از نزدیکان فدراسیون فوتبال، شکایت این شخص ربطی به کشیدن قلیان ندارد و این شخص از محسن مسلمان به خاطر درگیری لفظی در رستوران شکایت کرده است. این شخص تمام اتفاقاتی که در رستوران رخ داده را همراه فیلم قلیان کشیدن مسلمان و عکس‌های دیگری از محسن در حال استفاده از قلیان، به حراست فدراسیون فوتبال گزارش کرده و حراست فدراسیون مدعی شده بعد از بررسی‌های اولیه، پرونده این موضوع را به کمیته اخلاق می‌فرستد.

البته تا ظهر پنج‌شنبه هنوز این پرونده به کمیته اخلاق ارجاع داده نشده بود و باشگاه ذوب‌آهن هم در تلاش است با توجه به داستان‌های قبلی مسلمان، این کار را به تعویق بیندازد و خودش به موضوع مسلمان رسیدگی کند و با در نظر گرفتن جرایم مالی جلوی محرومیت احتمالی او را بگیرد.

البته بعید است فدراسیون فوتبال مسلمان را بابت یک مجادله کلامی در رستوران محروم کند، ولی از آنجایی که محسن در کمیته اخلاق پرونده داشته، شاید فیلم و عکس قلیان کشیدن او برایش دردسرساز شود.

نوسانات شدید قیمت سکه در چند ماه اخیر

نوسانات شدید قیمت سکه در چند ماه اخیر

قیمت سکه در بازار آزاد امروز۱۳۹۷/۸/۱۰

قیمت سکه، طلا و ارز 1397/6/24

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا