درآمدنجومی بازیگران و خواننده ها از تبلیغات

پنج‌شنبه 21 دی 1396 سینما
درآمدنجومی بازیگران و خواننده ها از تبلیغات

درآمدنجومی بازیگران و خواننده ها از تبلیغات

درآمد بازیگران و خواننده ها همیشه یکی از مسائل جالب برای مردم است . هنرمندان و چهره های سرشناس علاوه بر درآمدی که از راه بازیگری و خوانندگی یا هر هنر دیگری کسب میکنند ، میتوانند یک منبع درآمد دیگر از راه تبلیغات نیز داشته باشند . این روزها در کشورمان چهره های سرشناس درآمدهای زیادی از راه تبلیغات کسب میکنند

درآمد بازیگران و خواننده هابهنوش بختیاری

صبح از خواب بیدار می شوم. اینستاگرام را چک می کنم. بازیگر مورد علاقه ام عکسی از یک رستوران گذاشته که شب گذشته همراه با دوستان عزیزتر از جانش به آن جا رفته اند. اما بیشتر از این که از شب خاص در کنار دوستان تعریف کند، از کیفیت غذا و پذیرایی آن جا تعریف کرده است. انتهای پست هم آدرس رستوران را نوشته و سفارش کرده که فقط برای یک بار غذای آن جا را امتحان کنیم! تلویزیون را روشن می کنم. ورزشکار معروف دنیا را نشان می دهد که در حال تبلیغ برند معروف شامپو و شوینده است. کمی بعد تیتر یک خبرگزاری توجهم را جلب می کند که در آن تیزر تبلیغاتی عجیبی به چشم می خورد؛ خانم بازیگر معروف تبلیغاتی را برای یک برند عطر و ادکلن انجام داده که در همان چند ساعت اول فضای مجازی را ترکانده و… . این بخشی از یک روز زندگی اجتماعی ماست. در پرونده امروز زندگی سلام می خواهیم نگاهی داشته باشیم به همین ماجرا؛ به همه هنرمندان، ورزشکاران و خلاصه آدم معروف های دور و برمان که علاوه بر درآمد کار و حرفه اصلی شان، به دلیل چهره بودن پول های هنگفتی به جیب می زنند. در پرونده امروز گپ و‎گفتی هم داریم با یک کارشناس رسانه و از او درباره تأثیر تبلیغاتی که یک سلبریتی در آن نقش دارد سوالاتی می پرسیم.

شاید شما هم مثل ما کنجکاوید بدانید آدم معروف هایی که این روزها برای گرفتن یک سلفی با آن ها سر و دست می شکنیم برای حضور در جشن تبلیغاتی و افتتاحیه یک جایی مثل رستوران چقدر پول دریافت می کنند؟ خب حالا دیگر می دانیم. خبرنگار ما برای اطلاع از چند و چون میزان دستمزد آقا یا خانم چهره به عنوان متقاضی با تعدادی از آن ها یا مدیر برنامه های شان تماس گرفته و هزینه یک ساعت حضور در جشن افتتاحیه یک رستوران فرضی را که تا چند روز دیگر در مشهد افتتاح خواهد شد، پرسیده است. (مبالغ به تومان است)

حامد همایون

حامد همایون، 40 میلیون برای نیم ساعت اجرا

تقریبا دو سالی می شود که نام «حامد همایون» بر سر زبان ها افتاده‎است. یکی از همکاران او (همکاران او در موسسه هنری ترانه شرقی) در گفت وگو با خبرنگار ما دستمزد این خواننده را برای نیم ساعت اجرا، مبلغی در حدود 40 میلیون تومان اعلام می کند. البته این رقم علاوه بر دستمزد آقای خواننده، هزینه نور و صدای مراسم را هم شامل می شود. به گفته او «حامد همایون» در مراسم افتتاحیه خشک و خالی شرکت نمی کند و فقط در مراسمی حاضر می شود که امکانات آن جا برای حداقل نیم ساعت اجرای آقای خواننده فراهم باشد.


بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری، 10 تا 12 میلیون

«بهنوش بختیاری» سال هاست که در سینما و تلویزیون فعالیت هنری انجام می دهد و اکنون کمترین هنردوستی است که او را نشناسد. بختیاری با این که از بازیگران خوب و بنام تلویزیون است اما در دوره هایی به‎دلیل یک‎سری حاشیه ، سر و صداهایی به پا کرده است. مثلا همین چند وقت پیش بود که تیزر تبلیغاتی عجیب خانم بازیگر باعث تعجب همه مان شد؛ حرکات عجیب و غریب خانم بازیگر برای تبلیغ یک برند عطر و ادکلن، در این تیزر همه را حیرت زده کرد. مدیر برنامه او در گفت وگو با خبرنگار ما هزینه حضور در برنامه تبلیغاتی بختیاری را در تهران مبلغی در حدود هفت تا هشت میلیون تومان اعلام می کند و می گوید:حضور ایشان در مشهد 10 تا 12 میلیون تومان برایتان آب می خورد.

نادر سلیمانی

نادر سلیمانی، 10 تا 15 میلیون به عنوان یک دوست

«نادر سلیمانی» یکی از بازیگران خوش اخلاق و خوش برخورد سینما و تلویزیون است که بعضی از کارهای سینمایی و تلویزیونی اش چهره او را برای همیشه ماندگار کرده‎است. او در گفت وگو با خبرنگار ما هزینه شرکت در جشن افتتاحیه و تبلیغات در مشهد را مبلغی در حدود ده تا پانزده میلیون تومان اعلام می کند. البته او برای شرکت در جشن افتتاحیه شروطی هم دارد؛ مثلا این که مدت حضورش از ده تا پانزده دقیقه بیشتر نباشد، مهمانان حاضر در مراسم نباید عکس های شان همراه با او را در شبکه های اجتماعی منتشر کنند و… . او در ادامه می‎گوید:«اگر در این جشن شرکت کنم فقط به عنوان یک دوست در کنار شما هستم، نه به عنوان کسی که پول گرفته تا کار تبلیغاتی انجام دهد!»

رضا شفیعی جم

رضا شفیعی‎جم، کمتر از 20 میلیون نمی گیرم

رضا شفیعی ‎جم نقش ها و تیپ‎های محبوب و به یادماندنی کم ندارد؛ با این که سال های زیادی از بعضی از فیلم و سریال های او گذشته اما هنوز هم خیلی ها او را با نام «بامشاد» سریال «نقطه چین»، «قل مراد» سریال «باغ مظفر» و یا «چهارشنبه» سریال «چارخونه» می شناسند. شفیعی جم با این که مدتی کم کار شده اما باز هم محبوبیت زیادی میان مردم دارد. او در گفت وگو با خبرنگار ما می گوید:«من معمولا به مراسم تبلیغاتی نمی روم. اگر هم تبلیغی را قبول کنم کمتر از 20 میلیون تومان نمی گیرم».

علی صادقی

علی صادقی، حداقل 15 میلیون

«علی صادقی» از آن بازیگرانی است که سال ها در یک قالب یکسان یعنی طنز کار کرده اما نه تنها تکراری نشده بلکه هنوز هم هر موقع عکس او روی پوسترهای سینمایی می آید همه می دانند فیلم اکران شده فیلم پرفروشی خواهدبود. با تماس خبرنگار ما یکی از دوستان او تلفن را پاسخ می دهد و می گوید برای این که صادقی در برنامه های تبلیغاتی شرکت کند حداقل 15 میلیون تومان می گیرد.
منبع:نمناک
چهره های مشهور ایرانی که در 22 دی ماه به دنیا آمدند

چهره های مشهور ایرانی که در 22 دی ماه به دنیا آمدند

بیوگرافی الهه حصاری

بیوگرافی الهه حصاری

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا