خرید مناسب‌ترین کامپیوتر شخصی به کمک ابزار جدید مایکروسافت – فناوری

سه‌شنبه 3 مرداد 1396 فناوری

مایکروسافت ابزار جدیدی در وب‌سایت رسمی ویندوز قرار داده است که به کاربران کمک می‌کند تا مناسب‌ترین کامپیوتر شخصی را انتخاب کنند.

مقاله‌های مرتبط:

اگر بین خرید لپ‌تاپ، تبلت یا کامپیوتر رومیزی تردید دارید، بهتر است به وب‌سایت رسمی ویندوز مراجعه کنید. مایکروسافت ابزار جدیدی در این وب‌سایت قرار داده است که شما را در انتخاب کامپیوتر شخصی، راهنمایی می‌کند. این ابزار «در انتخاب کمکم کن» (Help Me Choose) نام دارد. برای استفاده از این ابزار کافی است پس از ورود به وب‌سایت ویندوز، روی گزینه‌ی Help Me Choose که در بخش مربوط به کامپیوترهای مبتنی بر ویندوز ۱۰ قرار دارد، کلیک کنید. سپس یک سری سوال در مورد نوع استفاده از کامپیوترهای شخصی و مهم‌ترین شاخصه‌های آن‌ها، از شما پرسیده می‌شود. در نهایت، فهرستی از مناسب‌ترین کامپیوترهای شخصی در رسته‌های تبلت، لپ‌تاپ و کامپیوتری رومیزی، نمایش داده خواهد شد.

لینک دسترسی به ابزار

مایکروسافت ویندوز

با توجه به اینکه این ابزار در وب‌سایت مایکروسافت قرار دارد، طبیعی است که تمام کامپیوترهای پیشنهاد داده‌شده، چه تبلت و چه لپ‌تاپ، از سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ استفاده کنند؛ بنابراین اگر به دنبال خرید کامپیوتر یا تبلتی مبتنی بر مک یا اندروید هستید، سراغ این ابزار نروید. به‌علاوه، این ابزار عملکرد ساده‌ای دارد و تنها مناسب کاربرانی است که دانشی از دنیای کامپیوترهای شخصی نداشته باشند.


منبع : زومیت

اجرای ویندوز 10 روی اسنپدراگون 835 فناوری big,LITTLE را به پی سی می‌آورد - فناوری

بنتلی گالین؛ خودرویی با الهام از کشتی‌های لوکس - فناوری

مشخصات گلکسی A7 نسخه 2018 سامسونگ فاش شد - فناوری

×

ارسال دیدگاه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا