حمله تروریستی داعشی به زائران ایرانی

دوشنبه 15 بهمن 1397 حوادث
حمله تروریستی داعشی به زائران ایرانی

 

الحشد الشعبی عراق با اشاره به اینکه داعش یک حمله تروریستی علیه زئران انجام داده است اعلام کرد که در این حادثه ۶ ایرانی و یک عراقی زخمی شدند.
الحشد الشعبی اعلام کرد که این حمله از سوی عناصر تروریستی داعش انجام شد.
در این بیانیه آمده است که تیپ ۴۳ الحشد الشعبی وارد مناطق نزدیک به حادثه شده است اما عناصر تروریستی به مکان نامعلومی فرار کرده‌اند.
بر اساس این گزارش، برخی رسانه‌ها پیش از این اعلام کرده بودند که نیروهای تروریستی یک اتوبوس زائران ایرانی را هدف قرار داده است که این حادثه منجر به زخمی شدن چند نفر شده است.

نام مجروحان حمله تروریستی به زائران ایرانی در عراق اعلام شد

 

یک منبع مطلع دقایقی پیش اسامی مجروحان حمله تروریستی به زائران ایرانی در شهر بلد عراق را اعلام کرد.
این منبع اعلام کرد: عناصر گروهک ترویستی داعش عصر امروز یکشنبه به اتوبوس زائران ایرانی در جنوب شهر بلد در نزدیکی مرقد مطهر سید محمد (ع) واقع در استان صلاح الدین عراق حمله کردند.
وی افزود: تروریست ها، اتوبوس زائران ایرانی که در حال بازگشت از زیارت حرم امامزاده سید محمد (ع) فرزند بزرگ امام هادی (ع) بودند را در منطقه قناه ۱۴ در جنوب شهر بلد در نزدیکی مرقد مطهر سید محمد، هدف قرار دادند.
این منبع گفت: متاسفانه این اتوبوس در راه اصلی نبوده و از مسیر کشاورزی پشت مرقد مطهر حرکت می‌کرد که مورد تعرض واقع شد و در اثر آن ۹ نفر مجروح شدند و از بین آن‌ها یک خانم بدحال گزارش شده است.
وی افزود: این کاروان متعلق به دشت مغان در استان اردبیل بود که حدود ساعت ۱۹ بعد از نماز مغرب و عشاء مورد تعرض تروریست‌ها قرار گرفت.
وی افزود: راننده و چهار زائر به شهر کاظمین و پنج نفر دیگر از مجروحین درشهر بلد بستری شدند.
وی اسامی مجروحان را به شرح زیر اعلام کرد:
حجت بهروزی، مریم بهروزی، ابراهیم بیدار، اطلس شهباز زاده، سیران گل سبلانی، نارنج فرزانه، ستاره عمرانی، صدیقه قبادی و اکرم عمرانی.
منبع:ستاره
خودکشی دختر مایکل جکسون

خودکشی دختر مایکل جکسون

حمله تروریستی به پایگاه بسیج در نیکشهر

حمله تروریستی به پایگاه بسیج در نیکشهر

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا