جیپ به دنبال رونمایی از شاسی‌بلند هیبریدی خود در نمایشگاه شانگهای است – فناوری

یکشنبه 20 فروردین 1396 فناوری

جیپ در تاریخ ۱۹ آوریل امسال از شاسی‌بلند مفهومی خود در نمایشگاه خودروی شانگهای رونمایی می‌کند. این مدل مخصوص بازار چین ساخته شده است.

جیپ قصد دارد در ۱۹ آوریل امسال در نمایشگاه خودروی شانگهای از شاسی‌بلند مفهومی جدید خود رونمایی کند. درحالی‌که هنوز جزئیاتی در مورد این مدل منتشر نشده است؛ اما به نظر می‌رسد مدل جدید جیپ هیبریدی باشد.

با توجه به دو عکس که در رسانه‌های چینی منتشر شده است، می‌توان تمام طول خودرو از کنار به همراه چراغ‌های جلوی LED و جلوپنجره باریک آن را مشاهده کرد. با نگاه به کنار خودرو، به نظر می‌رسد این مدل مفهومی چیزی بین مدل‌های Renegade و Compass باشد. به‌علاوه، بخشی از چراغ‌های عقب LED و کمی از رینگ‌های آن از پهلو قابل‌مشاهده است.

شاسی بلند مفهومی جیپ

جیب در یک دعوت‌نامه برای مجلات چینی اعلام کرد که این خودرو در تاریخ ۱۹ آوریل رونمایی خواهد شد و با وجود منتشر شدن تصاویر در اول آوریل، دروغ اول آوریل نیست. فرانسیس یو، مدیر روابط عمومی بخش آسیا پاسیفیک، ضمن تأیید این تصویر، می‌گوید جیپ قصد دارد از این مدل در نمایشگاه خودروی شانگهای رونمایی کند. البته این مدل تنها در چین عرضه خواهد شد.

به نظر می‌رسد این مدل با پیشرانه‌ی هیبریدی در جهت سیاست‌های جدید انرژی در چین پیش رود. انتظار می‌رود خبرهای بیشتری در چند روز آینده در مورد این خودرو منتشر شود.


منبع : زومیت

برچسب‌ها:

اینفوگرافیک: چرا برندها باید به اینستاگرام بیشتر از فیسبوک توجه کنند - فناوری

تصاویری از گلکسی نوت 7 ریفربیشد فاش شد - فناوری

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا