جدایی‌های غیر منتظره سلبریتی‌ها

یکشنبه 22 اسفند 1400 سینما
جدایی‌های غیر منتظره سلبریتی‌ها

جدایی‌های غیر منتظره سلبریتی‌ها

 

مردم زیادی در کشورهای مختلف حواسشان به نحوه زندگی سلبریتی مورد علاقه‌شان است و چهره محبوب خود را در شبکه‌‌های اجتماعی و رسانه‌ها دنبال میکنند تا ببیند سلبریتی محبوبشان به چه کسی دل بسته یا اینکه از چه کسی جدا شده است. انصافاً هم باید به طرفداران سلبریتی‌ها حق داد چرا که تجربه نشان داده است روابط این چهره‌‌های سرشناس در زمان‌هایی که فکر می‌کنیم تا ابد  ماندگار است ناگهان گسسته میشود و از طرف دیگر زمانی که فکر می‌کنیم سلبریتی‌ مورد علاقه‌مان رابطه‌اش را به زودی با  فدر موردعلاقه اش قطع می‌شود این سلبریتی‌ سال‌های سال به همان معشوقه دل می‌بنند و پایدار باقی میماند

 

 

 

۲2. برد پیت و آنجلینا جولی (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

جدایی‌های غیر منتظره سلبریتی‌ها

جدایی‌های غیر منتظره سلبریتی‌ها

دلایل زیادی داشت که هواداران فکر کنند برد پیت و آنجلینا جولی تا ابد در کنار هم باقی بمانند. سرپرستی چندین فرزند یکی از این دلایل بود که آنجلینا جولی در صحبت‌هایش زیاد به این امر اشاره داشت. در این زمینه آنجلینا جولی مدتی پیش گفته بود فرزندان دلیل مهمی برای ادامه زندگی یک زوج به حساب می‌آیند اما اگر این زوج واقعاً به یکدیگر علاقه نداشته باشند بچه‌ها ضامنی برای ادامه زندگی این زوج نخواهند بود.

 

آنجلینا جولی و برد پیت نهایتاً در سال ۲۰۱۶ از یکدیگر جدا شدند و در زمینه این جدایی آنجلینا به رسانه‌ها گفت برد پیت پدر و همسر بسیار دوست‌داشتنی و دلربایی است اما وی اخلاق‌های مردانه‌ای دارد که هر کسی نمی‌تواند به راحتی با آن‌ها کنار بیاید و به همین دلیل این زوج موفق هالیوودی تصمیم به جدایی گرفتند.

 

۲1. کریس پرت و آنا فاریس (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

منتقدین هنر سینما جملگی بر این باور هستند که کریس پرت و آنا فاریس دو نفر از با استعدادترین هنرپیشه‌‌‌های هالیوود به حساب می‌آیند، کریس و آنا نیز از هر فرصتی برای تعریف کردن از یکدیگر استفاده کردند و مدتی پیش پرت جایی گفت آنا فاریس مادر نمونه‌ای است و پسرش را هدیه‌ای جانب این مادر فداکار می‌داند. کریس ادامه داد زندگی بدون پسرش معنایی ندارد.این صحبت‌های عاشقانه و انگیزه‌بخش باعث شد تا طرفداران این سلبریتی‌ها فکر کنند کریس پرت تا ابد در کنار آنا فاریس باقی می‌ماند اما این سکه روی دیگری داشت و این زوج مشهور پس از ۸ سال از هم جدا شدند تا جک، فرزند طلاق به حساب بیاید.

 

۲0. جان سینا و نیکی بلا (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اگر از هواداران این زوج سلبریتی باشید به احتمال زیاد مراسم نامزدی جان سینا و نیکی بلا را به خاطر می‌آورید که در این مراسم، این زوج تا چه اندازه به یکدیگر اظهار عشق کردند. جان سینا یک روز پس از برگزاری مراسم نامزدی‌اش به رسانه‌‌ها گفت که روز نامزدی وی یکی از بهترین روزهای زندگی‌اش بود و او توانست با بانوی روهایایش نامزد کند. جان سینا در جایی گفته بود نیکی بلا زنی است که معنای با هم بودن را به او آموخته است.رابطه جان سینا و نیکی بلا به خوبی پیش می‌رفت و پس از نامزدی این زوج تدارک مراسم عروسی را می‌دیدند تا اینکه اردیبهشت امسال به ناگاه باخبر شدیم جان سینا با نیکی بلا به‌هم زده است و این زوج سلبریتی‌ پرطرفدار از هم جدا شدند.

 

19. چنینگ تیتوم و جینا دوان (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

چنینگ تیتوم یکی از خوش‌تیپ‌ترین هنرپیشه‌‌های حال حاضر هالیوود است و به همین دلیل در کنار حضور در دنیای فیلم و سینما، کارنامه‌ خوبی در مدلینگ نیز دارد. تیتوم را برای اولین بار در فیلم مربی کارتر، محصول سال ۲۰۰۵ شاهد بودیم و از آن زمان به بعد این هنرپیشه خوش‌استعداد در فیلم‌های پرفروش زیادی شرکت کرده است جالب است بدانید چنینگ تیتوم در سال ۲۰۰۶ مشغول به بازی در فیلم Step Up بود که با جینا دوان آشنا شد و این دو به یکدیگر دلباختند. در نتهایت نیز چنینگ در سال ۲۰۰۸ به جینا پیشنهاد نامزدی داد و یک سال بعد با هم ازدواج کردند.همه چیز میان چنینگ تیتوم و جینا به خوبی پیش می‌رفت تا اینکه به ناگاه باخبر شدیم این دو زوج هالیوودی پیمان ازدواج‌شان را زیر پا گذاشته‌اند و در اردیبهشت ماه امسال از یکدیگر جدا شدند.

 

18. کریس مارتین و گوئینت پالترو (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

کریس مارتین و گوئینت پالترو از آن دلداده‌های هالیوودی به حساب می‌آمدند که کسی حتی فکرش را نمی‌کرد روزی پیش بیاید که این زوج خوشبخت از هم جدا شوند. به لحاظ بازه زمانی نیز کریس و گوئینت رکورد خوبی را در ماندگاری ازدواج از خود به جای گذاشتند و ازدواج آن‌ها از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۵ به طول انجامید اما در نهایت چشم کریس به داکوتا جانسون افتاد از گوئینت دل‌ برید.کریس مارتین پس از این جدایی از گوئینت پالترو تعریف‌های زیادی کرد و گفت گوئینت همسر خوبی برای او بوده است اما اوضاع آن‌طور که انتظار داشت پیش نرفت و این دو مجبور به جدایی شدند.

 

17. جاستین ثرو و جنیفر آنیستون (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

جنیفر آنیستون و برد پیت زوج طلایی هالیوود بودند تا اینکه خبر از جدایی جنیفر و برد به میان آمد، مدتی بعد جنیفر به جاستین ثرو دل بست و عشق آتشینی را میان این زوج سلبریتی‌ شاهد بودیم. محبت این دو به یکدیگر به اندازه‌ای بالا گرفت که در جایی جاستین ثرو در خصوص ازدواج خود با جنیفر گفت ازدواج چیزهای کوچک را کوچکتر می‌کند و چیزهای بزرگ را کوچک. در ازدواج شما همیشه یک هم‌پیمان در کنار خود دارید و احساس خوبی است که بدانید یکی همیشه حواسش به شماست و مواظب‌تان است.جاستین در ادامه صحبت‌های خود گفته بود ما شوخ‌طبعی یکدیگر را به فال نیک می‌گیریم و به هم احترام می‌گذاریم، ممکن است این موارد در نگاه اول ساده‌ به نظر برسد اما بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید در ازدواج مهم و ضروری است.این زوج خوش‌آوازه در سال ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردند و عشق آتشین‌شان ۲ سال بیشتر دوام نداشت و در سال ۲۰۱۷ طلاق گرفتند.

 

۱6. لیدی گاگا و تیلور کینی (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

لیدی گاگا نه تنها به اسطوره‌ای در دنیای خوانندگی تبدیل شده بلکه ید طولایی در بازیگری نیز دارد و بدون شک تیلور کینی به عنوان همسر سابق گاگا، نقش مهمی در پیشرفت او داشته است.لیدی گاگا مدتی قبل از جدایی از تیلور کینی گفته بود آن‌‌ها دوستان خوبی برای هم هستند و عشق و دلدادگی‌ میان گاگا و تیلور پایانی ندارد.تیلور نیز در خصوص لیدی گاگا گفته بود ارتباط بسیار محکمی میان او و گاگا برقرار است و با تمام قدرت سعی در استحکام بخشیدن به عشق‌شان دارد. وی ادامه داده بود که هر کاری از دستش بر بیاید برای گاگا انجام می‌دهد و اهمیت زیادی برای او قائل است.پیمان ازدواج این زوج از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ به طول انجامید و پس از گذشت چهار سال از هم جدا شدند.

 

۱5. بن افلک و جنیفر گارنر (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این زوج خوش‌تیپ و موفق هالیوودی از هر فرصتی برای عشق‌ورزیدن به هم و تعریف و تمجید از یکدیگر استفاده می‌کردند. در همین راستا بن افلک مدتی قبل از جدایی به رسانه‌ها در خصوص جنیفر گارنر گفته بود من دیوانه‌وار عاشق جنیفر گارنر هستم و بهترین خانواده دنیا را دارم و از اینکه در چنین موقعیتی قرار گرفتم احساس خرسندی می‌کنم.بن افلک به اندازه‌ای از زندگی خود در کنار جنیفر گارنر راضی بود که گفت آرزو می‌کند زمان در همان لحظه ثابت شود تا او بتواند برای همیشه در کنار جنیفر دوستداشتنی زندگی کند. بن با جنیفر در سال ۲۰۰۵ ازدواج کرد و دوازده سال بعد خبر طلاق این دو سلبریتی در رسانه‌ها دست به دست شد.

 

۱4. رایان فیلیپ و ریس ویترسپون (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

ریس ویترسپون طلاق سخت و بدی را با رایان فیلیپ تجربه کرد اما این روزها موفق شده دشواری‌های جدایی از فیلیپ را پشت سر بگذارد و با همسر جدیدش زندگی خوبی را آغاز کند. رایان فیلیپ نیز پس از ریس ویترسپون چشمش دختر دیگری را نگرفت و پس از جدایی، همچنان مجرد باقی‌مانده است.این دو سلبریتی‌ سرشناس در حین تولید فیلم Cruel Intentions با هم آشنا شدند. در آن زمان ریس تنها ۲۱ سال داشت و پس از دو سال آشنایی با رایان فیلیپ پیمان ازدواج بست. گفته می‌شود سن و سال کم ریس ویترسپون یکی از دلایل اصلی جدایی این زوج است.رایان فیلیپ در خصوص طلاق خود به رسانه‌ها گفته است او و ریس در سنین جوانی با هم ازدواج کرده‌اند و برای فضای شلوغ و پرحاشیه‌ای مانند هالیوود اصلاً آمادگی نداشتند. در نتیجه فضا بر آن‌ها غالب شد و رابطه‌ رایان و ریس ویترسپون به جدایی کشید.

 

۱3. لیو شرایبر و نائومی واتس (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این دو سلبریتی موفق بی‌دلیل به شهرت و آوازه‌ای جهانی نرسیده‌اند و از زوج‌های بسیار فعال هالیوود بودند. از قرار معلوم حجم کار زیاد باعث شد رابطه لیو و نائومی به هم بخورد و کار آن‌ها به جدایی بکشد. لیو شرایبر و نائومی واتس تلاش زیادی برای حفظ کانون خانواده انجام دادند و چیزی حدود ۱۱ سال در کنار هم بودند که در بین آمار رابطه‌های زوج‌های هالیوودی زمان زیادی به نظر می‌رسد. لیو و نائومی در نهایت از هم جدا شدند اما هر دو تأکید زیادی داشتند تا صدمه‌ای به دو فرزند آن‌ها از این جدایی وارد نشود.

 

۱2. جولی بوون و اسکات فیلیپس (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اگر از طرفداران سریال‌های خنده‌دار باشید بدون شک سریال Modern Family را دیده‌اید و چشم‌تان به جولی بوون زیبارو افتاده است. جالب است بدانید جولی بوون همسر اسکات فیلیپس بود و از وی ۳ فرزند نیز دارد.این زوج موفق چیزی به مدت ۱۳ سال در کنار هم زندگی کردند تا اینکه نهایتاً در سال ۲۰۱۸ شاهد انتشار خبر جدایی آن‌ها بودیم. در خصوص دلیل متارکه جولی و اسکات خبری منتشر نشده است اما گفته می‌شود ظاهراً جولی و اسکات به این نتیجه رسیده‌ بودند که زندگی جداگانه‌ای دارند و هر کدام باید به راه خود بروند.

 

۱1. اریک دین و ربکا گیهارت (فکر می‌کردیم عشق ماندگاری داشته باشند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اریک دین در سریال آناتومی گری توانست برای خود اسم و رسم خوبی دست و پا کند، چند سالی نیز می‌شود که در سریال آخرین کشتی نقش کاپیتان تام چندلر را بر عهده دارد اما از قرار معلوم در دنیای واقعی اریک نتوانست کشتی زندگی خانوادگی خودش را درست هدایت کند و مدتی پیش پس از ۱۴ سال اعلام کرد که از ربکا گیهارت جدا شده است.این زوج موفق دو دختر ۷ و ۶ ساله دارند و بدون شک این جدایی روی زندگی آن‌ها تأثیر مستقیمی خواهد داشت. ربکا گیهارت در این زمینه در اینستاگرام خود نوشت صحبت کردن در خصوص جدایی کار ساده‌ای نیست اما به خاطر فرزندانش هم که شده باید به مشکلات پس از طلاق فایق بیاید و برای فرزندانش مادر خوب و مستقلی باقی بماند.

 

۱0. رابطه جدید جنیفر لوپز و الکس رودریگز (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

متخصصان تحکیم خانواده بر این باور هستند که یک رابطه موفق وقتی شروع می‌شود که با فرد مناسب و در زمان مناسب انجام شود. این امر در خصوص ارتباط جنیفر لوپز و الکس رودریگز کاملاً صدق می‌کند و جنیفر لوپز نیز به این واقعیت آگاه است.وی در این زمینه به رسانه‌ها گفته که بعید می‌داند زمانی بهتر از اکنون و شخصی بهتر از الکس رودریگز را برای آشنایی و دوستی پیدا کند. جنیفر در ادامه صحبت‌هایش اشاره کرد به نظر او اگر آن‌ها در ۲۰ سالگی با هم آشنا می‌شدند رابطه خوبی را تجربه نمی‌کردند اما اکنون که به سن و سال و عقل و کمال رسیده‌اند بهتر از پس رابطه و آشنایی با یکدیگر بر خواهند آمد و سعی می‌کنند فرزندانشان را در محیطی دوستانه بزرگ کنند.

 

9. رایان رینولدز و بلیک لایولی (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این دو سلبریتی پرطرفدار هر دو در سر صحنه فیلم Green Lantern با هم آشنا شدند، این فیلم در گیشه فروش خوبی نداشت و به لحاظ هنری نیز نظر منتقدین را جلب نکرد اما بهانه خوبی برای آشنایی این زوج بود و بدون شک هر دو از اینکه بازیگری در این فیلم را انتخاب کرده‌اند اکنون بسیار راضی هستند.رایان رینولدز ۴۲ سال دارد و پدر ۳ فرزند شیطان و بانمک است که ۲ فرزند از ۳ فزرند رینولدز مرطوب به همسر سابقش است اما از قرار معلوم این بچه‌‌ها رابطه خوبی با بلیک لایولی برقرار کرده‌اند و هیچ مشکلی با نامادری‌شان ندارند.

 

8. جان لجند و کریسی تیگن (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

 

جان لجند خواننده بسیار محبوبی است و ظاهراً در منزل نیز همسر بسیار خوب و شایسته‌ای برای کریسی تیگن دوست‌داشتنی است. از طرف دیگر کیسی تیگن نیز مدل بسیار زیبایی است که با اندام خوش‌تراش خود حضوری درخشان در صنعت مدلینگ دارد. این دو زوج سلبریتی همیشه سخت مشغول کار و تلاش هستند اما گفته می‌شود جان لجند در حین کار و زمانی که بیرون از منزل است نیز همیشه فکر و ذکرش پیش کریسی است و از همه لحاظ همسرش را پشتیبانی می‌کند.لجند در جایی گفته است از دیدن موفقیت همسرش در کارهایی که به آن علاقه دارد بسیار خوشحال می‌شود و هر کاری از دستش بر بیاید برای موفقیت بیشتر کریسی انجام خواهد داد.

 

7. جو جوناس و سوفی ترنر (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

سانسا استارک مجموعه بازی‌های تاج و تخت به خوبی راه و رسم عاشق پیشگی با یک سلبریتی را بلد است و خوب می‌داند چگونه ارتباط خود را با جو جوناس به عنوانی کی از مشهورترین خواننده‌ها برقرار کند.به گفته سوفی ترنر ارتباط داشتن با یک سلبریتی محبوب بسیار راحت‌تر از فردی عادی است چرا که سلبریتی‌ها به قوانین و فضای حاکم بر زندگی آن‌ها آشنایی دارند و تعامل بهتری با یکدیگر برقرار می‌کنند. سوفی ترنر در ادامه صحبت‌های خود به این نکته اشاره می‌کند که شغل و حرفه‌ سلبریتی‌ها به نوعی است که ممکن است چندین ماه به دلایل کاری از هم جدا باشند و باید به‌خوبی بتوانند با این شرایط کنار بیایند.

 

6. ماتیو کوما و هیلاری داف (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اگر زندگی این دو سلبریتی محبوب را دنبال کرده باشید حتماً می‌دانید که ماتیو و هیلاری فراز و نشیب‌هایی را در طول رابطه‌ خود شاهد بوده‌اند و دو بار از هم جدا شدند اما عشق آن‌ها به اندازه‌ی بود که دوری یکدیگر را طاقت نیاوردند و پس از مدتی جدایی دوباره به نزد هم بازگشتند.گفته می‌شود که هیلاری از مایتو باردار است و هواداران تولد این نوزاد جدید را نشانه‌ای از تحکیم رابطه میان ماتیو و هیلاری می‌دانند. این دو سلبریتی پرطرفدار با سایر اعضای خانواده‌های یکدیگر نیز رابطه خوبی دارند و مادر هیلادی در مراسم تولد ماتیو کوما شرکت کرده بود و ظاهراً خیلی هم از این جوان خوش‌تیپ و موفق خوشش آمده بود.

 

 

 

5. کیت هرینگتون و رز لزلی (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

انصافاً باید عشقی که میان ایگریت و جان اسنو در سریال بازی‌های تاج و تخت شاهد بودیم به‌ اندازه‌ای جذاب و باور پذیر بود که حیف است ایفاکنندگان نقش‌های این عشق در دنیای واقعی کنار هم نباشند. کیت هرینگتون و رز لزلی در سر صحنه سریال بازی‌های تاج و تخت در سال ۲۰۱۲ با هم آشنا شدند و همان زمان به یکدیگر دلباختند تا اینکه چند ماه پیش خبر ازدواج این زوج عاشق در رسانه‌‌ها پیچید.

کیت و رز در خصوص زندگی شخصی خود بسیار رازدار عمل می‌کنند و رسانه‌ها را تا جای ممکن از حریم خانه دور نگه داشته‌اند اما مدتی پیش کیت هرینگتون در جایی گفت من از جانب رز لزلی نمی‌توانم در خصوص زندگی مشترکمان نظر بدهم اما به نظر خودم، ما زندگی بسیار خوب و شادی را تجربه می‌کنیم و آینده‌ای درخشان پیش رو داریم.

 

۴. جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

جاستین تیمبرلیک را به خوبی می‌شناسیم و کاملاً مشخص است که با یکی از استعدادهای ناب موسیقی در قرن اخیر سر و کار داریم که آینده‌ روشنی پیش‌رو دارد، جسیکا بیل نیز هنرپیشه تازه‌کاری نیست و آخرین حضور در سریال The Sinner هنرمندی وی در بازیگری را ثابت کرد و توانست از اجرای نقشی بسیار سنگین موفق بیرون آید.جالب است بدانید جاستین و جسیکا چیزی حدود ۵ سال است که نامزد کرده‌اند و جاستین از هر فرصتی برای تعریف و تمجید از نامزد دوست‌داشتنی خود استفاده می‌کند. جاستین در پستی از اینستاگرم نوشت جسیکا به او عشق واقعی را هدیه داده و از زمان آشنایی با جسیکا متوجه شده است که عشق واقعی چقدر شیرین و ماندگار است.جاستین برای ابراز عشقش به جسیکا ترانه‌ای نیز به او هدیه کرده است که از عشق و دلدادگی این دو سلبریتی عاشق حکایت دارد.

 

۳. کول اسپراوس و لیلی رینهارت (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

کول با بازی در سریال Riverdale به شهرت رسید و لیلی رینهارت نیز که در همین سریال ایفای نقش می‌کرد با کول آشنا شد. این دو سلبریتی جوان که آینده‌ای بسیار روشن در پیش‌رو دارند در کنار بازی در این سریال در دنیای واقعی نیز ارتباط خوبی با هم دارند و خبرهای خوشی از عشق کول به لیلی به گوش می‌رسد.به این ترتیب انتظار می‌رود در آینده نیز کول و لیلی همچنان در کنار یکدیگر بمانند و چه بسا شاهد خبر ازدواج این سلبریتی‌های جوان و خوش‌تیپ باشیم.

 

۲. لیام همسورث و مایلی سایروس (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اگر از طرفداران مایلی سایروس باشید حتماً به خوبی می‌دانید سبک زندگی وی به گونه‌ای است که بعید به نظر می‌رسد به فکر ازدواج باشد اما از زمانی که شاهد ارتباط لیام همسورث و مایلی سایروس هستیم کاملاً مشخص است که سایروس به لیام حسابی دل باخته و انتظار داریم این رابطه به جاهای خوبی ختم شودمایلی سایروس در خصوص لیام به رسانه‌ها گفته است توقع من از شریک زندگی‌ام این است که مرا همیشه تشویق کند و در هر لحظه‌ای پشتیبان من باشد، این فرد لیام همسورث است و بیشتر از چیزی که فکرش را می‌کردم هوای من را در تمام لحظات دارد.

 

۱. جان کرازینسکی و امیلی بلانت (امیدواریم همیشه عاشق و دلداده باقی بمانند)

روابط سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اگر سریال تلویزیونی The Office را دیده باشید به خوبی می‌دانید که جان کرازینسکی استاد بازی در نقش‌های عاشقانه‌ است و عشق سوزانی را در این سریال به نمایش گذاشت. از قرار معلوم کرازینسکی در زندگی شخصی نیز فرد عاشق‌پیشه و خانواده دوستی است و همسرش امیلی بلانت را از جان و دل دوست دارد.این زوج سلبریتی دو فرزند بسیار دوست‌داشتنی دارند و برای اولین بار در فیلم A Quite Place در کنار هم در نقش زن و شوهر ایفای نقش کردند و توانستند نظر مثبت منتقدان را بدست بیاورند.جان در جایی به رسانه‌ها گفته بود به نظرش ایمیلی زنی خوش‌طبع و بااستعداد است و من اولین طرفدار سینه‌چاک امیلی هستم. با این حساب انتظار داریم این زوج خوشبخت و موفق در آینده نیز به پیمان ازدواجی که با هم بسته‌اند پایبند باقی بمانند.

سلبریتی‌هایی که رنگ موی طبیعی دارند

سلبریتی‌هایی که رنگ موی طبیعی دارند

مشاهیر هالیوود درباره روان درمانی

فاش گویی مشاهیر هالیوود درباره روان درمانی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا