ثروتمندترین بازیگران سینما در سال 2017

یکشنبه 12 آذر 1396 سینما
ثروتمندترین بازیگران سینما در سال 2017

 

ثروتمندترین بازیگران سینما در سال 2017

 

10 تا ثروتمندترین بازیگران مرد سال 2017

سینما، صنعت پول سازی است و از همه بیشتر شاید این بازیگران باشند که از فروش بالای فیلم ها سود می برند. سینما، صنعت پول سازی است، چه برای تهیه کنندگان و استودیوهای بزرگ، چه برای دیگر گروه های تولید. از همه بیشتر شاید این بازیگران باشند که از فروش بالای فیلم ها سود می برند. حقوق این گروه از اهالی سینما روزبه روز در حال افزایش است و روش های مختلفی از شراکت در سرمایه گذاری تا پورسانت از فروش توسط بازیگران اعمال می شود تا این حاشیه درآمدِ قابل ملاحظه، بیشتر هم شود. البته ناگفته نماند که دریافت چنین مبالغی صرفاً محدود به عده ای خاص و محدود در جهان می شود. اگر بخواهیم فهرست بازیگران گران قیمت سینمای جهان را بررسی کنیم، به نکات جالبی می رسیم.

ثروتمندترین بازیگرانهالیوود

 

در میان 10 بازیگر ابتدایی فهرست، خبری از هیچ بازیگر زنی نیست و اِما استون با 26 میلیون دلار در رتبه 15 قرار دارد. همچنین از میان 10 نفر اول سال قبل، مت دیمون، جانی دپ، جنیفر لارنس، بن افلک و ملیسا مک کارتی در فهرست امسال حضور ندارند. در این گزارش براساس اعلام نشریه معتبر «فوربس» پردرآمدترین بازیگران جهان را در سال 2017 فهرست کرده ایم:

10- آکشی کومار

ثروتمندترین بازیگران لیود

درآمد امسال:35.5 میلیون دلار

آکشی کومار بازیگر 50 ساله هندی حالا 25 سال است که در بالیوود می درخشد. مردم هند او را دوست دارند و حاضرند برای تماشای فیلم هایش پول خرج کنند. کومار که شاید برای مخاطبان بین المللی و غیرهندی کمی ناآشنا به نظر بیاید، تنها امسال در چهار فیلم بازی کرده است. علاوه بر این او به عنوان مدل تبلیغاتی، هفت محصول مختلف را تبلیغ می کند، این محصولات از باتری تا وسایل آرایشی، بهداشتی متفاوت هستند.

9-سلمان خان

ثروتمندترین بازیگران

درآمد امسال:37 میلیون دلار

بدون شک سلمان خان از بزرگ ترین بازیگران سینمای هند است که شهرت زیادی هم در دیگر نقاط جهان دارد. شاید باور کردنش کمی سخت باشد اما سلمان خان 51 ساله از سال 1989 که اولین فیلمش را بازی کرد، تاکنون در 85 فیلم سینمایی حضور داشته است! امسال دو فیلم از او در بالیوود به نمایش گذاشته شد که فروش زیادی هم داشتند. سلمان خان خود تهیه کننده فیلم هایش است و استودیویی به نام خودش در هند دارد.

8-شاهـرخ خان

ثروتمندترین بازیگران

درآمد امسال:38 میلیون دلار

شاهرخ خان دیگر چهره مطرح سینمای هند نیز در سال 2017 در فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد جهان قرار گرفت. او امسال در سه فیلم حضور داشته است. Tubelight با همراهی سلمان خان فروش زیادی داشت، «رئیس» هم در گیشه و میان منتقدان تحسین و تبدیل به پرفروش ترین فیلم 2017 بالیوود شد، همین طور در خارج از مرزهای هند «رئیس» تاکنون پرفروش ترین فیلم سال است. «جِب هری با سِجال ملاقات می کند» اما یک افتضاح سینمایی کامل بود اما از نظر درآمدی برای شاهرخ خان چندان هم کم بهره نبود. در کنار حضور جلوی دوربین، شاهرخ خان حضور بسیار پررنگی در محصولات تجاری هند دارد و درآمد زیادی از این راه کسب می کند.

7-تام کروز

ثروتمندترین بازیگران

درآمد امسال:43 میلیون دلار

تام کروز که در چند سال اخیر معمولاً سالانه در یک فیلم بازی می کرد در سال 2017 در دو فیلم «مومیایی» و «ساخت آمریکا» حضور داشت. اولی که از بلاک باسترهای بد چند سال اخیر بود، در تابستان بیش از 400 میلیون دلار فروش داشت و فیلم دوم نیز در گیشه 133 میلیون دلار فروخت. این دو فیلم در کنار چک های دریافتی فیلم «مأموریت غیرممکن 6» که قرار است تابستان سال آینده نمایش داده شود تام کروز را در میان 10 بازیگر پردرآمد جهان در مقام هفتم قرار می دهد.

6-رابرت داونی جونیور

ثروتمندترین بازیگران

درآمد امسال:48 میلیون دلار

داونی که زمانی لقب پردرآمدترین بازیگر جهان و هالیوود را یدک می کشید ، در سال 2017 کمی بازار را به رقبای بازیگرش واگذار کرده است. با این حال حضور او در مقام ششم اصلاً به این معنا نیست که درآمد کمی دارد! او در سال 2017 حضور کمرنگی در «مرد عنکبوتی:بازگشت به خانه» داشت اما دریافتی اش از «انتقام جویان» بعدی که قرار است سال آینده سینماهای جهان را از آن خود کند، او را همچنان در دسته پردرآمدترین ها حفظ کرده است.

5-جکی چان

ثروتمندترین بازیگران

درآمد امسال:49 میلیون دلار

بیش از یک دهه از مشهورترین فیلم های چان 63 ساله می گذرد اما او همچنان حضور پر رنگی جلوی دوربین دارد. در این سال ها او قید فیلم سازی و حضور در هالیوود را زده و به سینمای چین بازگشته است و همچنان پرفروش به کارش ادامه می دهد. در یک سال اخیر ببرهای راه آهن و کونگ فو یوگا درآمد سرشاری برای جکی چان به همراه داشته است.

4-آدام سندلر

ثروتمندترین بازیگران

درآمد امسال:50.5 میلیون دلار

درآمد سندلرِ کمدین نه برای حضور در فیلم های بزرگ یا پرفروش سینمایی بلکه از قرارداد با نت فلیکس به دست آمده است. «سندی وکسلر» و «شروع دوباره» فیلم های ضعیفی بودند که سندلر برای نت فلیکس تهیه کرد و پول خوبی هم برای آن گرفت! با وجود ضعیف بودن این فیلم ها، نت فلیکس اعلام کرده که برای تهیه چهار فیلم دیگر با آدام سندلر وارد مذاکره شده است!

3-وین دیزل

ثروتمندترین بازیگران

درآمد امسال:54.5 میلیون دلار

درآمد 54 میلیون دلاری او از پروژه های مختلفی به دست آمده است، از جمله حضور در «سریع و خشمگین 8»، بخشی از سود نسخه جدید «سه ایکس» و البته صداپیشگی تحسین شده اش در «نگهبانان کهکشان 2» . با اعلام ساخت چهارمین «سه ایکس»، و همین طور نهمین و دهمین «سریع و خشمگین» در سال های پیش رو، باید چند سالی به حضور این بازیگر در فهرست پردرآمدترین ها عادت کنیم.

2-دواین جانسون

درآمد امسال:65 میلیون دلار

قهرمان سابق مسابقات کشتی کج، این روزها در سینما کسب و کار خوبی دارد. جانسون که از اولین حضورش به عنوان بازیگر جلوی دوربین زمان زیادی را پشت سر نگذاشته است امسال در «سریع و خشمگین 8» حضور داشت، در فیلم بدِ «گارد ساحلی» یکی از نقش های اصلی را بر عهده گرفت، بازی در دو فیلم «جومانجی» جدید و «مبارزه با خانواده ام» را تمام کرد و چند قرارداد جدید هم امضا کرد. جانسون علاوه بر سینما، در تلویزیون هم پرکار است و بخش زیادی از درآمد امسال او مربوط به حضور در سریال «بالرز» شبکه HBO است.

1-مارک والبرگ

ثروتمندترین بازیگران

درآمد امسال:68 میلیون دلار

مارک والبرگ بیش از هر بازیگری در جهان در سال 2017 درآمد داشت. بخش عمده درآمد او از دو فیلم «خانه پدر» و «دگرگون شوندگان:آخرین شوالیه» به دست آمده است که در مجموع 5.3 میلیارد دلار فروش داشتند. علاوه بر این، بخشی از درآمد او امسال از حضور در نمایش تلویزیونی «والبرگ ها» و حضور در تبلیغات تجاری بوده است. «همه پول های جهان» به کارگردانی ریدلی اسکات با حضور والبرگ به زودی در سینماهای جهان روی پرده خواهد رفت. گویا هنوز خبری از بلاک باسترهای جدید والبرگ مثل کمدی «تِد» یا «دگرگون شوندگان» جدید منتشر نشده اما چند نقش پررنگ جلوی دوربین چند کارگردان بزرگ در یکی دو سال آینده برای والبرگ قطعی است.

پولدارترین بازیگران زن هالیوود

این حقیقت که بازیگران هالیوود سرمایه داران بزرگی هستند، از کسی پوشیده نیست. این حقیقت که بازیگران هالیوود سرمایه داران بزرگی هستند، از کسی پوشیده نیست. در این بین بعضی از این هنرمندان در امر پول سازی، موقعیت مالی، خانوادگی و اجتماعی به موفقیت بیشتری رسیده اند.

در زیر لیستی از ثروتمندترین بازیگران زن هالیوود در این سال ها را ببینید:

10-جنیفر آنیستون/ ثروت خالص:150 میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران

جنیفر آنیستون همیشه به عنوان یک چهره محبوب و بدون حاشیه شناخته می شود. این بازیگر برای بازی در هر اپیزود سریال «دوستان»نزدیک به یک میلیون دلار دریافت کرد و علاوه بر آن در فیلم های سینمایی بسیاری به عنوان نقش اول و ستاره ظاهر شده است.

9-آنجلینا جولی/ ثروت خالص:160 میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران

همسر سابق برد پیت اوایل فعالیت خودش به عنوان بازیگر را با فیلم های موزیکال شروع کرد و در دهه نود به صورت جدی به فعالیت بازیگری پرداخت و توانست جوایز بسیاری از جمله «گلدن گلوب» و اسکار را به دست آورد. این بازیگر همواره به عنوان یکی از خیرترین ستاره ها شناخته می شود.

8-مایلی سایرس/ ثروت خالص:160 میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران

شخصیت جنجالی و محبوب رسانه های زرد که همواره حواشی و ماجراهای بسیاری را اطراف خودش داشته است، فعالیت بازیگری خود را در سنین خیلی پایین در شبکه دیزنی آغاز کرد و بعد از آن به فعالیت های دیگری در عرصه هنر پرداخت.

7-جولیا رابرتز؛ ثروت خالص 170 میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران

برنده جایزه اسکار و یکی از گران ترین بازیگران هالیوود که با بازی در فیلم «ارین براکوویچ» توانست علاوه بر نظر منتقدان، جوایزی مثل اسکاربفتا، گلدن گلاب و اسکار را به دست آورد، هفتمین زن ثروتمند هالیوود نیز هست.

6-ویکتوریا پرینسیپال/ ثروت خالص:200 میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران

این بازیگر قبل از اینکه به خاطر بازی در سریال های تلویزیونی به شهرت برسد، بازی در تبلیغات تلویزیونی را تجربه کرده بود. این بازیگر تمام دوران کودکی و نوجوانی خود را در سفر به دور دنیا گذرانده بود و درست زمانی که در لندن علاوه بر تحصیل به فعالیت بازیگری مشغول شد، تصادف کرد. البته بعد از این ماجرا به بازیگری و به دنبال آن به دنیای هالیوود وارد شد.

5-جولیا لوئیس درایفوس/ ثروت خالص:200 میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران

این بازیگر کمدی که دارای جوایزی از جمله بفتا و گلدن گلوب است، فعالیت حرفه ای خود را با درخشش در سریال «سنفیلد» در سال 1989 آغاز کرد.

4-ساندرا بولاک/ ثروت خالص:200 میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران

ساندرا بولاک در خانواده ای هنرمند و آلمانی متولد شد. والدین او خواننده و مربی موسیقی اپرا بودند و او هم قبل از بازیگر شدن هنگامی که تنها پانزده سال داشت، به اجرای موسیقی اپرا پرداخت. شروع درخشش این بازیگر دارنده اسکار با فیلم «سرعت» همراه با بازی در کنار کبانا ریوز بود. این بازیگر برای بازی در فیلم تحسین شده «جاذبه» جوایز بسیاری از جمله اسکار را به دست آورد.

3-جسیکا آلبا/ ثروت خالص :350 میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران

شروع درخشش این بازیگر در مجموعه ها و فیلم های کمدی بود. مخاطبان او را به بهانه بازی در سریال کوتاه «فرشته تاریکی» به یاد می آورند. بیرون از دنیای بازیگری جسیکا آلبا در شرکت هایی که خود تاسیس کرده کار می کند.

2-جیمی گرتز/ ثروت خالص :2 میلیارد دلار

ثروتمندترین بازیگران

او بازیگری را در دهه 80 با فیلم هایی مانند روابط خانوادگی و پسران گمشده آغاز کرد و پس از مدتی حرفه بازیگری را ترک کرد و به طراحی و ساخت عطر برای کمپانی های مد رو آورد. او دوباره چند سالی است به حرفه بازیگری بازگشته است و در سریال «خانواده مدرن» به عنوان یک ستاره ایفای نقش می کند.

1-دینا مریل/ ثروت خالص :5 میلیارد دلار

ثروتمندترین بازیگران

این بازیگر و چهره اجتماعی بخش زیادی از ثروتش را از بدو تولد به عنوان تنها وارث «ماری جری مری ویسر پست» به دست آورده است. این بازیگر همواره یکی از بهترین اجراکننده ها و مجریان تلویزیون و استیج هاست. این هنرمند ثروتمندترین زن هالیوود است.

بیوگرافی فاطمه گودرزی

بیوگرافی فاطمه گودرزی

زندگینامه وتصاویر امیر حسین آرمان

زندگینامه وتصاویر امیر حسین آرمان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا