ثبت شرکت، اهمیت و الزام ثبت برند و ضرورت پلمپ دفاتر – فناوری

چهارشنبه 9 اسفند 1396 فناوری

امروزه در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که اگر حواسمان نباشد، خیلی سریع تمام اعتبار خود را از دست می‌دهیم. حالا این موضوع چه ارتباطی به ثبت برند دارد؟

با ذکر مثالی، دید درستی نسبت به اهمیت و الزام ثبت برند پیدا خواهید کرد:

فرض کنید شما چندین سال است که با نام X مشغول به فعالیت هستید و اعتبار بالایی در این مدت برای خود کسب کردید و همه شما را با نام X می‌شناسند. مسلما شما رقبا و شاید پرسنلی دارید که از عدم ثبت برند شما آگاه هستند یا تمایل به ثبت آن دارند.

باوجود اینکه شما سال‌ها است با نام X فعالیت کرده‌اید اما نسبت به ثبت برند خود اقدام نکرده‌اید، افراد یا شرکت‌هایی هستند که نام شما را برای خودشان ثبت برند می‌کنند و تازه مشکلات برای شما پدیدار می‌شوند. حالا چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

برای شما اخطار صادر می‌شود که دیگر مجاز به فعالیت با نامی که سال‌ها است با آن کار می‌کردید نیستید، زیرا شخص دیگری آن را ثبت کرده است. حال اگر چندین برابر هزینه ثبت برند را هم به شخصی که نام شما را ثبت کرده پرداخت کنید، فایده‌ای نخواهد داشت.

قبل از غافلگیری اقدام کنید

ثبت برند

 ثبت شرکت و مزایای آن

ثبت شرکت مزایای بسیاری دارد که به برخی از آنان اشاره می‌کنیم:

هنگامی که شرکت ثبت می‌کنید، بانک‌ها و مؤسسات راحت‌تر وام و تسهیلات در اختیار شما قرار می‌دهند.

تنها با داشتن شرکت می‌توانید در مناقصات یا مزایدات شرکت کنید.

افتتاح حساب تجاری فقط با ثبت شرکت میسر می‌شود.

با ثبت شرکت آسان‌تر می‌توانید ویزای تجاری برای سفرهای کاری خود دریافت کنید.

انجام یک سری از فعالیت‌ها مانند تولید و پخش دارو در حالت حقیقی امکان‌پذیر نیست و فقط با ثبت شرکت می‌توان آنها را انجام داد.

 پلمپ دفاتر سال ۱۳۹۷ اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل گروه اول

 به اطلاع می‌رساند، نشانی اقامتگاه قانونی برخی اشخاص یاد شده با کدپستی ۱۰ رقمی مرتبط با نشانی مذکور، با توجه به تعلق نشانی پستی با کدپستی ابرازی در سامانه شرکت پست، مغایرت دارد.

 این امر باعث عدم امکان پذیرش تقاضا برای پلمپ دفاتر قانونی گردیده و از طرفی اینکه اصلاح و مطابقت نشانی با کدپستی ۱۰ رقمی، خودش بیش از یک ماه ( بواسطه تکمیل صورتجلسه مجمع و ثبت آن در سامانه اداره کل ثبت شرکت‌ها و درج آگهی در روزنامه و …) به طول خواهد انجامید، توصیه می‌شود:

اگر یک پیتزا در ماه کمتر بخورید، می‌توانید آیفون 7 با حافظه 256 گیگابایت بخرید - فناوری

کلیه اشخاص به شرح فوق از هم اکنون نسبت به ارسال تقاضا برای پلمپ دفاتر یا ثبت تغییرات مورد نظر، اقدام و چنانچه در این رابطه مغایرت یا مشکل ثانویه‌ای مشاهده گردید، فرصت کافی برای رفع آن را داشته باشید.

درصورتی که با چنین مواردی برخورد کردید، کارشناسان حقوقی هلدینگ آفریقا، جهت ارائه اطلاعات مفید، راهنمای شما هستند، کافی است درخواست خود را روی وب‌سایت sabt24.com درج کنید یا با ما تماس بگیرید.

دریافت جایزه اصالت برند

جشنواره بزرگ نام و نشان ماندگار با حضور اساتید برجسته و شرکت‌های بزرگ کشور در سالن همایش‌ ثبت ۲۴های صدا و سیما برگزار شد؛ در این همایش، مدیریت گروه آفریقا (ثبت آفریقا)، موفق به دریافت جایزه اصالت برند برای این مجموعه شد.

گروه آفریقا با بیش از ۱۴ سال تجربه موفق و دارنده گواهینامه ISO 10002 کسب رضایت از مشتریان، در سال ۱۳۸۳ با هدف مشاوره به سازمان‌ها و شرکت‌ها و انجام خدمات مختلف اداری، به مدیریت جناب آقای دکتر مهرشاد خدابخشی، مدیر کارآفرین سال ۱۳۹۲، تاسیس شد.

ثبت ۲۴

  مؤسسه حقوقی آفریقا

 مؤسسه حقوقی آفریقا با بیش از ۱۴ سال سابقه مستند به عنوان یکی از معتبرترین مرسسات مشاوره‌ای و اجرایی در زمینه ثبت برند و علامت تجاری، ثبت شرکت، ثبت طرح‌های صنعتی، ثبت اختراعات و  ارائه‌دهنده خدمات حقوقی به هموطنان و کارآفرینان عزیز ایرانی و اتباع محترم کشورهای دیگر است.

 هلدینگ آفریقا

سابقه ۱۴ ساله و رضایت مشتریان، اعتبار ما است

هلدینگ تخصصی ثبت شرکت، ثبت شرکتها، ثبت برند و علائم تجاری هلدینگ آفریقا

 

وب‌سایت :

صفحه اصلی

پست الکترونیکی :

[email protected]

مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی

021-42595

آدرس : بلوار آفریقا ، بالاتر از ظفر ، خیابان ناصری ، پلاک 4

 


منبع : زومیت

هیوندای کنا الکتریک رونمایی شد - فناوری

کاخ گلستان در سفرنامه‌های گردشگران خارجی - فناوری

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا