تویوتا پریوس واقعا چگونه خودرویی است؟

سه‌شنبه 9 آبان 1396 فناوری
تویوتا پریوس

تویوتا پریوس

اغلب خریداران این خودرو در سایر سایت‌های نقد اتومبیل توسط مشتریان، به دوست‌داشتنی بودن پریوس بارها اشاره کرده‌اند. به نظر می‌رسد آقای زشت نه تنها ماشینی است محبوب که واقعا خودروی پرقابلیتی است .

 

تویوتا پریوس واقعا چگونه خودرویی است؟

ما سعی داریم در روال مداوم به بررسی های خارجی و داخلی از خودروهای حاضر در بازار ایران بپردازیم و مواردی که از نظرمردم عادی جالب توجه است را به شکلی برجسته درمعرض دید مخاطبان قرار دهیم.

در واقع از امروز قرار است اینستون جایی برای نظر مخاطبان باشد و بس. خریداران خودرو قرار است در کنار نظر منتقدان، نظر خود را بهعنوان یک داور منصف درباره استفاده از هر مدل خاص از خودروهای وارداتی یا داخلی اعلام کنند.

شماره اول را ما در مقام سورپرایز، با محصول عجیب و غریب تویوتا یعنیپریوس شروع کرده‌ایم که در خلال دو نسل اخیر خود،در ایران بازار نسبتا گسترده‌ای دارد و در قیاس با بسیاری از مدل‌های بنزینی وارداتی، فروش بیشتری را به ثبت رساندهاست.

این شما و این اولین گزارش که به بررسی وضعیت سدان هیبریدی محبوب بازار ایران یعنی تویوتا پریوسمی‌پردازد.

مورد عجیب محبوبیت تویوتا پریوس!

نگاهی به نقدنویسی مخاطبان خارجی پریوس در سایتی مثل پروداکت ریویو (product review)نشان می‌دهد این محصول ژاپنی در هر نسل بهتر شده و در کل بالاترین سطح رضایتخریداران را کسب کند.

در عین حال این خودرو در مجموع توانسته با انبوهی از نظراتمثبت از مجموع 26 نقد مختلف، نمره بالای 7/4 را از 5 به دست آورده است.

ایناتومبیل هیبریدی که در ایران قیمتی 148 تا 180 میلیونی دارد البته در نسل جدیدش با2نقد عالی و خوب، نمره 5.4 از 5 را در رضایت‌مندی مشتریان کسب کرده است. نگاهی بهنقدهای نوشته شده درباره نسل جدید این خودرو گویا چند نکته جالب است.

برای نمونه عدم تغییرات شدید دینامیک در حین تغییر سیستم خودرو از نوع برقی به بنزینی یابالعکس موردی است که به شدت برای خریداران پریوس خوشایند است.

تویوتا پریوس واقعا چگونه خودرویی است؟

همچنین امکانات عالی نظیر سانروف، چراغ‌های ال‌ای‌دی، کروز کنترل خودکار تطبیق‌شونده، شارژر تلفنهمراه، 10 استریو بلندگو با بلوتوث، صفحه نمایش بزرگ کنسول مرکزی به همراه دوربین دیدعقب فوق العاده باعث شده تا چهره اقتصادی پریوس به یک ظاهر شیک و پرامکانات نزدیکشود و در عین حال مصرف سوخت خودرو همچنان نصف یک هاچ‌بک بسیار کوچک و کم مصرف نظیرفورد فیستا است. همچنین سکوت اتاق یکی از دیگر مزایایی است که بارها در نقدهای نویسندگانو صاحبان خودرو ذکر شده و با نیکی به آن اشاره شده است. جالب است که اغلب خریداراناین خودرو در سایر سایت‌های نقد اتومبیل توسط مشتریان، به دوست‌داشتنی بودن پریوسبارها اشاره کرده‌اند. به نظر می‌رسد آقای زشت نه تنها ماشینی است محبوب که واقعاخودروی پرقابلیتی است زیرا در عمده نقدها به زوایای پنهان ولی کاربردی تویوتا پریوس پرداخته شده و نویسندگان نقدهاضمن توجه به مسئله کارایی اقتصادی این خودرو، کیفیت ساخت، راحتی و آپشنال بودن پریوس را مهم‌ترین عامل اقبال خود به این محصول عنوان کرده‌اند.

منبع : فرادید

مدل 2018 جیپ آهو

اولین تصویر از مدل 2018 جیپ آهو

پرادو 2018

تصاویر/ پرادو 2018، قوی‌تر، گران‌تر و جذاب‌تر

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا