تمرکز رنو بر افزایش تولید و داخلی سازی در پروژه تندر۹۰-فناوری

دوشنبه 9 مرداد 1396 فناوری

مطابق توافق انجام شده با ایران خودرو و پارس خودرو، اولویت سال جاری افزایش کمی و کیفی تولید محصولات رنو و همچنین افزایش نرخ داخلی سازی است.

تمرکز رنو بر افزایش تولید و داخلی سازی در پروژه تندر۹۰

 

 

مطابق توافق صورت گرفته با شرکای ایرانی، دو اولویت اصلی رنو در خصوص پروژه تندر ۹۰ برای سال جاری، افزایش کمی و کیفی تولید و همچنین داخلی سازی است. 

 

به گزارش عصرخودرو، در ابتدای هر سال، رنو با شرکای ایرانی خود برای تعیین اولویت های سال پیش رو و چشم انداز سه سال آینده به گفت و گو می نشیند. مطابق توافق انجام شده با ایران خودرو و پارس خودرو، اولویت سال جاری افزایش کمی و کیفی تولید محصولات رنو و همچنین افزایش نرخ داخلی سازی است.

 

از همین رو در حال حاضر برنامه تولید روزانه 700 دستگاه از محصولات رنو در حال اجراست. از سوی دیگر تولید موتور در شرکت مگاموتور از سر گرفته شده و تولید گیربکس در شرکت چرخشگر در حال انجام است. داخلی سازی ترمز ABS نیز به زودی انجام خواهد شد.

شرکت رنو در حال برنامه ریزی جامع برای به روز نگه داشتن پروژه تندر90 است و همکاری در این زمینه با دو شرکت ایران خودرو و پارس خودرو در جریان است.

در حال حاضر مجموع تولید روزانه محصولات رنو در ایران به 700 دستگاه در روز رسیده که از زمان امضای قراداد تندر90 رکورد محسوب می شود. داخلی سازی تندر90 در حال حاضر حدود 60 درصد و ساندرو حدود 40 درصد است. قرار است نرخ داخلی سازی هر دو خودرو در سالهای آتی به 80 درصد برسد.

بیوگرافی هنری فورد، مؤسس کمپانی فورد - فناوری

منبع : فرادید

دیپ‌ مایند در حال توسعه‌ هوش مصنوعی با قدرت تخیل است - فناوری

توقف تولید پراید، قطعی است - فناوری

×

ارسال دیدگاه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا