تلاش تهیه کننده «جیمز باند» برای ساخت این فیلم

یکشنبه 25 شهریور 1397 سینما
1537106594 97 06 c26 2018

تلاش تهیه کننده «جیمز باند» برای ساخت این فیلم

فیلم جیمز باند,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
«رابرت وید» و «نیل پرویس» دو فیلمنامه‌نویس قدیمی برای بازنویسی فیلمنامه جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم‌های اکشن «جیمز باند» استخدام شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، پس از کناره‌گیری ناگهانی «دنی بویل» از کارگردانی بیست‌وپنجمین قسمت از فیلم «جیمز باند»، تهیه‌کنندگان این مجموعه با بکارگیری «رابرت وید» و «نیل پرویس» دو نویسنده قدیمی این مجموعه در تلاش هستند ساخت این فیلم را مجددا در مسیر اصلی خود قرار دهند. 

 

ساخت قسمت جدید «جیمز باند» قرار بود به کارگردانی و با فیملنامه‌ای از «دنی بویل» کارگردان برنده اسکار انگلیسی ساخته شود اما به سبب آنچه اختلافات خلاقانه میان او و تهیه‌کنندگان فیلم عنوان شد؛ ساخت این پروژه با کناره‌گیری «بویل» متوقف شد. 

 

با این وجود تاکنون تاریخ اکران این فیلم که برای سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده بود تغییر نکرده و «باربارا براکلی» و «مایکل جی. ویلسون» تلاش می‌کنند روند ساخت این پروژه دیگر مختل نشود و به همین دلیل این دو نویسنده که از سال ۱۹۹۹ در همه فیلم‌های این مجموعه حضور داشته‌اند به عنوان فیلمنامه‌نویسان قسمت جدید نیز انتخاب شدند. 

 

یست‌وچهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های «جیمز باند» با عنوان «شبح» در سال ۲۰۱۵ توسط «سام مندس» کارگردانی شد و به فروش جهانی بیش از ۸۷۲ میلیون دلار در  سینماها دست یافت. اما «سقوط آسمانی» به کارگردانی «مندس» و با حضور «کریگ» و «خاویر باردم» در نقش منفی در سال ۲۰۱۲ با فروش یک میلیارد و ۱۰۰ هزار دلار در سطح جهان به پرفروش‌ترین فیلم در این مجموعه بدل شد و اما کارگردان قسمت بیست‌وپنجم و جدید این فیلم پس از کناره‌گیری «دنی بویل» هنوز اعلام نشده است. 

 

سری فیلم‌های «جیمز باند» با فروش جهانی بیش از پنج میلیارد دلار در جایگاه دوم پرفروش‌ترین سری فیلم‌های ادامه‌دار بعد از مجموعه «هری پاتر» قرار دارد.

 

 

مرجع : سرپوش

97 06 c23 2523

داریوش ارجمند: در فیلم‌های دوپا بازی می‌کنم نه هزارپا!

97 06 c28 163

سریال 'بازی نقاب‌ها' از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا