تعبیر خواب فرودگاه در خواب چیست

شنبه 4 اسفند 1397 تعبیر خواب
تعبیر خواب فرودگاه در خواب چیست
تعبیر خواب فرودگاه اشاره به تغییراتی دارد که بیننده خواب تمایل به ایجاد آن در زندگی دارد. موضوعاتی همچون کسب و کار و یا وضعیت تحصیلی از جمله این تغییرات هستند.

فرودگاه در خواب می تواند اشاره به تغییراتی داشته باشد که مایل به ایجاد آن ها در زندگی خود هستید. مثل تغییراتی که قصد دارید در کسب و کار یا روابط یا وضعیت تحصیلی خود ایجاد کنید. فرودگاه با پرواز مرتبط است. پرواز یعنی سفر به آینده ای که ماهیت آن برای شما روشن نیست و ایجاد تغییراتی که ممکن است برای شما ریسک هایی پیش بینی نشده به همراه داشته باشند. خوابی با موضوع فرودگاه از شما می خواهد تا قدرت آینده نگری خود را تقویت کرده و به مطالعه و پرس و جو در زمینه هایی بپردازید که در تصمیم گیری های مهم به شما کمک خواهند کرد.

تفاوتی ندارد که در خواب شما، چه کسی قصد سفر با هواپیما را دارد. انسان‌هایی که در خواب مشاهده می‌کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها، چه احساس، فکر یا خاطره‌ای را برای شما زنده می‌کند؟ درسی که از این افراد می‌گیرید چگونه می‌تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش‌های فعلی در زندگی بیداری باشد؟
خوابی با موضوع فرودگاه از شما می‌خواهد تا ماهیت شرایط جدیدی که در حال وارد شدن به آن هستید را درک کرده و از امکانات جدیدی که به واسطه‌ی این تغییرات برایتان ایجاد می‌شود، نهایت استفاده را ببرید.

کارل گوستاو یونگ می‌گوید: دیدن فرودگاه در خواب سمبلی از تولد (رسیدن) و مرگ (ترک کردن) است.

تعبیر خواب بدرقه در فرودگاه

اگر در خواب مشاهده کنید که قصد بدرقه کردن یکی از اطرافیان خود را دارید و به این منظور در فرودگاه هستید، این خواب به تغییر نگرش شما نسبت به موضوعی خاص اشاره دارد. به طور مثال اگر در خواب در حال بدرقه‌ی پدر خود باشید، باید بدانید که پدر، اشاره به توان مدیریتی و احیانا ارزش‌ها وافکاری دارد که از والدین خود به ارث برده اید.

 

 

تعبیر خواب دیر رسیدن به فرودگاه

اگر در خواب مشاهده کنید که دیر به فرودگاه رسیده اید یا در هنگام حضور در فرودگاه به یاد آورید که وسایل مورد نیاز خود را فراموش کرده اید، باید بدانید که این خواب، به احساس عدم آمادگی در مقابل تغییراتی که به طور غیر منتظره ای در حال وقوع هستند یا از پیش، برنامه ی روشنی برای لحظه ی مواجهه با آن ها نچیده اید اشاره دارد. مانند زمانی که قصد شروع تحصیلاتی جدید را دارید، اما درست روز های پیش از شروع دانشگاه، احساس می کنید که آمادگی لازم برای حضور در فضای آموزشی جدید و معاشرت با انسان ها و افکار جدید را ندارید.

در واقع این خواب و اضطرابی که در حین دیدن آن تجربه می کنیم، نشان دهنده ی فقدان روانی و عدم اعتماد به نفسی است که در زندگی بیداری در حال تجربه ی آن هستیم. اضطرابی که لازم است به شیوه ای منطقی با آن رو به رو شده و در صورت نیاز درباره ی آن با دیگران صحبت کنیم.

 

تعبیر خواب فرودگاه از دیدگاه کتاب فرهنگ تفسیر رویا

تونی کریسپ در کتاب فرهنگ تفسیر رویا می‌گوید:

فرودگاه از دیدگاه وی به معانی زیر مرتبط است

  • عزیمت به جاهای جدید
  • تغییرات
  • امید برای تغییر و عزیمت و یا رویداد واقعی آن‌ها
  • میل یا اشتیاق برای ماجراجویی

این ماجراجویی می‌تواند روحی، عاطفی و یا جسمانی باشد

  • به‌دست آوردن اهداف
  • در مسیر چیزی قدم برداشتن و یا برای چیزی نو در زندگی کوشیدن
  • محک زدن ارزش‌ها و هویت خود شخص یا به نوعی ارزیابی خویشتن برای استقلال و حرکت به سوی فرصت‌های تازه
  • تردیدها و شک کردن به خود در این مرحله از زندگی، شما را از امتحان کردن فرصت‌های تازه بازمی‌دارد؛ در نظر داشته باشید که از طریق سفر با هواپیما، به مکان‌های تازه ، فرصت‌های نو و روابط جدید دست می‌یابیم

تعبیر خواب فرودگاه شلوغ

کارل گوستاو یونگ: اگر فرودگاه شلوغ باشد، بیانگر تمایل برای آزادی، ایده آل‌های بالا، جاه طلبی و امید است. بیانگر این است که شما به سوی یک مقصد جدید در زندگی‌تان می‌روید. برخی ایده‌های جدید، ایجاد می‌شود یا آماده‌ی ایجاد شدن و شروع شدن است. شما ممکن است یک رابطه‌ی جدید، مسیر شغلی جدید یا ماجراجویی جدیدی را تجربه کنید.

تعبیر خواب فرودگاه خالی

کارل گوستاو یونگ: خواب دیدن یک فرودگاه خالی از سکنه، بیانگر این است که برنامه‌ها و اهدافتان تغییر خواهد کرد یا به تعویق خواهد افتاد. شما مجبورید که در مورد برخی از جنبه‌های زندگی تان، دست نگه دارید.

تعبیر خواب حضور در فرودگاه

کارل گوستاو یونگ: خواب دیدن اینکه شما در فرودگاه هستید بیانگر این است که این حس را تجربه می‌کنید که بی هویت هستید. شما مطمئن نیستید که کی هستید یا چه کسی می‌خواهید باشید.
منبع:ستاره
تعبیر خواب خرگوش

تعبیر خواب خرگوش/11تعبیر خواب خرگوش

تعبیر خواب درخت نخل

تعبیر خواب درخت نخل و خرما

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا