تعبیر خواب سیمرغ

پنج‌شنبه 22 تیر 1402 تعبیر خواب
تعبیر خواب سیمرغ

تعبیر خواب سیمرغ چیست؟

تعبیر خواب سیمرغ در خواب خوب است بخصوص اگر ببیند که سیمرغ در خانه اش بچه نهاده پول و مال فراوانی تحصیل خواهید کرد و برخی از معبران نوشته اند بیننده این خواب گنج خواهد یافت؛ ولی نیکو نیست اگر ببینید که سیمرغ در خانه شما مرد یا بچه نهاد و بچه و جوجه اش مرد.

در صورتی که در خواب خود مشاهده کنید، سیمرغ شما را دهان گرفته و به هوا می برد، در واقعیت به موقعیت و جایگاه خوبی توسط یکی از بزرگان می رسید. سیمرغ با توجه به ماهیت افسانه ای خود و جایگاه خوبی که در افسانه ها داشت، می تواند در واقعیت هم خوب باشد.

تعبیر خواب سیمرغ

تعبیر خواب سیمرغ

تعبیر لانه کردن سیمرغ

دیدن سیمرغ در خواب بسیار نیک استگر در خواب ببینید سیمرغی بر بام خانه شما لانه کرده جاه و جلال و شوکت و مال خواهید یافت

 

تعبیر خوردن گوشت سیمرغ در خواب

اگر خواب ببینی گوشت سیمرغ می‌خوری، یـعـنـی شخص بزرگی باعث آسایش و راحتی تو می‌شود .

 

تعبیر کشتن سیمرغ در خواب

اگر ببینی سیمرغ ماده را کشته‌ای، به این معنا است که با دختری آمیزش می‌کنی و «دوشیزگی» او را از بین می‌بری.

 

تعبیر پرواز کردن سیمرغ در خواب

اگر در خواب ببینی سیمرغ از دست تو پریده است، یـعـنـی زن خود را طلاق می‌دهی.

 

تعبیر سیمرغ شما را به چنگال گرفت در خواب

اگر در خواب ببینید که سیمرغ شما را به چنگال گرفت و به آسمان برد خوابی است نیکو که می گوید جاه و مقام پیدا می کنید ولی اگر شما را از چنگال رها کند خبر از انهدام و نیستی است بعد از یک دوره رفاه و بزرگی.

 

تعبیر خواب سیمرغ

تعبیر خواب سیمرغ

تعبیر خواب سیمرغ از نظر بزرگان

امام صادق:

حالا این خواب را از دیگاه اسلامی مورد تعبیر قرار می دهیم. یکی از معبران برجسته اسلامی امام صادق هستند که درباره این خواب می گویند، دیدن سیمرغ در خواب نشانه زنی زیبارو، مردی بزرگوار، حکومت و پادشاه می باشد.

این خواب به طور کلی نشانه خوبی داشته و خبر از روزهای خوش یمنی می دهد

اول: پادشاه. دوم: مردی بزرگ. سوم: ولایت. چهارم: زنی صاحب جمال.

منوچهر مطیعی:

طبق گفته های این معبر دیدن سیمرغ نشانه خیر و برکت است. اتفاق های مبارکی که پیش روی شما قرار دارد. در صورتی که در خواب مشاهده کنید، سیمرغ بالای بام خانه شما قرار دارد، جلال و شکوه شما بیشتر می شود. برخی معبران نیز نوشته اند که سیمرغ در خواب برای مردان نشان دهنده زنی زیبارو است.

در صورتی که دختری دم بخت این خواب را مشاهده کند هم تعبیر خوبی دارد. این خواب نشان می دهد که شما مرد دلخواه و رویای خود را ییدا می کنید. همچنین در صورتی که یک زن نازا این خواب را ببیند، فرزنددار می شود. سیمرغ همچنین نشانه رستگاری و سعادتمندی است.

مغربی:

طبق گفته های مغربی نیز این خواب نشانه خوبی خواهد بود. تعبیر سیمرغ از دیدگاه او پادشاهی است. در صورتی که ببینی یک جوجه سیمرغ در دست دارید، به یک پادشاه می برید و در پناه او قرار می گیرید. در صورتی که ببینید سیمرغ بر روی بام خانه شما فرود امد، یک پادشاه و شخص بزرگ وارد خانه شما می شود.

کرمانی:

طبق روایت کرمانی نیز تعبیر خواب سیمرغ نشانه های مثبتی دارد. در صورتی که در خواب خود ببینید، گوشت سیمرغ می خورید، با یک شخص بزرگ در آرامش قرار می گیرید. در صورتی که ببینید، سیمرغی از دست شما می پرید، همسر خود را طلاق می دهید. سیمرغ کشته شده در خواب نیز می تواند، نشانه بدی داشته باشد.

 

تعبیر خواب آکواریوم

11تعبیر خواب آکواریوم چیست؟

تعبیر خواب تراشیدن

10تعبیر خواب تراشیدن

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا