تعبیر خواب دزد | دیدن دزد در خواب نشانه چیست

سه‌شنبه 4 مرداد 1401 تعبیر خواب
تعبیر خواب دزد در خواب چیست؟

تعبیر خواب دزد | دیدن دزد در خواب نشانه چیست

تعبیر خواب دزد چیست؟

تعبیر خواب دزد بر خلاف دنیای واقعی تعبیر بدی ندارد. برخلاف اینکه که هر کسـی در دنیای واقعی از دزد می ترسد، ولی در خواب ترسیدن تعبیرش بالعکس است و خبر از شادی می دهد. دزد در خواب تعبیرش دوست، مهمان، و خواستگار برای دختران مجرد است. پس اگر در خواب خود دزد دیدید اصلا نگران نباشید!

تعبیر خواب دزد

تعبیر خواب دزد

تعبیر دزدیده شدن در خواب 

دزد در خواب يا دوست است يا مهمان است و يا مسافر و از اين سه خارج نيست. در خواب هاي ما آنچه دزد مي دزدد مهم نيست و هيچ تعبيري ندارد بلکه برداشت ما از ديدن دزد اهميت دارد و تعابير مختلفي به وجود مي آورد.

در علم تعبير ترس نيز شادي است. يک صاحب خانه وقتي در خانه خويش با دزد رو به رو شود مي ترسد. اين ترس فطري است و در خواب شادي تعبير مي شود و عينا حالتي است که ما از مشاهده يک دوست فراموش شده ، يک مسافر از راه رسيده يا ديدار يک مهمان عزيز احساس مي کنيم.

اگر در خواب ديديد دزدي به خانه شما آمده مهماني براي شما مي رسد يا مسافري مي آيد. اگر مسافري در راه دور نداريد منتظر مهمان نا خوانده باشيد.

اگر به شما خبر دادند که دزد آمده از دوستي به شما خبر مي رسد و يا نامه اي دريافت مي کنيد به هر حال در خواب دزد بد نيست بر خلاف بيداري که از دزد متنفريم.

تعبیر خواب دزدی کردن پدر و مادر

اگر در خواب ببینید که پدر و مادرتان از شما دزدی می‌کنند، تعبیر آن است که شما در خانواده یا در ارتباط با والدین خود منتظر هستید که مشکلات یا مسائلی رخ بدهد. برخی اوقات ما احساس خوشایندی نسبت به پدر و مادر خود نداریم و این وضعیت استرس و فشار بسیار زیادی را برای ما به همراه دارد.

معمولا وقتی احساس می‌کنیم که کنار گذاشته شده‌ایم چنین خوابی را می‌بینیم. اگر در خواب ببینید که پدرتان از شما دزدی می‌کند، تعبیر آن است که احساس می‌کنید دیگران احساسات شما را نادیده می‌گیرند.

اگر در خواب ببینید که مادرتان از شما دزدی می‌کند، تعبیر آن است که درحال تجربه بازتاب و کارمای کارهای گذشته تان هستید. آیا اخیرا با والدین خود درگیری داشته اید؟ اگر چنین است پس این خواب می‌تواند عملکرد ذهن ناخودآگاه شما باشد. ذهن ناخوآگاه در خواب دوباره به شما می‌گوید که احساس می‌کنید احساسات شما دزدیده شده‌اند.

تعبیر خواب دزدی کردن از پدر و مادر

اگر شما فردی باشید که در گذشته چیزی را از پدر و مادر خود دزدیده باشید، ذهن ناخودآگاه شما این رویداد را به سطح آورده و در خواب شما ظاهر می‌کند. در علم تعبیر خواب، دیدن دزدی کردن از پدر و مادر در خواب تعبیر آن است که شما از بکار بردن سخنانی تند و ناخوشایند که بعدها برایتان پشیمانی به بار می‌آورد خودداری می‌کنید.

بعلاوه این خواب می‌تواند به این معنا باشد که رفتار یا نگرش یک نفر باعث می‌شود که شما در زندگی با مشکلاتی روبه‌رو شوید. توصیه می‌شود که به رفتار و گفتار خانواده خود توجه کنید. شاید پدر و مادرتان مشکلاتی دارند و به کمک نیاز دارند اما شاید می‌ترسند به شما نزدیک شوند و مشکلات خود را با شما در میان بگذارند.

 تعبیر خواب دزدی کردن همسرتان از شما

اگر در خواب ببیند که همسر یا شریک عاطفی تان از شما دزدی می‌کند، تعبیر آن است که شما مشکلات کوچکی با او پیدا خواهید کرد. ممکن است عمل دزدی کردن در خواب با چگونگی احساس شما در زندگی در ارتباط باشد. یا شاید در زندگی واقعی نگران رفتار همسر یا شریک عاطفی تان هستید. شاید او کاری غیرمحترمانه انجام داده است و این رفتار یا کارش احساس خیانت را در شما به وجود آورده است. بعد از این خواب بهتر است با همسر خود صحبت کنید و در مورد احساساتتان به او توضیح بدهید.

در نتیجه گفت‌وگو می‌توانید بفهمید که او چرا چنین رفتاری دارد و به این ترتیب جایی برای احساس ناخوشایند باقی نمی‌ماند. این خواب برای شما استرس و نگرانی زیادی به همراه خواهد داشت و به این مفهوم است که در زندگی واقعی مسائلی بین شما و همسرتان وجود دارد که باید به آنها رسیدگی و شفاف‌سازی کنید.

تعبیر خواب دزدیدن ساعت مچی

اگر در خواب ببینید که کسی ساعت مچی تان را از شما می‌دزدد، تعبیر آن است که وقت تلف کردن برای شما استرس و نگرانی به همراه دارد. درواقع شما فکر می‌کنید که زمان از کنار شما می‌گذرد و شما وقت کافی ندارید تا سرمایه گذاری‌ها و تمام کارهایی که همیشه آرزو داشتید را انجام دهید. به این ترتیب احساسی از اضطراب، نارضایتی، ناراحتی و افسردگی شما را فرا می‌گیرد.

همچنین این خواب می‌تواند به این مفهوم باشد که شما در حال انجام پروژه‌ای هستید که استرس و فشار زیادی را بر شما وارد می‌کند. شما در بازه زمانی بسیار سختی قرار دارید و احساس می‌کنید وقت کافی ندارید تا روی خودتان تمرکز کنید. ساعت نماد گذرا بودن زمان است. اگر ساعت یکی از زیورآلات مورد علاقه شما است و در خواب ببینید که دزدیده شده است، این خواب نمادی از شروعی تازه و دوره‌ای جدید است.

اگر شما خودتان کسی هستید که ساعتی را از کسی می‌دزدید، این خواب تعبیری منفی دارد و نشان می‌دهد که برخی افراد سعی می‌کنند شما را پایین بکشند و به این ترتیب اعتبار و آوازه شما در معرض خطر قرار گرفته است. این خواب به شما هشدار می‌دهد که از معاشرت با افراد سمی خودداری کنید.

تعبیر خواب دزدیدن پول

یعنی اینکه شما از عدم موفقیت خود ناراضی هستید. اگر مدام به فکر این هستید که چرا چیز های مورد علاقتان را ندارید و یا ارزوهایتان میسر نمی شود و حسرت می خورید، چنین خوابی نیز می تواند ناشی از این باشد که شما در دنیای واقعی ترس از دست دادن اموال و یا عزیزان و خانوادتان باشید. باید بدانید ترس ها اگر کنترل نشوند به سر آدم می آیند!

 

تعبیر خواب فرار از دست دزد

نشان می دهد که شما در دنیای واقعی و زندگی حقیقی خود از دشمنان و خود فرار می کنید. اگر موفق شدید که فرار کنید می توانید اوضاعتان را کنترل کنید؛ اما اگر قادر به فرار نبودید و در دام افتادید بهتر است که خود را قوی کنید و در روابط محتاط باشید!

تعبیر خواب فرار دزد

تفسیرش این است که شما در زندگی حقیقی با رویداد ها و پیامدهایی رو به رو می شوید که نمی دانید چکار کنید و شما را به ناامیدی و درماندگی می کشاند. بهتر است خود را نبازید و اگر دچار سردرگمی شدید با کسی که آگاه است مانند یک مشاور صحبت کنید تا راهنماییتان کند.

تعبیر خواب ترس از دزد

همیشه دیدن خواب دزد به معنی مشکلات روحی و فشار زندگی نیست .ممکن است اتفاقی افتاده است که مدتی زیادی به دزد فکر کرده اید. برای مثال ممکن است فیلمی در این رابطه دیده اید . یا ممکن است خانه یا ماشین یکی از همسایه های شما را دزد زده است و چیزهایی که در این مورد برای شما تعریف کرده اند در ذهنتان مانده و باعث استرس شما شده است .

در این صورت این خواب معنی خاصی ندارد و فقط به دلیل فکرهایی که در ذهن دارید ، بوجود آمده است .

تعبیر خواب دزد در خانه

اگر در خواب ببینید که دزد وارد خانه شما شده است می تواند به معنی مشکلات خانوادگی شما باشد. روابط خانوادگی شما دچار مشکل شده است و آرامش شما را از بین برده است . استرس و اضطراب زیادی دارید و برای حل این مشکل خانوادگی احساس ناتوانی می کنید.

 

 

 

تعبیر خواب دزدی از ماشین

تعبیر خواب دزدی از ماشین

تعبیر خواب دزد ماشین

 • اگر در خواب دیدید که ماشین شما دزدیده شده است معنی خواب شما این است که دیگر مانند گذشته انگیزه و پویایی برای کار کردن و موفقیت را ندارید.
 • اگر دزد ماشین شما خودی باشد معنی خواب این است که دلیل این بی انگیزگی چیزی و یا کسی در خانواده شماست.
 • اگر دزد ماشین خودی نبود معنی خواب این است که مشکلی در بیرون از خانواده باعث بی انگیزگی شما شده است که می تواند مثلا رکود بازار باشد.
 • اگر اصلا در خواب متوجه نبودید که دزد ماشین کیست معنی خواب این است که نمی دانید دلیل این بی انگیزگی چیست.

تعبیر خواب دزدیدن طلا

اگر در خواب دیدید که کسی طلاهای شما را دزدید معنی خواب این است که او غم و رنج شما را از بین می برد و باعث شادی و خوشحالی شما می شود.

این خواب شاید ظاهر بدی داشته باشد ولی معنی خواب خوب بوده و جای هیچ گونه نگرانی ندارد.

تعبیر خواب دزدیدن بچه

 • اگر در خواب دیدید که پسر بچه ای را دزدیده اند معنی خواب شما است که مصیبتی بزرگی در زاه است.
 • اگر در خواب دیدید که دختر بچه ای را دزدیده اند معنی خواب شما است که عشق شما به سرانجام نمی رسد.

تعبیر خواب دزدیدن وسایل خانه

وسایل منزل در خواب طرز فکر ما نسبت به زندگی است و کسی که انها را می دزدد یعنی فکر و اندیشه ما را تغییر می دهد.

معین این خواب خوب است و نشان دهنده آشنایی با کسی است که طرز فکر شما را تغییر می دهد و نقطه عطفی در زندگی تان می شود.

تعبیر خواب دزد از دیدگاه بزرگان

تعبیر خواب دزد از دیدگاه بزرگان

تعبیر خواب دزد از دیدگاه بزرگان

تعبیر خواب دزد از نظر امام صادق

از نظر امام صادق خواب دزد چندین تعبیر دارد:
اول شادی شانس و اقبال می باشد. در هر زمینه ای که اکنون به آن فکر می کنید، اخبار خوبی می شنوید.
دوم روزی و مال و اموال است. افزایش حقوق و یا امضای سندی در راه دارید.
سوم مسافر است. مسافری از راه دور و یا مهمان سر زده برایتان می آید.
چهارم جنگ و درگیری است. این روزها ارامش خودرا حفظ کنید و با اطرافیان خود مهربان باشید.
پنجم غم و اندوه و زیان مالی می باشد. بهتر است برای چندروزی ریسک نکنید.

تعبیر خواب دزد از نظر منوچهر مطیعی تهرانی

دزد در خواب یا دوست است یا مهمان است و یا مسافر و از این سه خارج نیست. در خواب‌های ما آنچه دزد می‌دزدد مهم نیست و هیچ تعبیری ندارد بلکه برداشت ما از دیدن دزد اهمیت دارد و تعابیر مختلفی به وجود می‌آورد.

در علم تعبیر ترس نیز شادی است. یک صاحب خانه وقتی در خانه خویش با دزد رو به رو شود می‌ترسد بنابراین از دیدار یک دوست قطعاً شاد و خوشحال می‌شود. اگر در خواب دیدید دزدی به خانه شما آمده مهمانی برای شما می‌رسد یا مسافری می‌آید.

اگر مسافری در راه دور ندارید منتظر مهمان نا خوانده باشید. اگر به شما خبر دادند که دزد آمده از دوستی به شما خبر می‌رسد و یا نامه ای دریافت می‌کنید به هر حال در خواب دزد بد نیست بر خلاف بیداری که از دزد متنفریم.

تعبیر خواب دزد از نظر معبرین غربی

 • دیدن دزد در خواب نشانه بیماری، کمبود و یا ناراحتی جسمانی است.
 • اگر در خواب دزد سیاه پوستی را مشاهده کردید. شما زا ناحیه صفرا رنج می‌برید.
 • اگر در خواب پوست دزد به رنگ سرخ بود بیماری مربوط به خون شخص بیننده خواب است.

تعبیر خواب دزد از نظر دانیال نبی

اگر در خواب خود دزد دیدید، بهتر است در کارهایی که می دانید نتیجه اش رسوایی و بی آبرویی است شرکت نکنید. همچنین با دوستان نابه کار و نا اهل معاشرت نداشته باشید. در کل ااز نظر دانیال نبی دزد در خواب به علامت هشدار است.
تعبیر خواب دزد در کتاب جامع بانک خواب
وقتی دزد وارد خانه می شود، به دنبال گران ترین اشیاء می گردد مثل پول، طلا، عتیقه و… .طلا هم در خواب یکی از تعابیرش غم و اندوه می باشد. پس با این تفاسیر ما خواب دزد را این چنین تعبیر می کنیم که هر کسی این هارا بدزدد به نحوی غم و اندوه و کسالت را از ما دور کرده است. پس به یقین دزد در خواب تعبیرش دوستی وفادار در بیداری و حقیقت است.
تعبیر خواب دزد از نظر لوک اویتنهاو
اگر در خواب از شما طلا دزدیدند، تعبیرش این است که اخبار بد و غیر منتظره ای دریافت می کنید.
اگر در خواب پولی از شما دزدیدند، تعبیرش هشدار است. باید مراقب باشید. چه در زندگی فردی و چه زندگی کاری خود مراقب افراد نادرست اطرافتان باشید!

تعبیر خواب دزد از نظر یوسف نبی

دیدن دزد فتنه بود.
مؤلف کتاب جامع بانک تعبیر خواب گوید: همیشه وقتی دزد وارد خانه کسی می‌شود به دنبال اشیاء گرانقیمت مانند طلا واز این قبیل می‌گردد. در خواب طلا معنی غم واندوه دارد پس کسی که این‌ها را بدزدد به یقین دوست ما خواهد بود. چون دوست است که از ما غم و ناراحتی را دور می‌کند.

تعبیر خواب دزد از نظر آنلی بیتون

اگر خواب ببینید دزدها در جستجوی شما هستند، دلالت بر آن دارد که دشمنان خطرناکی با شما رقابت می‌کنند، در حشر و نشر خود با دیگران نهایت احتیاط را به خرج بدهید.
 • اگر خواب ببینید دزدی مشغول سرقت چیزی است، نشانه عقده‌ها و کمبودهای روانی و بداقبالی شماست.
 • اگر خواب ببینید متهم به دزدی چیزی شده‌اید، نشانه آن است که تعبیری خطا از رفتار شما می‌کنند و این امر باعث آزار شما می‌شود. اما بعد به این نکته پی خواهید برد، که این سوء تعبیر به نفع شما تمام خواهد شد.
 • اگر خواب ببینید کسی را متهم به دزدی کرده‌اند، علامت آن است که در اثر استدلالی شتابزده باکسی درگیر خواهید شد.
 • اگر خواب ببینید دزد هستید و مأموران در تعقیب شما هستند، نشانه آن است که درگیر روابط اجتماعی نامطلوبی خواهید شد.
 • اگر خواب ببینید دزدی را تعقیب می‌کنید یا او را دستگیر می‌سازید، نشانه آن است که بر دشمنان خود چیره می‌شوید.

تعبیر خواب دزد از نظر لوک اویتنهاو

 • دزدیدن طلا: خبرهای بد
 • دزدیدن پول: مراقب دزدها باشید

 

دندان مصنوعی

تعبیر خواب دندان مصنوعی | دیدن دندان مصنوعی در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب ماهی | دیدن ماهی در خواب نشانه چیست

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا