تست روانشناسی برای انتخاب همسر ایده آل بر اساس رنگ ها

دوشنبه 26 شهریور 1397 روانشناسی
تست روانشناسی برای انتخاب همسر ایده آل بر اساس رنگ ها

تست همسر ایده آل تستی است که در آن همسر شما با انتخاب یک رنگ از بین سه رنگ به شما خواهد گفت که آیا او می تواند همسری ایده ال برای شما باشد یا نه!

رنگ ها تاثیر زیادی در روحیه افراد دارند اما آیا می دانستید با انتخاب یک رنگ از بین سه رنگ می توانید بفهمید که شخصیت شما جذب چه تیپ مردهایی می شود؟ آیا می دانید با انتخاب یک رنگ از بین سه رنگ می توانید دریابید که شریک زندگیتان ، همسری ایده ال برای شما است یا خیر ؟

تست همسر ایده آل

تست همسر ایده ال تستی است که شما یک رنگ از بین سه رنگ انتخاب می کنید و با انتخاب این رنگ می توانید بفهمید آیا همسرتان یک همسر ایده ال برای شما است یا خیر و یا می توانید از روی آن تشخیص دهید که شخصیت شما جذب چه تیپ مردهایی می شود. با ما همراه شوید و این تست جالب را انجام دهید.

رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید:

کدام یک از این سه رنگ را بیشتر دوست دارید ؟ لازم نیست رنگی که برای لباس و یا آرایشتان می پسندید را انتخاب کنید.

سبز ،بنفش ,نارنجی

نتیجه:

اکنون که رنگ مورد نظر خود را انتخاب کردید ما به شما می گوییم که ویژگی های اخلاقی مرد ایده آلتان بر حسب انتخاب این رنگ چگونه است .

۱-تست همسر ایده آل با انتخاب رنگ بنفش

اگر رنگ بنفش را انتخاب کرده باشید:

شما ذوق و اشتیاق زیادی دارید به همین دلیل انتخاب اول آقایونی خواهید شد که دوست دارند زندگی شان مهیج و جالب باشد .شما در ملاقات اول بیشتر جذب انرژی و تحرک فرد مقابل می شویدو وضعیت ظاهری او اهمیت خاصی برای شما دارد. ارتباط عاطفی برای شما یک امرضروری است و به مردی علاقمند می شوید که در کنار او احساس راحتی و آرامش کنید. شما فردی را برای ازدواج انتخاب می کنید که معیارها و ملاک های مورد نظر شما را داشته باشد. شما وفادار و وظیفه شناس هستید و مرد ها عاشق گیرایی، جذبه و هیجانتان می شوند.

بنفشی ها:

اگر رنگ بنفش را انتخاب کرده اید باید بگوییم با مردهای خوش تیپ و قیافه ازدواج می کنید اما باید دقت کنید که اگر فرد مناسب خود را یافتید او را با مرد ایده آل ذهنی خود مقایسه نکنید و به او فرصت دهید تا رفتارش را به شما ثابت کند.

 

۲-تست همسر ایده آل با انتخاب رنگ نارنجی

اگر رنگ نارنجی را انتخاب کرده باشید:

شما فردی جذاب، دوست داشتنی، مهربان و خونگرم هستید که می توانید خیلی زود دل مردها را بربایید . شما مردهای با هوش را جذب می کنید و با مردی ازدواج می کنید که بتوانید از او چیزی بیاموزید. ازدواج شما همیشه از روی عقل و منطق می باشد با اینکه به راحتی فریفته ظاهر افراد می شوید .باور حقیقت در شما مشکل است و باید آن را لمس کنید تا بتوانید باور کنید . شما در ارتباط با دیگران برایشان ارزش قائل هستید و به حرف های آنها گوش می دهید.

نارنجی ها:

اگر رنگ نارنجی را انتخاب کرده اید باید بگوییم با مردهای با هوش ازدواج می کنید! اخطار:شما جزو افرادی هستید که در رفتار آن ها استحکامات زیرکانه مشهود است و عواطف و احساسات و نقاط ضعف شان را پنهان می کنند، این رفتار در شما باعث می شود طرف مقابلتان در مورد شخصیت اصلی شما دچار اشتباه شود. شما باید در طول زمان شخصیت واقعی تان را به فرد مورد نظرتان نشان دهید.

 

۳-تست همسر ایده آل با انتخاب رنگ سبز

اگر رنگ سبز را انتخاب کرده باشید:

شما راحتی و آرامش را به فرد مقابل منتقل می کنید ودر واقع زمانی که مردی برای اولین بار با شما برخورد می کند سفره دلش را برای شما بازمی کند و حقایق زندگیش را بازگو می کند و او احساس می کند که تحت حمایت کامل و همه جانبه شما قرار گرفته است.

شما در همان آغاز آشنایی به راحتی می توانید نیازهای فرد مقابلتان را تشخیص دهید زیرا شما به نداهای درونیتان گوش می دهید و به همین علت متوجه می گردید او در رابطه چه چیزی می خواهد چون شما به غرایزتان اطمینان کرده اید.

شما توانایی کسب اطلاع از طرف مقابل را دارا هستید و طرف مقابلتان می تواند سریعا به شما اطمینان کند . شما در زندگی در پی آرامش هستید و با کسی ازدواج می کنید که آسایش و امنیت را به زندگی شما ببخشد. شما یک شخصیت ثابت را به همسری خود بر می گزینید و سعی می کنید به همسرتان ارزش قائل شوید که درمقابل هم احترام می بینید. شما از لحاظ مالی مرفه می شوید و صاحب فرزندان زیادی می شوید.

سبزی ها:

اگر رنگ سبز را انتخاب کردید باید بدانید جزو افرادی هستید که با مردهای با ثبات و قاطع ازدواج می کنند. اخطار:شما انسان پاک و معصومی هستید و همواره با دنیای اطراف خود با روی باز ارتباط برقرار می کنید . این خصوصیات سبب می شود که به راحتی نتوانید مرد ایده آلتان را پیدا کنید .بیشتر افراد از شناخت شخصیت واقعی شما دور میمانند و وقتی با خود واقعی شما مواجه می شوند ممکن است نا امید شوند زیرا ممکن است شما با معیارهای ذهنی آنهامتفاوت باشید.

 

منبع:نمناک

 

تست شخصیت شناسی

تست شخصیت شناسی

character walking970424

رابطه روان شناسانه رایج ترین نحوه راه رفتن افراد و ویژگی های شخصیتی آن ها

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا