تساوی تیم پورتو در مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال

پنج‌شنبه 23 بهمن 1399 ورزشی
تیم پورتو

تساوی تیم پورتو در بازی پرتنش؛

در فاصله چند روز بعد از تقابل پورتو و براگا در لیگ پرتغال، دو تیم شب گذشته در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. پورتو در این بازی با گل دقایق ابتدایی مهدی طارمی از حریف خود پیش افتاد اما سناریوی بازی چند روز پیش یک بار دیگر برای شاگردان سرجیو کونسیسائو تکرار شد و آن ها در لحظات پایانی پیروزی را با تساوی عوض کردند.

 

تیم فوتبال پورتو در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال در یک بازی پرتنش و باوجود گلزنی مهدی طارمی، برابر براگا برد را از دست داد.

در  دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال شب گذشته تیم پورتو میهمان تیم براگا بود که این یازی پر حاشیه و جنجالی با نتیجه تساوی یک – یک تمام شد.

در این بازی ابتدا مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در دقیقه ۹ گلزنی کرد. دروازه بان براگا برای دفع توپ از محوطه جریمه خارج شد و طارمی با یک ضربه چیپ و نرم، توپ را از بالای سر بازیکنان براگا وارد دروازه حریف کرد.

گل تساوی براگا هم در دقیقه ۱۲+۹۰ توسط «باربوسا» به ثمر رسید و پورتو یک برد حساس دیگر را در شب گلزنی مهاجم ایرانی اش از دست داد.

گل های زده شده طارمی در تیم پورتو

باوجود توقف پورتو در این مسابقه، نباید از گلزنی طارمی که یک بار دیگر در نقش ناجی تیمش ظاهر شد، عبور کرد. طارمی با این گل، تعداد گل‌های خود را در جام حذفی به عدد ۵ افزایش داد. او ۸ گل هم در مسابقات لیگ برای پورتو به ثمر رسانده است.

درخشش مهدی طارمی برای پورتو

درخشش مهدی طارمی برای پورتو

اخراج های تیم پرتو پرتقال

ایم پورتو در این مسابقه دو اخراجی داشت و همین موضوع باعث شد تمرکز بازیکنان این تیم برای حفظ نتیجه از بین برود. «لوییس دیاز» در دقیقه ۷۰ و «اوریبه» در دقیقه ۷+۹۰ با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شدند و این تیم در لحظات پایانی ۹ نفره بازی کرد. البته طارمی هم در دقیقه ۸۷ تعویض شد و این موضوع هم در فشار حملات براگا برای جبران نتیجه بی تاثیر نبود.

محرومیت رامین رضاییان به خاطر عکس های خصوصی و واکنش او

اتفاق حاشیه‌ای و پربازتاب و آمبولانسی که جهانی شد

اتفاق حاشیه‌ای و پربازتاب دیگر این مسابقه، مصدومیت «دیوید کارمو» بازیکن تیم براگا در دقیقه ۶۸ بود. میزان آسیب دیدگی کارمو به حدی بود که آمبولانس برای انتقالش به بیمارستان وارد زمین شد اما هنگام خروج از زمین دچار نقص فنی شد و تعدادی از بازیکنان دو تیم مجبور شدند آمبولانس را هُل بدهند

 

 

 

دیدار برگشت پورتو و براگا در نیمه نهایی جام حذفی روز ۱۳ اسفند به میزبانی پورتو برگزار خواهد شد.

fotbal

جام جهانی 2022/واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال به میزبانی بحرین

امیر عابدزاده

عملکرد قابل قبول امیر عابدزاده درنیم فصل اول لیگ برتر فوتبال پرتغال

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا