ترکیبی طبیعی برای مقابله با بیماری‌ها!

پنج‌شنبه 11 فروردین 1401 سلامت ، آشپزی
ترکیبی

ترکیبی شگفت انگیز سیر، عسل و سرکه سیب یکی از این روش های درمانی طبیعی است که می تواند به مقابله با بیماری های مختلف کمک کند.

در کنار داروهایی که توسط پزشک برای درمان یک بیماری تجویز می شوند، راه حل های طبیعی مختلفی نیز برای مقابله با بیماری ها وجود دارند که در برخی موارد ضرر کمتری برای سلامت کلی بدن انسان در مقایسه با داروهای شیمیایی دارند.

به نقل از “هلث اند هلثی لیوینگ”، ترکیب شگفت انگیز سیر، عسل و سرکه سیب یکی از این روش های درمانی طبیعی است که می تواند به مقابله با بیماری های مختلف
کمک کند. این ترکیب طبیعی خطری برای انسان ایجاد نمی کند و استفاده از آن امن محسوب می شود.

این ترکیب قدرتمند می تواند به تقویت سیستم ایمنی، کاهش فشار خون و سطوح کلسترول بد کمک کند. همچنین از آن میتوان در درمان درد مفاصل، آرتریت، نقرس، سرماخوردگی و عفونت ها نیز بهره برد.

ترکیبی

ترکیبی

مواد تشکیل دهنده ترکیبی :

10 حبه سیر

یک فنجان سرکه سیب

یک فنجان عسل

دستورالعمل:

ابتدا حبه های سیر را پوست کنده و آنها را در دستگاه مخلوط کن مخلوط کنید. سپس عسل و سرکه سیب را به سیر اضافه کرده و با دور تند دستگاه به مدت 15 ثانیه همه مواد را با هم ترکیب کنید. پس از آماده شدن، این ترکیب را در یک ظرف شیشه ای ریخته و به مدت 5 روز در یخچال نگهداری کنید.

نحوه استفاده:

پس از آن که صبح از خواب بیدار شدید، دو قاشق چایخوری از این ترکیب را پیش از صبحانه مصرف کنید. البته آن را به صورت مستقیم مصرف نکنید و در یک لیوان آب مخلوط کنید تا بر قدرت اثر آن افزوده شود.

درمان طبیعی برای بیماری ها
مضرات آب سرد

مضرات آب سرد! چرا نباید آب سرد بنوشید!

از ماسک صورت صبح استفاده کنیم یا شب؟

از ماسک صورت صبح استفاده کنیم یا شب؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا