» چهره ها » تبریک پرویز پرستویی به برد الهه منصوریان در چین

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۷

تبریک پرویز پرستویی به برد الهه منصوریان در چین

تبریک پرویز پرستویی به برد الهه منصوریان در چین

الهه منصوریان یکی از سه خواهر ووشوکار موفق ایرانی است که اولین مدال طلای بانوان ایران در ووشوی قهرمانی جهان را بر گردن انداخت و افتخارات زیادی برای کشورمان به ارمغان آورد. این بانوی ورزشکار که این روزها در چین حضور دارد باز هم برای کشورمان افتخارآفرینی کرد.الهه منصوریان

الهه منصوریان

برد قهرمانانه الهه منصوریان در چین با تمجید پرویز پرستویی بازیگر کشورمان مواجه شد.

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی برد شیرین الهه منصوریان در چین را تبریک گفت و به تمجید از او خانواده منصوریان پرداخت.

الهه منصوریان در چین

پرویز پرستویی با انتشار تصاویری از الهه منصوریان نوشت : الهه منصوریان عزیز شیر زن قهرمان …

من شما و خانواده شمارو از برنامه ماه عسل شناختم ، شناختم که چقدر درد کشیدید ، چقدر زجر کشیدید ، چقدر فقر رو لمس کردید ولی فقر و زجر و درد از شما قهرمان ساخت….

پیروزی امروزت رو به خودت و خانواده ات و همه علاقمندانتون و جامعه ورزش وملت ایران تبریک میگم که نشان دادی چه زنان قدرتمندی در ایران وجود دارد خوشحالم در سرزمینی زندگی میکنم که شیر زنان قهرمانی چون شما دارد….

الهه منصوریان

الهه منصوریان

 

الهه منصوریان با انتشار عکسهایی از بازی در این رقابت مهم در اینستاگرامش نوشت :سختی در عین سادگی، سادگی در نهایت دشواری…………باور کنیم، سپس ایمان داشته باشیم…انگیزه همان چیزی است که باعث می شود تلاشت را صد چندان کنی و تمرین کنی، سختی های زیاد را تحمل کنی تا بتوانی غیر ممکن ها را ساده سازی …امروز توانستم در رینگی که مسابقاتشان را مهمتر و پرطمطراق تر از تمامی مسابقات دنیا جلوه می دهند، قهرمانی را شکست دهم که چند سال پیش طلای مسابقات آسیایی را از من گرفت. پایان مسابقه،در چهره من و او، دو چیز هویدا بود. در چهره او غبطه ای بابت این که حاضر بود ده ها طلای آسیایی را بدهد ولی بازنده این مسابقه نباشد و برای این اشک هایش جاری بود. و در چهره من شادی موج میزد که فقط با اشک شوق تمام چهره ام را فرا گرفت. اشک شوقی که مجالی برای شادی کردن و فریاد کشیدن به من نمی داد. سخت بود ولی بسیار شیرین. یکی از مهمترین انگیزه هایم برای عضویت در این باشگاه چینی این بود که با استفاده از امکانات و رینگ های همین قهرمانان چینی، ثابت کنم در شرایط برابر، در مقابل من و امثال من حرفی برای گفتن ندارند و چقدر سخت بود اثبات این جمله ساده….حال تمام انگیزه و انرژی و باورهایم را ایمان می آورم و آماده می شوم تا نماینده خوبی باشم برای تیم ملی کشورم در مسابقات جهانی…..


برچسب ها : , ,
دسته بندی : چهره ها
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه