زندگی خصوصی شادمهر عقیلی و همسرش

دوشنبه 29 شهریور 1400 بیوگرافی
شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی، رکورد دار فروش آلبوم در ایران، خواننده اي از دهه هفتاد به بعد موسیقی ایران را دچار دگرگونی کرد و یکی از پایه هاي نسل جدید موسیقی پاپ است. اگر بخواهیم تمام موفقیت هاي وی را ذکر کنیم باید یک کتاب بنویسیم، در ادامه به مرور زندگی و فعالیت ها و ازدواج شادمهر عقیلی می‌پردازیم ودر آخر موزیک هاي منتخب وی را بشما معرفی می کنیم، با ما همراه بمانید.

شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی متولد چه سالی است؟

شادمهر عقیلی متولد 7 بهمن 1351 در تهران، خواننده است. فارغ التحصیل رشته موسیقی از هنرستان است، سه برادر بنام هاي حمید، محمد تقی و محمد علی و یک خواهر بنام پروین دارد دو برادرش یکی در زمين لرزه رودبار و یکی در خدمت سربازی فوت شدند.

شادمهر عقیلی

 

 

کودکی شادمهر عقیلی

از کودکی به ساز زدن برادرش به نوازندگی علاقمند شد ودر 16 سالگی با پیانو شروع كرد سپس در هنرستان ترومپت می زد ولی بعد ویلن رابه‌ عنوان ساز تخصصی خود انتخاب كرد و گاهی پیانو هم می‌زند. او بیس را از ویدیوهای یوتیوب یاد گرفته است.

 

فعالیت حرفه ای شاد مهر عقیلی

درسال 1376 از هنرستان موسیقی به اتفاق یک گروه به واحد موسیقی صداوسیما رفت. فواد حجازی هم جزو آن گروه بود. در همانجا بود که با خشایار اعتمادی و علیرضا عصار آشنا شد نخستین آلبوم بدون کلام او به نام بهار من درسال 76 که تنظیمی جدید از قطعات قدیمی بود مورد استقبال قرار گرفت و هم زمان همکاری خودرا با صداوسیما آغاز کرد.

شادمهر عقیلی و ابی

شادمهر عقیلی و دخترش درکنار ابی

 

راضی کردن مذهبی ها توسط شادمهر عقیلی

او بعد از انتشار چند آلبوم موفق و انتشار قطعاتی چون یاس کبود که به حضرت فاطمه زهرا «س» تقدیم شده بود توانست نگاه تندرو هاي مذهبی را هم به سمت آثارش جلب کند.

 

نخستین موزیک و شهرت شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی و همسرش

نخستین کار شادمهر با نام معبود با صدای خودش بارها از شبکه هاي ایران پخش شد، آلبوم دهاتی درسال 78 آغازگر موجی بود که همه ی موسیقی پاپ بعد از انقلاب را تحت تاثیر قرار داد. آلبوم دهاتی همان‌ گونه رکورد فروش آلبوم موسیقی بعد از انقلاب را در ایران دارد سال 93 شادمهر اعلام کرد تیتراز این آلبوم 10 میلیون نسخه بود.

 

بازیگری شادمهر عقیلی

آخرین فعالیت رسمی این خواننده حضور در فیلم سینمایی پر پرواز درسال 79 بود که در آن نقش خودش را بازی کرد. نقش خواننده اي که فرزند شهید است و مجوز انتشار آثارش صادر نمیشود و قصد مهاجرت به بيرون از کشور را دارد. گفته میشود پایان بندی این فیلم نوعی تهدید از سوی شادمهر بوده که اگر فشارها ادامه داشته باشد میروم که در نهایت به واقعیت تبدیل شد.

زندگی‌نامه حاج رجبعلی خیاط

شادمهر عقیلی و همسرش

شادمهر عقیلی و همسرش ملیسا

 

مهاجرت شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی درسال ۱۳۸۱ به کانادا و سپس به ایالات متحده کشور آمریکا مهاجرت کرد.

 

ازدواج شادمهر عقیلی

ازدواج شادمهر عقیلی

خبر ازدواج شادمهر با ملیسا «میامسا» موجب بهت و حیرت طرفداران وی شد، این زوج ایرانی – فیلیپینی دختری بنام ملینا دارند.

 

بیوگرافی ملیسا همسر شادمهر عقیلی

ملیسا میسا دختر فلیپینی الاصل اما متولد سن دیه گو ایالت کالیفرنیاست فارغ التحصیل رشته طراحی صحنه تئاتراز دانشگاه سن دیه گواست او علاقمند به طراحی جواهرات بودو در طراحی مروارید حتی مدرک هم دارد. مدتی در طراحی موفق نبود و به رقص روی آورد او در دو کمپانی عضو است و به کشور های زیادی سفر کرد حتی مدتی در کشور آلمان نیز زندگی کرد.

 

آشنایی با شادمهر با همسرش

آشنایی او با شادمهر نیز به واسطه حضور در ویدئوهای شادمهر بود. او مسلط به زبان فلیپینی است و هنوز در طراحی مرواریدهای فیلیپینی کار میکند.

 شادمهر عقیلی و همسرش

شادمهر عقیلی و همسرش

 

عاشقانه شادمهر عقیلی با ژینا کلانتری

انتشار ویدیو و عکس هاي دونفر و عاشقانه شادمهر و ژینا کلانتری همه ی رابه این باور رسانده بود که قرار است این دو با یک دیگر ازدواج کنند و حتی حلقه هاي نامزدی نیز در دستانشان دیده میشود اما بعد از مهاجرت همه ی چیز به هم خورد و این عشق آتشین خاموش شد. ژینا کلانتری ازدواج کرد و صاحب یک فرزند پسر شد اما هم چنان عشق شادمهر در قلب اوست ودر شبکه اجتماعی اش همان‌ گونه از خاطرات قدیمی دونفره عکس و فیلم منتشر می‌کند.

 شادمهر عقیلی و ژینا کلانتری

شادمهر و ژینا کلانتری

 

شایعه بازگشت شادمهر عقیلی به ایران

بیوگرافی شادمهر عقیلی

مدتی است که شایعه بازگشت شادمهر عقیلی به ایران در فضای مجازی منتشر شد، او در واکنش به این شایعات اعلام کرد : با وکیل خودم وصیت کردم که اگه واسم اتفاقی افتاد به هیچ عنوان بدن من به ایران برنگرده، اون رو بسوزونن و خاکسترش رو در اقیانوس اطلس بریزند. وکیل خودم وصیت کردم که اگه واسم اتفاقی افتاد به هیچ عنوان بدن من به ایران برنگرده, اون رو بسوزونن و خاکسترش رو در اقیانوس اطلس بریزند. لطفا مجبورم نکنید که کامنتها رو ببندم.

بیوگرافی شادمهر عقیلی

 

بیوگرافی سوگند سهیلی (خواننده)

بوراک اوزچیویت

بوراک اوزچیویت/بیوگرافی بهترین مدل ترکیه و همسرش

آخرین دیدگاه‌ها

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا