» بیوگرافی » بیوگرافی رزیتا غفاری و همسرش

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۸:۳۲

بیوگرافی رزیتا غفاری و همسرش

بیوگرافی رزیتا غفاری و همسرش

رزیتا غفاری متولد ۲۷ / ۱۰ / ۱۳۵۱ می باشد

رزیتا غفاری ۲۷ دی ۱۳۵۱ در شهر تهران بدنیا آمد. وی دارای لیسانس کارگردانی اسـت ودر دانشکده محل تحصیل خود با بازیگری آشنا شد. همسر وی عباس صالحی گریمور اسـت و یک دختر بـه نام تارا دارد. رزیتا غفاری یکی از دوست‌داشتنی‌ترین و جوانترین بازیگرانی اسـت کـه دراین سال ها در تلویزیون درخشیده اسـت.

بیوگرافی رزیتا غفاری و همسرش + عکس های رزیتا غفاری + مصاحبه و اینستاگرام

وی درسال ۷۲ با بازی در سریال «در پناه تـو» وارد عرصه بازیگری شد و سپس در سریال «در قلب مـن» بازی کرد و با درخشندگی دراین دو سریال در ذهن مخاطبین ماندگار شد. وی درکنار بازیگری، کارگردانی تئاتر و کارگردانی انیمیشن نیز انجام داده اسـت.

 

بازی رزیتا غفاری در سریال قلب من

سریال در قلب مـن بـه کارگردانی حمید لبخنده درسال ۱۳۷۷ ساخته شد و از شبکه ۳ سما پخش شد. این مجموعه در تابستان سال ۱۳۹۵ از شبکه آی فیلم بازپخش شده اسـت.

بیوگرافی رزیتا غفاری و همسرش + عکس های رزیتا غفاری + مصاحبه و اینستاگرام

استان این سریال روایتگر زندگی دو خانواده از قشر فقیر و ثروتمند اسـت کـه دختر خانواده ثروتمند یعنی سارا بـه رضا و دایی سارا بـه لیلا علاقه‌مند بوده ودر این رابطه دراماتیک پاره‌ای از مسائل اجتماعی نیز بـه تصویر کشیده می شود. رزیتا غفاری دراین سریال درکنار بازیگرانی هم چون حمیده خیرآبادی، ثریا قاسمی، فریده صابری، پارسا پیروزفر، لعیا زنگنه ایفای نقش کرده اسـت.

 

ازدواج و همسر رزیتا غفاری

رزیتا غفاری در سن ۲۷ سالگی با عباس صالحی ازدواج‌کرده اسـت. عباس صالحی تحصیلاتش درزمینهٔ طراحی بـه اتمام رسانده اسـت و شغل اصلی‌اش طراحی گریم اسـت و چند سال خارج از ایران زندگی کرده اسـت و علاقهٔ خاصی بـه تئاتر دارد و عاشق کارش اسـت. این زوج دارای یک دختر بـه نام تارا صالحی هستند.

بیوگرافی رزیتا غفاری و همسرش + عکس های رزیتا غفاری + مصاحبه و اینستاگرام

رزیتا غفاری میگوید «همسرم در زندگی همراه و کمک بسیار خوبی اسـت و همین همکاری و حس صمیمیت مشترک مـا با هم باعث شده کـه هرلحظه از زندگی‌مان با خاطرات قشنگی همراه شود. عباس قبل از اینکه یک همسر مهربان و دلسوز برای مـن باشد، یک دوست خوب برایم اسـت».

 

مخالفت خانواده رزیتا غفاری با شغل بازیگری

رزیتا غفاری در رشتهٔ کارگردانی تئاتر تحصیل‌کرده اسـت و بهمین خاطر علاقه زیادی بـه بازیگری دارد، در همین رابطه میگوید کـه مـن عاشق بازیگری بودم و تصمیم گرفتم کـه بازیگری رابه‌عنوان شغلم انتخاب کنم کـه در ابتدا خانواده و بخصوص پدرم با بازیگری مخالف بودند و تمایلی نداشتند کـه این شغل را انتخاب کنم.

بیوگرافی رزیتا غفاری و همسرش + عکس های رزیتا غفاری + مصاحبه و اینستاگرام

اما پس از مدتی با این محیط آشنا شدند و شناخت پیدا کردند و متوجه علاقه‌ام بـه بازیگری شدند و هم چنین شناختی کـه نسبت بـه مـن داشتند، نه‌تنها مانع انتخابم نشدند، بلکه تشویق‌هایشان هم شامل حال مـن شد. هم چنین میگوید کـه خانواده‌ام حتی پس از ازدواجم، پیگیر کارهایم هستند.

بیوگرافی رزیتا غفاری و همسرش + عکس های رزیتا غفاری + مصاحبه و اینستاگرام

هنوز مانند روزهای اول کارم با تشویق‌هایشان، مـن را دلگرم می کنند و بـه‌یقین می توانم بگویم، مادرم یکی از بهترین منتقدانم اسـت و بادید منتقدانه و جدیت بسیار، فیلم‌هایم را دنبال میکند تا بـه‌درستی درباره آن‌ها نظر بدهد. گفتنی اسـت پس از اینکه با عباس صالحی ازدواج کردم، او بهترین مشاور و منتقدم شده اسـت.

 

رزیتا غفاری و مربی اسکی

رزیتا غفاری علاوه بر بازیگری بـه مربیگری اسکی نیز مشغول اسـت وی میگوید کـه از ابتدا ورزش جزی از زندگی مـن بودو سالیان طولانی اسـت کـه عضو فدراسیون بین‌ المللی اسکی و مربی اسکی هستم اما از زمانی کـه ازدواج‌کرده‌ام و تارا بدنیا آمده اسـت، پرداختن بـه این‌گونه کارها برایم سخت شده اسـت.

 

رزیتا غفاری و دست‌ پخت و آشپزی عالی همسرش

رزیتا غفاری مثل خیلی از زنان ایرانی کدبانویی کامل اسـت، دست‌پخت خوبی دارد و غذا هاي خوشمزه‌ای هم درست می کند. فکر نکنید کـه هنرپیشه‌ها غذا درست نمی کنند. وی می گوید: قورمه‌سبزی نخستین غذایی بود کـه پس از ازدواجم درست کردم.

بیوگرافی رزیتا غفاری و همسرش + عکس های رزیتا غفاری + مصاحبه و اینستاگرام

از آنجایی‌ کـه خیلی نگران بودم مبادا قورمه‌سبزی بسوزد، مدام بـه آن آب اضافه میکردم و این باعث آبکی شدن آن شد. مسلماً غذا هاي ایرانی بهتر از غذا هاي فرنگی اسـت، چون بنظر مـن سالم‌تر و خوشمزه‌تر هستند و وقت بیشتری برای پختن آن‌ها صرف می شود. همسرم در خانه غذا می‌پزد ودر آشپزی نیز بـه مـن بسیار کمک می کند.

مـن از همسرم خیلی آشپزی یاد گرفتم، از آنجایی‌ کـه مـن کار بیرون را انجام می دهم همسرم نیز در کارخانه بسیار بـه مـن کمک میکند، بارها پیش‌آمده کـه مـن ۴۰-۵۰ مهمان داشته‌ام و سرکار بودم، اما وقتی بـه خانه بازگشتم غذای مهمانان حاضر بودو آن‌ها توسط همسرم بـه بهترین نحو پذیرایی شده بودند

منبع:پارس ناز


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : بیوگرافی
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.