بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ | جدیدترین عکس های اینستاگرامی حمید صفت

یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 بیوگرافی

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ | جدیدترین عکس های اینستاگرامی حمید صفت

حمید صفت,بیوگرافی حمید صفت,عکس های حمید صفتعکس های حمید صفت
حمید صفت متولد سال ۱۳۷۲ از خوانندگان سبک رپ می باشد. فعالیت حمید صفت زیر زمینی و غیر مجاز اما توانسته بین قشر نوجوان و جوان جامعه طرفداران زیادی را جذب کند. حمید صفت هدف خود را در عرصه خوانندگی نشان دادن بعد دیگری از موسیقی بیان می کند.

 

چکیده ای از بیوگرافی حمید صفت:

نام : حمید

نام خانوادگی : امیری صفت

تاریخ تولد : ۱۸ مرداد ۱۳۷۲

محل تولد : تهران

ملقب به حمید صفت

حمید صفت از خوانندگانی است که در سبک رپ به تازگی روی بورس آمده است.

حمید امیری صفت ملقب به حمید صفت زاده ی تهران می باشد.

حمید صفت یک دهه هفتادی است که خیلی زود معروف شد.

فعالیت جمید صفت زیرزمینی و غیرمجاز است اما هواداران زیادی دارد.

حمید صفت چهره ای متفاوت دارد تیپ اش ایتالیایی ایرانی (کلاسیک مدرن) می باشد.حمید می گوید مدل ریشش با برنامه بوده و الان توی جامعه هم مد شده است!

 

ارائه کارهای با مهارت و کیفیت در نوع خودش توسط حمید صفت با این سن کم (حدودا ۲۲ سالگی) برای خیلی ها تعجب انگیز است و این نشانه نبوغ و خلاقیت حمید صفت است. مدیر برنامه ریزی حمید صفت علی میرزایی است.

 

خواننده های مورد علاقه حمید صفت:

لوپ فیاسکو (رپر زیرزمینی آمریکا)

امینم

تیم وای ام سی ان بی

امینم – رپر ایرانی

تورج پارازیت

سروش هیچکس

یاس

علی سورنا

 

آهنگ های حمید صفت،حمید صفت خواننده,حمید صفتتصاویر حمید صفت خواننده رپ

شروع فعالیت هنری حمید صفت:

حمید صفت از دوران راهنمایی به همراه دوستش علی رهرو شروع به ساخت موزیک رپ کردن. (علاقه به رپ از سن پایین در حمید صفت به وجود آمد) و در ابتدای کار، آثار حمید صفت را با الگو برداری از کسانی مثل امینم و ۵۰ سنت می دانند.

لقب حمید در ابتدا حمید ابتکار بوده که بعد تصمیم میگرد با نام اصلی خود به فعالیتش ادامه دهد. اولین آهنگ آنها به اسم “خیابونی ها” انتشار یافت.

بعد از مدتی علی به سمت مد و لباس رفت اما حمید صفت همچنان در کار موسیقی فعالیت میکند و طراحی لباس در موزیک ویدیو های حمید صفت کار علی رهرو می باشد.

 

حمید صفت پس از مدتی فعالیت گروه زد و بند را بنا نهاد و شروع به ساخت اهنگ های گروهی کرد.

 

حمید صفت در فیلم ” چ ” و خواندن آهنگ ” چ ” که متناسب با فیلم هم بود با لباس چیریکی موزیک ویدیو آنرا اجرا کرد. حمید صفت بعد از آن چندین آهنگ دیگر هم خواند که در آخرین آهنگ با امیر عباس گلاب خواننده تیتراژ سریال ستایش ۱ همکاری کردند. عبارات و تکست به کار رفته در قسمت رپ این آهنگ طوری بود که تقریبا همه تکست مربوط به حمید صفت روی زبان ها افتاد.

 

هدف حمید صفت نشان دادن بعدی دیگر از موسیقی است. موسس کمپانی زدوبند خود حمید صفت است که اعضای زیادی دارد و هدف کار آفرینی دارند.

حمید صفت فعالیت زیادی در  کمپ های ترک اعتیاد دارد و تلاش زیادی ضد مواد مخدر انجام می دهد. حمید صفت به بازیگری و کارگردانی نیز علاقه دارد و تمایل به ساخت یک فیلم کوتاه و فعالیتی هم در حوزه طراحی لباس دارد

 

بیوگرافی حمید صفت,حمید صفت,تصاویر حمید صفتجدیدترین عکس های حمید صفت

یاغی ام.. اما احمق نیستم !

حمید صفت یاغی را چریکی بودن می داند و از بچگی شر بوده و در کار حد و مرز ندارد ولی می گوید احمق نیستم و در کنارش سیاست دارم و حرفم را توسط مردم به کرسی می نشونم!

 

الگو قراردادن چمران !

حمید صفت می گوید چمران از آدم هایی هست که درس می گیریم ازشان ! و بیشتر علاقمند به چریکی بودن اش است و موزیک ویدیویی رو نیز در استایل دکتر چمران بصورت چریکی انتشار داده است.

 

ازدواج حمید صفت:

در حال حاضر حمید صفت مجرد است و با خانواده زندگی میکند، که البته دوست دارد ازدواج کند و صاحب فرزند پسر شود. حمید صفت برای گذران زندگی تکست نوشته و فروخته است.

 

مهاجرت حمید صفت:

حمید صفت خود را دوستدار ملیتش می داند اما می گوید: اگر بیرونم کنند و یا بگویند کار نکن می روم. دغدغه ام برایم از همه چیز مهم تر است. اما مسلما دوست دارم در مملکت خودم حرف هایم را بزنم.

 

رپ حمید صفت,آهنگ های حمید صفت,بیوگرافی حمید صفتحمید امیری صفت ملقب به حمید صفت

 

دلیل انتخاب رپ توسط حمید صفت:

حمید دلیل انتخاب سبک رپ را سازگاری بیشتر با روحیه اش و تخلیه خود با آن میداند. حمید صفت اعتقاد دارد اگر رپ مجوز کنسرت بگیرید پاپ خوان ها تعطیل می شوند و می گوید هر کسی یه اولویت هایی در زندگیش دارد، هر کسی نقشی دارد.من می توانم پاپ بخوانم زندگیم هم راحت باشد. اما برای من به شخصه مسائل دیگری مهم است، برای من مبارزه اولویت دارد.

 

ما یک مسئله ای به اسم «چیریک» داریم. چیریک یه مفهومی مثل شهیده.

شما می توانی فروشنده سوپرمارکت باشی، کم فروشی نکنی، جنس بَد نَدهی، تو هم داری می جنگی با پول پرستا، اگه توی این راه بمیری، تو هم شهیدی. من رپو به خاطر این دوست دارم.

 

اعتقاد حمید صفت در خصوص تناقض رپ با جواز:

حرف من مشخص است، و جواز حرفم را تغییر می دهد. اگر من می خواستم حرفم را تغییر دهم اصلا نمی گفتم.

من حاضر نیستم شعرم را ادیت کنم، ولی طبیعتا کسانی هم که برای این کارها مجوز صادر می کنند برای خودشان قواعدی دارند. کار رپ با این چیزها جور در نمی آید و رپ با جواز تناقض دارد.

 

خانواده حمید صفت:

پدر و مادر صفت وقتی او خردسال بود از هم جدا شدند. مادر حمید صفت در حدود سال ۱۳۸۴ با مردی به نام هوشنگ ازدواج کرد و با او در آلمان زندگی می‌کرد. و همچنین برادر حمید صفت ساکن آمریکا می باشد.

 

اتهام قتل ناپدری حمید صفت:

حمید صفت در ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ بدلیل قتل پدر خوانده خود به علت درگیری با مادرش دستگیر شد. اما حمید صفت این قتل را غیر عمد اظهار داشت. حمید صفت می گوید ناپدری اش مردی تندخو بوده و مدام مادرش را کتک می‌زد.

 

تک آهنگ های حمید صفت:

بخشش (هم خوانی امیر عباس گلاب)

چ

هیس معلومه کجایی (هم خوانی محسن بازرگان)

سوختگان

end of line آخر خط

نگو شهید

 

بیوگرافی حمید صفت،عکس های حمید صفت,مادر حمید صفتحمید صفت در آلمان

 

حمید صفت,تصاویر حمید صفت,بیوگرافی حمید صفتعکس حمید صفت و مهدی یراحی

 

حمید صفت خواننده,بیوگرافی حمید صفت,حمید صفتعکس های جدید حمید صفت و سیامک انصاری

hamid​sefat.rzb.‎​ir
pho​tokade.‎​com

مرجع : سرپوش

[ngd-single-post-view]

بیوگرافی بهاره رهنما / عکسهای عروسی بهاره رهنما

بیوگرافی امیرحسین رستمی بازیگر طناز ایرانی | عکس های همسر وفرزند امیرحسین رستمی

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi