بیوگرافی حسن همتی بازیگر کوتاه قامت سریال یاغی + ماجرای زندگی تلخ او

شنبه 8 مرداد 1401 بیوگرافی
بیوگرافی حسن همتی

بیوگرافی حسن همتی بازیگر کوتاه قامت سریال یاغی + ماجرای زندگی تلخ او

چکیده بیوگرافی حسن همتی

نام: حسن

نام خانوادگی: همتی

تولد: دهه 70

زاده: کرمانشاه

ملیت: ایرانی

پیشه: کارگردان_بازیگر

سال های فعالیت: ۱۳90_تاکنون

همسر: متاهل

 

 

حسن همتی کیست ؟

حسن همتی بازیگر کوتاه قد سریال یاغی می باشد که این سریال به کارگردانی محمد کارت است. او در این سریال با بازیگرانی چون پارسا پیروزفر و طناز طباطبایی و علی شادمان همکاری دارد.

حسن همتی متولد چه سالی است ؟

حسن همتی متولد دهه هفتاد است.

حسن همتی اهل کجاست ؟

او متولد کرمانشاه می باشد.

 

بیوگرافی حسن همتی

حسن همتی یکی از بازیگرانی است که به تازگی به شدت دیده شده است او متولد اسلام آباد کرمانشاه می باشد و با سریال یاغی به شهرت رسیده است. او قبل از بازیگری فروشگاه لوازم موسیقی در اسلام آباد غرب داشت و حالا به عنوان موزیسین و بازیگر فعالیت می کند. این بازیگر کوتاه قامت ازدواج کرده است و همسر دارد. حسن همتی علاوه بر بازیگری ، نوازنده کمانچه و کارگردان تئاتر نیز می باشد .حسن همتی تجربه بازیگری در فیلم ها و سریال های زیادی را دارد و کارنامه پرباری نیز در کارگردانی تئاتر دارد.

کودکی حسن همتی

کودکی حسن همتی

نحوه ورود حس همتی به عرصه بازیگری

خودش در باره نحوه ورود به بازیگری گفته: بطور اتفاقی وارد بازیگری و سینما شدم، قبل از تئاتر موسیقی کار می‌کردم. در شهرستان اسلام آباد غرب در استان کرمانشاه فروشگاه لوازم موسیقی داشتم و همیشه دوستان تئاتری برای انجام برخی کارهایشان به آنجا می‌آمدند که یک بار به من پیشنهاد دادند نقش کوتاهی برایشان بازی کنم. اصرار کردند و رفتم بازی کردم. من با بزرگانی از جمله مرحوم حسین محب‌اهری، اصغر همت، علی فروتن، حمید گلی، خانم کاظمی کار کردم.

همسر حسن همتی

حسن همتی متاهل است اما تا کنون عکسی از همسرش منتشر نشده است

حسن همتی و نوارندگی کمانچه

حسن همتی سال هاست در عرصه موسیقی فعالیت دارد و نوازنده ماهر کمانچه می باشد ، این هنرمند جوان در جشنواره های موسیقی زیادی در کنار بزرگان هنر موسیقی و آواز حضور داشته است. بعد از ورود به تئاتر فعالیتش در عرصه موسیقی کمتر شد. به گفته او: در ابتدا همه چیز تنها امتحانی و گذری بود. گفتم زود می‌گذرد و یکی دو روز دیگر تمام می‌شود. اما به شکلی پیش رفت که با وجود اینکه موسیقی علاقه اصلی من بود، به تئاتر اولویت دادم و موسیقی اولویت دومم شد و علاقه من نسبت به تئاتر آن قدر زیاد شد که به خاطر آن به تهران مهاجرت کردم.

بیوگرافی حسن همتی

بیوگرافی حسن همتی

آغاز فعالیت هنری حسن همتی

حسن همتی فعالیت خود را با نمایش های یابانی آغاز کرد او در سال 1390 بازی در تئاتر را شروع کرد و بعد از آن مدتی به عنوان مدیر صحنه در کارهای کودک فعالیت داشت. او در کار هایی همچون :

  • نامیرا
  •  زیر باران از تو می خوانم
  •  رویای شب تابستان
  •  خسیس
  •  فیلم خانه مادری
  •  مجموعه نمایش خانگی یاغی
بیوگرافی بازیکن تیم ملی رامین رضاییان

نقش آفرینی کرده است.

حسن همتی هنرپیشه و کارگردان

حسن همتی هنرپیشه و کارگردان

فعالیت های حسن همتی در سینما

حسن همتی با فیلم خانه مادری وارد سینما شد و خوش درخشید. او در اولین تجربه خود را نقش کوچکی در موضوع جنگ در کرمانشاه داشت .

زندگی شخصی سن همتی و سختی های گذشته اش

او بعد از آغاز فعالیت تئاتر پی برد که برای پیشرفت نیاز است به تهران مهاجرت کند ، او زمانی که به تهران آمد کار را از صفر شروع کرد ، به گفته او : شب های جایی برای خوابیدن نداشتم از بی پولی عذاب میکشیدم اما پارسا پیروزفر من را سوپرایز کرد..!

بازیگر کوتاه قامت سریال یاغی

بازیگر کوتاه قامت سریال یاغی

رفتار مردم با حسن همتی درباره فیزیک او

بیشترین کار من تئاتر خیابانی و در محیط‌های باز، پارک و خیابان بود و من حس تمسخر را از برخی مردم می‌گرفتم. اما از این گوش می‌گرفتم و از گوش دیگر در می‌کردم، چون هدف و زندگی‌ام برایم مهمتر بود. اگر بنا بر دیدگاه مردم زندگی می‌کردم، امروز باید در همان شهرستان و در خانه پدر می‌ماندم و در گوشه‌ای می‌نشستم و با کامپیوتر و گوشی‌ام مشغول بودم. خانه‌نشین می‌شدم و افسردگی می‌گرفتم. خانواده هم به من خیلی کمک کرد. پدر و مادر من اصلا فکر نمی‌کنند که قد من کوتاه است. به طور مثال وقتی به منزل خواهرم می‌روم از من می‌خواهند چیزی را تعمیر کنم و یا با من مشورت می‌کنند. من حتی در تعمیر ماشین به پدرم کمک می‌کنم و همین باعث شده دیدگاه دیگری نسبت به محیط زندگی‌ام داشته باشم. جسمم را دوست دارم و مشکلی با آن ندارم.

بیوگرافی حامد آهنگی و همسرش صفورا آغاسی

بیوگرافی علی یاسینی محبوب ترین خواننده پاپ ایران

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا