بیوگرافی الناز گلرخ

پنج شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ بیوگرافی

الناز گلرخ یکی از زنان موفق و مشهور ایرانی در زمینه زیبایی و آرایشی است. الناز از کودکی علاقه به هنر داشت و شغل اصلی خود را در زمینه هنر انتخاب کرد.

او از ۱۲ سال پیش، بعد از فارغ التحصیل شدن در رشته طراحی و گرافیک، فعالیت حرفه ای خود را در زمینه آرایش و زیبایی شروع کرد.

در ادامه با زندگی نامه او آشنا میشویم.

 

الناز گلرخ مدل معروف و خوش چهره ایرانی در اسفند ۱۹ سال ۱۳۶۴ در پایتخت (تهران) به دنیا آمده است. وی دارای قد ۱۷۵ سانتیمتر و وزن ۵۶ کیلیوگرم است.

در بعضی منابع عنوان کرده اند که شبیه خواننده معروف آریانا که اهل واشنگتن می باشد .

رشته تحصیلی

در سال ۱۳۸۸ در حالی که در زمینه طراحی و گرافیک در دانشگاه علامه امینی تهران تحصیل میکرد فارغ التحصیل شد و دو خواهر نیز بعد از خودش دارد.

 

الناز گلرخ زمانی که تنها ۲۰ سال داشت، آکادمی زیبایی و سالن زیبایی در تهران تاسیس کرد و در کار خود فوق العاده پیشرفت کرد.

او با گذشت مدت زمان کمی معروف شد و کارش گسترش پیدا کرد تا جایی که بازیگران سرشناسی مثل مهناز افشار، سحر دولتشاهی و طناز طباطبایی مدل آرایشی وی بودند.

دستگیری الناز گلرخ

همانطور که گفته شد، الناز گلرخ تا چند سال پیش در ایران فعالیت می کرد و سالن زیبایی خود را نیز می گرداند.

اما با افزایش شهرت او در اینستاگرام و انتشار عکس هایش در صفحات مجازی، او به همراه چند مدل معروف دیگر بازداشت شده و به قید وثیقه آزاد شدند.

بعد از این ماجرا بود که الناز تصمیم گرفت که برای ادامه کارش از ایران برود. اما سالن زیبایی او همچنان دایر می باشد و خواهران الناز آن را اداره می کنند.

روابط عاشقانه

او با مدل مشهور ایرانی، حمید فدایی است. این زوج رابطه بسیار رمانتیک و عاشقانه ای داشته و در تمامی مسائل یکدیگر را ساپورت می کنند.

اینستاگرام الناز گلرخ

صفحه اینستاگرام الناز گلرخ از همه جای دنیا فالوور هایی دارد که عاشقانه او و کارهایش را دوست داشته و پیگیری می کنند. در زمان نگارش این مقاله، صفحه اینستاگرام النازحدود ۲ میلیون فالوور دارد.

او همچنین توانسته تیک آبی (Verified Badge) اینستاگرام را دریافت کند. این حجم از فالوور برای یک بلاگر ایرانی بسیار فوق العاده است. ا

لبته باید بدانید که ورود او به دنیای مدلینگ نیز باعث شد تا تعداد فالوورهایش چندین برابر شده و به شهرت بیشتری دست یابد. جالب است بدانید که قبل از فعالیت در زمینه مدلینگ، تعداد فالوورهای او حدود ۵۰۰ هزار نفر بود!

 

فعالیت های اخیر الناز گلرخ

از فعالیت های جدید النازگلرخ، برگزاری سمینارهای تخصصی آرایش تحت عنوان مستر کلاس درهتل های دبی نیز می باشد. سمینارهای او معمولا با اسپانسرهای معتبر تخصصی آرایش دنیا همراه می باشد.

 

 

بیوگرافی آرات حسینی

بیوگرافی گرشا رضایی

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا