بیوگرافی احلام خواننده ایرانی

شنبه 10 مهر 1400 بیوگرافی
بیوگرافی احلام خواننده ایرانی

بیوگرافی احلام خواننده ایرانی

احلام خواننده زن ایرانی مقیم شهر دبی متولد سال ۱۳۷۰  می‌باشد. احلام خواننده ایرانی که متولد اصفهان بوده و اصالتا عرب اهوازی می باشد  وی فعالیت هنری و حرفه اي خودرا از سال ۱۹۹۴ در ایران آغاز کرد سپس بـه شهر دبی رفت. او بخاطر خواندن موزیک هاي شاد و ریتمیک بـه شهرت رسیده اسـت.

بیوگرافی احلام خواننده ایرانی و همسرش + عکس های احلام و مصاحبه

احلام خواننده ایرانی  از  ورزش تا موسیقی

سال ها در لیگ برتر جام خلیج فارس زنان در ایران فوتبال بازی کرد تا اینکه وارد موسیقی شد و حالا دبی زندگی می کند و می تواند به زبان عربی هم بخواند.

فوتبال را از دوران کودکی از کوچه شروع کرد تا اینکه با حمایت پدر ابتدا وارد فوتسال شد تا اینکه در نهایت فوتبال چمنی را ادامه داد و وارد لیگ برتر فوتبال زنان شد.

 دو پا و طرفدار پرسپولیس

به مدت 5 سال در لیگ برتر فوتبال زنان در پست دفاع چپ و راست بخاطر توانایی در هر دو پا بازی کرد و سابقه بازی در تیم سپاهان را نیز دارد.

او اما یکی از طرفداران دو آتیشه پرسپولیس است.

احلام تا بحال یک آلبوم بـه صورت رسمی بـه نام یلیزمنی خیالک منتشر کرده اسـت. از جمله موزیک هاي مشهور احلام می‌توان دل دیوونه، برگرد، بهترین و پشیمونم را نام برد. گفتنی اسـت احلام تا کنون ازدواج نکرده و مجرد می‌باشد.

بیوگرافی احلام خواننده ایرانی و همسرش + عکس های احلام و مصاحبه

احلام خواننده زن ایرانی ساکن کدام کشور است

احلام ساکن شهر دبی اسـت و کنسرت هاي زیادی نیز در آنجا برگزار میکند. صدای خاص، گرم و زیبای منا وی را بـه یک خواننده پرطرفدار تبدیل کرده اسـت. حضور او در برنامه عرب آیدل و صحبت ها و اظهارنظرهای جنجالی او با واکنش تعداد زیادی از بینندگان مواجه شد. تعداد زیادی از چهره ها و طرفداران احلام، وی را با رفتارهای ناهنجار و خاصش می شناسند.

بیوگرافی دواین جانسون موفق‌ترین و پردرآمدترین بازیگر جهان

بیوگرافی احلام خواننده ایرانی و همسرش + عکس های احلام و مصاحبه

جالب اسـت بدانید یک خواننده اماراتی با  اسم احلام وجود دارد کـه در حادثه منا بـه ایرانی ها توهین کرد. درسال 97 احلام با انتشار یک فیلم در پیج اینستاگرام خود حسابی جنجال آفرید. وی دراین کلیپ ضمن صحبت کردن با هوادارانش بـه تقلید صدای صبا راد مجری مشهور و محبوب ایرانی پرداخت و بـه نحوی از وی انتقاد کرد.

بیوگرافی احلام خواننده ایرانی و همسرش

 

بنظر احلام این مجری صدای خودرا تغییر می‌دهد. پس از انتشار این کلیپ کاربران بـه پیج اینستاگرام وی حمله کردند و از طریق کامنت ها از وی انتقاد کردند. البته چندی بعد مانی رهنما یک کلیپ منتشر کرد و پاسخ احلام را داد.

بیوگرافی احلام خواننده ایرانی و همسرش + عکس های احلام و مصاحبه

آهنگ های احلام خواننده ایرانی

1- دل دیونه 1397

2- شیطون 1397

3- بهترین 1397

4- دیگه دیره 1396

5- نفس 1395

6- برگرد 1395

7- با من 1394

 

در یکی از قسمت هاي برنامه برنده باش بـه مجری گری محمد رضا گلزار، از یکی از شرکت کنندگان درمورد معنی اسم احلام سوال پرسیده شد. دراین مسابقه معنی اسم احلام، خواب ها عنوان شده بود. پس ازآن احلام در اینستاگرام خود نوشت : آقای محمدرضا گلزار معنی اسم احلام ، رویاها می باشد و احلام یک کلمه عربی اسـت.

بیوگرافی احلام خواننده ایرانی و همسرش + عکس های احلام و مصاحبه

ازدواج احلام خواننده زن ایرانی

با اینکه هنوز بصورت رسمی ازدواج نکرده اما حلقه نامزدی دست می کند، می گوید شوهر دوست دارم اما نمی خواهم همسرم فوتبالیست یا خواننده باشد

جیسون موموا و همسرش

حقایق عشق و علاقه جیسون موموا به همسرش لیزا بونت

Angelina Jolie

بیوگرافی آنجلینا جولی

آخرین دیدگاه‌ها

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا