بیوگرافی آرات حسینی

پنج شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ بیوگرافی

آرات متولد ۸ مهر ۱۳۹۲ در شهرستان بابل است. پدرش می‌گوید از سن ۳ ماهگی متوجه قدرت زیاد دست‌های این بچه و انعطاف‌پذیری عجیبش شده است.

نقطه عطف زندگی این کودک راه‌اندازی پیجی در اینستاگرام توسط پدرش به نام arart.gym در سال ۱۳۹۴ بود. این پیج هم‌اکنون بیش از سه و نیم میلیون فالوور دارد. 

 

این کودک اعجوبه و نابغه، با مربیگری پدر از سن یک سالگی فعالیت خود را بدون هیچ گونه حامی، در ژیمناستیک و آکروبات شروع کرده و مورد تحسین و تعجب جهان قرار گرفته است.

پدرش آقای محمد حسینی شغل آزاد و مادرش نیز خانه دار است، یک خواهر بزرگتر از خود دارد که ۱۷ ساله بود و بجز آرات هیچکدام در هیچ رشته ورزشی سابقه حضور ندارند.

 

حضور در مسابقات بین المللی

اولین حضور حرفه‌ای آرات حسینی در مسابقات بین المللی در سال ۱۳۹۵ که در کشور چین برگزار می شد بوده و در برنامه استعدادیابی حضور پیدا کرده و توانسته نمایش خیره کننده ای را از خود به نمایش بگذارد.

مهاجرت به انگلستان

بعد از شهرت او به صورت جهانی، چندین سرمایه‌گذار مختلف به او پیشنهاد همکاری داده اند و به همین دلیل پدرش تصمیم گرفته که به همراه فرزندش به انگلستان مهاجرت کند تا فضای بهتری برای پیشرفت فرزندش مهیا باشد.

آرات فعلا در آکادمی لیورپول تمرین می کند.

ما در لیورپول هستیم و قصدی هم برای بازگشت به ایران نداریم. البته برای تعطیلات می خواستیم چند هفته ای به ایران بیاییم که به خاطر لغو شدن پروازها و شرایطی که در تمام دنیا به واسطه شیوع ویروس کرونا حاکم است، میسر نشد.

آرات در آکادمی لیورپول تمرین می کند، اما به خاطر موانعی که باشگاه ها در عقد قرارداد حرفه ای با بازیکنان در سن پایین دارند، فعلا لیورپول نمی تواند رسما آرات را جذب کند.

در سال های اخیر دیدیم که باشگاه های بزرگی همچون منچسترسیتی هم از سوی فیفا به خاطر زیر پا گذاشتن همین قوانین حرفه ای نقره داغ شدند.

 

از انتقاداتی که بر پدر آرات وارد شده این است که او پسرش را تبدیل به محل درآمد خود کرده و برای درآمد بیشتر پسرش را به کار‌های عجیب‌تر وادار می‌کند تا مخاطب بیشتری داشته باشد.

برخی خبرنگاران می‌گویند پیج آرات در اینستاگرام بابت هر استوری تبلیغاتی رقمی معادل ۱۵ میلیون تومان دریافت می‌کند.

در طرف مقابل بسیاری از طرفداران آرات منتقدان او را افرادی حسود معرفی کردند که چشم دیدن موفقیت دیگران را ندارند.

مسی برای آرات نوشت:

متشکرم، کلاس بالایی در حرکاتت می‌بینم و تحت تاثیر قرار گرفتم، در آغوش می‌کشمت.

بعد از آن اکانت رسمی باشگاه بارسلونا نیز برای آرات کامنت گذاشت و همان ویدیو را در صفحه رسمی خودش بازنشر داد.

 

بیو گرافی بریتنی اسپیرز

بیوگرافی الناز گلرخ

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا