» آرایش پوست ومو » بهترین رنگ رژ لب برای پوست روشن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۷

بهترین رنگ رژ لب برای پوست روشن

بهترین رنگ رژ لب برای پوست روشن

انتخاب رنگ رژ لب برای پوست روشن اغلب کاری خسته کننده که نه، ولی برای بسیاری از خانم‌ها گیج کننده است. انتخاب رنگ رژ لب به عواملی چون تن رنگی پوست، مناسبتی که برای آن آماده می‌شوید و بافت رژ لب (جامد یا مایع) بستگی دارد.

قواعد کلی برای انتخاب رنگ رژ لب برای پوست روشن

  • اولین و مهمترین گام برای انتخاب رنگ رژلب، تعیین رنگ طبیعی لب است.
  • برای آرایش روزانه، رنگ رژ لب را کمی تیره‌تر از رنگ طبیعی لب خود انتخاب کنید.
  • برای مهمانی شب یا آرایش جسورانه، به سراغ رنگ‌های تیره‌تر بروید. بیشتر رنگ‌های تیره به پوست روشن شما می‌آید.

 

رنگ رژ لب برای پوست روشن


۱. رژ لب قرمز پررنگ

قرمز یک رنگ بسیار محبوب است که قطعا به پوست روشن می‌آید. این رنگ ظاهری جذاب و جسورانه به خانم‌های پوست روشن با تن صورتی می‌دهد. در هنگام خرید، بافت رژلب را مد نظر قرار دهید.

رنگ رژ لب برای پوست روشن


۲. رژ لب بنفش قرمز

منظور از بنفش قرمز اینجا قرمزی است که ته مایه رنگ بنفش داشته باشد. این رنگ معمولا در میان خانم‌های ایرانی محبوب است و برای افرادی که رنگ قرمز را دوست دارند، ولی نمی‌خواهند به اندازه رژ لب شماره یک پررنگ باشد، مناسب است. حسن رژلب بنفش قرمز این است که شما می‌توانید از آن هم در طول روز استفاده کنید و هم گزینه مناسبی برای مهمانی‌های شبانه خواهد بود. اگر دوام و ماندگاری رژلب برایتان اهمیت دارد، از نمونه‌های ۲۴ ساعته استفاده کنید. در این صورت توصیه ستاره به شما این است که برق لب را برای ظاهری دلفریب فراموش نکنید.

رنگ رژ لب برای پوست روشن


۳. رژ لب نارنجی

نارنجی رنگ بازیگوشی است که بیشتر مناسب دختران جوان است. رنگ نارنجی امسال جز رنگ‌های محبوب است. برای ظاهری شسته رفته، این رنگ رژ لب را بدون آرایش چشم و تنها با خط چشم مشکی استفاده کنید. اما اگر برای مهمانی شبانه آماده می‌شوید، می‌توانید آرایش چشم دودی را امتحان کنید. در ضمن من باید به شما هشدار دهم، انتخاب لباس مناسب با رژلب نارنجی نیز بسیار اهمیت دارد.

رنگ رژ لب برای پوست روشن


۴. رژ لب هلویی

این رنگ بدون آرایش چشم زیاد، بیشتر برای تابستان مناسب است. همچنین گزینه‌ای عالی برای آرایش روزمره است. شما می‌توانید آن را برای محل کار و یا با اضافه کردن برق لب برای مهمانی‌ها نیز امتحان کنید. اگرچه این رنگ رژ لب خیلی تند نیست، اما همچنان ظاهری دلپذیر به شما می‌بخشد.

رنگ رژ لب برای پوست روشن


۵. صورتی مات

صورتی مات یکی از رنگ‌های دیگر رژ لب برای پوست روشن است، که برای استفاده روزانه مناسب است. در اینجا یک رژ لب دیگر برای پوست عادلانه است و همچنین برای یک نگاه روزمره خوب است. صورتی مات خیلی جسور نیست، اما توجه را به سمت چشمان شما جلب می‌کند. این رنگ همچنین ظاهری طبیعی به شما می‌دهد.

رنگ رژ لب برای پوست روشن

منبع:ستاره


برچسب ها : ,
دسته بندی : آرایش پوست ومو
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه