» سینما » بهار نارنج در نوروز ۹۷ با اجرای احسان علیخانی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۸:۱۶

 کد خبر: 69615
 1540 بازدید

بهار نارنج در نوروز ۹۷ با اجرای احسان علیخانی

بهار نارنج در نوروز ۹۷ با اجرای احسان علیخانی

احسان علیخانی با بهار نارنج به پیشواز نوروز میرود

در حالی که زمان زیادی تا پایان سال ۹۶ و آغاز سال نو باقی نمانده است ویژه برنامه های نوروزی شبکه های سیما در حال تدارک برای پخش است. احسان علیخانی امسال با ویژه برنامه ای با عنوان بهار نارنج به استقبال نوروز میرود.

احسان علیخانی

ویژه برنامه نوروزی بهار نارنج، با اجرای احسان علیخانی از شنبه ۲۶ اسفند روی آنتن می رود.

چند سالی است که احسان علیخانی و گروهش، برنامه های متنوع و جذابی را برای لحظه سال تحویل تدارک می بینند.

احسان علیخانی

بهار نارنج با احسان علیخانی در شبکه سه سیما

علیخانی در همین رابطه، ویدئویی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته و گفته است:امسال هم مانند سال های گذشته با برنامه بهار نارنج مهمان خانه های مخاطبان می شویم.گفتنی است؛ برنامه بهار نارنج با اجرای احسان علیخانی از شنبه ۲۶ اسفند بعد از خبر ۲۲ ، به مدت چهار شب روی آنتن شبکه سه می رود. عوامل بهار نارنج در روز سه شنبه و همزمان با سال تحویل، حدود ۸ ساعت برنامه تدارک دیده اند.

احسان علیخانی

احسان علیخانی اولین بار با برنامه پسرای ایرونی در بین مخاطبان تلویزیون شناخته شد و سالهاست که با اجرای برنامه ماه عسل به محبوبیت خود افزوده است.

احسان علیخانی سال ۹۴ برنامه بهار نارنج را ویژه نوروز روی آنتن برد و این برنامه با استقبال زیادی همراه بود ، این مجری کشورمان سال گذشته ویژه برنامه سه ستاره را مخصوص نوروز ۹۶ روی آنتن برد و در آن بهترین های تلویزیون در سالهای ۹۴ تا ۹۶ را انتخاب کرد اما امسال طبق اعلام خود او برنامه سه ستاره روی آنتن نرفت و ویژه برنامه نوروزی شبکه سه سیما با نان بهار نارنج با اجرای احسان علیخانی روی آنتن میرود.

منبع:نمناک


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : سینما
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.