کیم کارداشیان به گران‌ترین لباس جهان آسیب زد

سه‌شنبه 24 خرداد 1401 چهره ها
کیم کارداشیان

کیم کارداشیان به گران‌ترین لباس جهان آسیب زد

کیم کارداشیان برای عکس گرفتن روی فرش قرمز به «گران‌ترین لباس جهان» آسیب زد.

باانتشار تصاویری از آسیب‌دیدگی لباس مرلین مونرو پس‌ازآنکه در مراسم شب‌نشینی مد موزه متروپولیتن توسط کیم کارداشیان پوشیده شد باعث خشم طرفداران ستاره فقیر هالیوود شد.

این پیراهن که «گران‌ترین لباسی است که تابه‌حال در حراجی فروخته‌شده» در اصل توسط باب مکی جوان روی کاغذ آورده شد و توسط ژان لوئیس، طراح فرانسوی هالیوود، طراحی شده است. این لباس چسبان که بنا به گزارش‌ها به تن مرلین مونرو دوخته شده بود، با بیش از ۶۰۰۰ کریستال دست‌دوز تزئین شده بود.

کیم کارداشیان به گران‌ترین لباس جهان آسیب زد

کیم کارداشیان ۴۱ ساله با پوشیدن  لباس بدون آستین مرلین مونرو که آن را در سال ۱۹۶۲ در جشن تولد ۴۵ سالگی جان اف کندی، به تن کرده و ترانه تولدت مبارک را برای رییس جمهور وقت خوانده بود، روی فرش قرمز شب‌نشینی موزه متروپولیتن رفت.

کیم کارداشیان، ۱۴ ساعت درگیر تغییر رنگ موهایش بود تا بتواند به رنگ موی روشن خاص این بازیگر فقید دست یابد. او که بیش از ۷ کیلو وزن کم کرده بود تا بتواند این لباس را بر تن کند، همچنان به سختی در این لباس حرکت می‌کرد و به محض ورود به مراسم لباس اصلی را با یک لباس بدل عوض کرد تا بتواند راحت‌تر باشد.

بااین‌حال به نظر می‌رسد که صرف به تن داشتن لباس اصلی برای عکس گرفتن روی فرش قرمز به «گران‌ترین لباس جهان» آسیب رسانده است.

رولد دال؛ نویسنده‌ای که دنیای کودکان را دگرگون کرد

عکس‌هایی از این لباس قبل و بعد از پوشیده شدن توسط کیم منتشر شده که در آن‌ها نشانه‌هایی از کشیده شدن پارچه و گم‌شدن کریستال‌های دوخته شده به آن، به ویژه در اطراف زیپ پشت لباس را نشان می‌دهد.

هواداران خشمگین بسیاری در شبکه‌های اجتماعی به انتقاد از این حرکت پرداخته‌اند و معتقدند که این لباس تاریخی و بسیار ظریف اصلا نباید در اختیار کیم کارداشیان قرار داده می‌شد.

مد و فشن

مد و فشن/آشنایی با 6 تا از معرف ترین سوپرمدل‌های جهان

خیانت جرارد پیکه به شکیرا

خیانت جرارد پیکه به شکیرا بعد از 12 سال زندگی/ علت طلاق

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا