بخاطر اسلحه کشی محسن افشانی دستگیر شد

پنج شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸ چهره ها
محسن افشانی

جزيیات دستگیری محسن افشانی

 

باشگاه خبرنگاران:محسن افشانی به دلیل انتشار کلیپی که در فضای مجازی انجام داده بود، دستگیر و روانه زندان شد. درگیری محسن افشانی با سوشا سبحانی قبل از این حاشیه های زیادی برای او درست کرده بود

 

مردان جذاب سینمای ایران

جزییات ماجرا

ویدئوی انتشار یافته  از محسن افشانی و همسرش در فضای مجازی بار دیگر جنجالی شد. این ویدئو  که در صفحه شخصی اش منتشر و پس از ساعاتی پاک شد، او و  همسرش داخل خودروی  نشسته و در حال خواندن آهنگ  هستند اما ناگهان مخاطبان با دیدن صحنه ای شوکه می شوند.

ناگهان افشانی اسلحه ای (یا شاید اسباب بازی) را در معرض نمایش می گذارد و سپس سلاح سرد دیگری را بیرون می آورد و اقدام به انجام حرکات نمایشی می کند. افشانی پس از مدتی این ویدئوی جنجالی را از حساب کاربری شخصی خود پاک کرد.

این اولین بار نیست که این زوج با انتشار تصاویر و ویدئوهایی خود در فضای مجازی که بعضی اوقات هنجارشکنانه و خارج از عُرف هستند، خبرساز می شوند اما از آنجایی که این بار دو سلاح سرد را به نمایش درآوردند، مخاطبان از نیروی انتظامی و مراجع قضایی می خواهند تا نسبت به این اقدام این بازیگر سینما رسیدگی کنند.

برخی از کاربران فضای مجازی معتقدند اسلحه ای که او در دست دارد بسیار پیشرفته و ساخت کشور روسیه است و ماکارف نام دارد که پیستول نیمه خودکاری است. برخی از کاربران نوشتند که افشانی در پاسخ به این واکنش ها اعلام کرده است این سلاح غیرواقعی و ماکت است.

مهنوش صادقی :من همسر جدید مهدی هاشمی هستم

پرویز پرستویی

پیام تبریک  پرویز پرستویی برای تولد هدیه تهرانی

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا