» ورزشی » براندائو مهاجم برزیلی پرسپولیس 

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۰:۲۳

بازیکن برزیلی جدید پرسپولیس

براندائو مهاجم برزیلی پرسپولیس 

براندائو مهاجم برزیلی پرسپولیس 

بازیکن برزیلی جدید پرسپولیس

به گزارش اسپورت نیوز:جونیور براندائو مهاجم برزیلی که به تازگی با تیم فوتبال پرسپولیس تهران به توافق رسیده گفت:بازیکن بعدی پرسپولیس هستم که برای هواداران و این تیم گل های زیادی به ثمر خواهم رساند.بازیکن برزیلی پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس با جونیور براندائو مهاجم برزیلی ۲۴ ساله به توافق رسیدند و به زودی برای عقد قرارداد به تهران می آید.

بیوگرافی کوتاه از جونیور براندائو بازیکن برزیلی پرسپولیس

جونیور براندائو مهاجم ۲۴ ساله برزیلی درحالی وعده گل های زیاد را برای این تیم پرطرفدار پایتخت داده است که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۹ مه ۲۰۱۹ در ۵۹ مسابقه به میدان رفته است و فقط ۱۵ گل به ثمر رسانده که آمار جالبی برای یک مهاجم محسوب نمی شود.

همچنین او که به عضویت تیم لودوگورتس درآمده بود، نتوانست در لیگ بلغارستان عملکرد موفقی ارائه دهد تا به صورت قرضی به تیم گویان برزیل بازگشت او در این تیم هم چهره موفقی در گلزنی از خود نشان نداد.

بازیکن برزیلی جدید پرسپولیس

 

بازیکن برزیلی پرسپولیس

 

زمان عقد قرارداد مهاجم برزیلی پرسپولیس 

جونیور براندائو مهاجم برزیلی برای عقد قرار داد با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیده و قرار است این بازیکن روز یکشنبه ( ۲۷ مرداد ) وارد ایران شود و در صورت موفقیت در آزمایش های پزشکی در ترکیب تیم پرسپولیس قرار گیرد.

 

اولین پیام جونیور براندائو به هواداران پرسپولیس 

وی پیرامون سفر به ایران در پیامی که امروز جمعه برای هواداران پرسپولیس منتشر کرده، گفت:سلام به هواداران پرسپولیس، من این جا هستم تا به شما بگویم که یکشنبه به تهران خواهم آمد و بازیکن بازیکن بعدی پرسپولیس، من هستم و برای شما گل های زیادی خواهم زد.

کری خوانی جونیور براندائو مهاجم برزیلی پرسپولیس 

جونیور برانداو


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : ورزشی
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه