» دسته‌بندی نشده » باران شیخی از چنگ ربایندگان آزاد شدو درخواست ۶۰۰ میلیونی ربایندگان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۴

باران شیخی از چنگ ربایندگان آزاد شدو درخواست ۶۰۰ میلیونی ربایندگان

باران شیخی از چنگ ربایندگان آزاد شدو درخواست ۶۰۰ میلیونی ربایندگان

 

 

وی با بیان اینکه هدف این بود که در وهله اول این کودک سالم به خانواده بازگردد و دیگر اینکه از مرز خارج نشود، اظهار کرد: در نهایت متهمان در چابهار دستگیر و کودک آزاد شد و احتمالاً ظرف امروز و فردا به خانواده برمیگردد.

وی افزود: اگر این کودک از مرز خارج می‌شد عملیات آزادسازی او ممکن بود چند ماه به درازا بینجامد. در راستای آزادی این کودک تمام نیروها هماهنگ شد و از همکاری ریش سفیدان، افراد محلی، سیستم قضائی و … استفاده شد تا در نهایت کودک آزاد شده و به او آسیبی نرسد.

دادستان اراک گفت: اگر خانواده در ابتدا همراهی و همکاری می‌کرد و مشکلاتی در این زمینه نبود، کودک قطعاً خیلی زودتر در یکی دو روز اول آزاد می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: فعلاً نمی‌توان درخصوص علت ربایش این دختر بچه صحبت کرد، خطاهایی متأسفانه وجود داشته است که اگر به آن حوزه وارد می‌شدیم ممکن بود کودک از دست برود.

باران شیخی دختربچه ۸ ساله اهل شهر مهاجران در استان مرکزی، روز ۲۴ فروردین در مسیر مدرسه ربوده شد.


شاهین صمدپور:

«یک : باران و ششصد میلیون پول .
.
( حالا که پلیس امروز خودش جزئیات رو عنوان کرده منم می تونم درباره اش حرف بزنم )
ربایندگان باران یه گروهِ قاچاقچیِ مواد مخدر و کاملن حرفه ای هستن و اون طور که مدعی هستن در گذشته یک اختلاف حسابی با خانواده داشتن و در اِزای آزادی باران ششصد میلیون طلب کردن .
در این مدت سه بار اجازه دادن باران با خانواده تماس گرفته و در این تماس ها گفته که حالش خوبه و ربایندگان باهاش کاری ندارن و فقط پول می خوان .
متاسفانه بچه رو به سیستان و بلوچستان بردن
من بارها برای گزارش به این استان سفر کردم و می دونم بعضی از شهرهای مرزی این استان شرایط بسیار ویژه ای دارن که این کارو بسیار سخت تر می کنه .
اگر شما عزیزان می خوایید پیشنهاد بدید که برای تهیه پول به صورت عمومی به خانواده کمک کنیم من خیلی با این موضوع موافق نیستم و هفته ی پیش هم در این مورد با خانواده ی باران صحبت کردم .
اگر گروه های تبهکارِ این شکلی ببینن که یک گروه موفق شده از این راه پول کلانی به دست بیاره اونوقت ما ترویج کودک ربایی کردیم و ممکنه جون دهها بچه ی دیگه رو به خطر بندازیم . ( قطعن پلیس هم اجازه جمع اوری پول به صورت عمومی رو نمیده )
امیدوارم این ماجرا به شکل های دیگه و به صورت پنهانی حل بشه .
.
بیتا و فروشنده ی مواد مخدر

درخواست ۶۰۰ میلیونی ربایندگان برای آزادی باران شیخی
.

در شهر ورامین پدر بیتا و نامادری میرن سراغ یکی از دوستان پدر که فروشنده ی مواد مخدر ( شیشه ) بوده . طی درگیری که بوجود میاد شیشه فروش هر سه نفر رو می کشه و بیتای نازنین ما قربانی مواد مخدر میشه .
روزهایی که همه فکر می کردن بیتا گم شده با مادر محترم و داغدار بیتا در تماس بودم و حس می کردم موضوع هرچی هست گمشدن بچه نیست .
بگذریم ‌…
حیف از هزاران هزار بچه ی گل کشورمون که به اشکال مختلف قربانی مواد مخدر میشن ، حیف ….
روح بیتای عزیزمون شاد به امید آزاد شدن باران دوست داشتنی»

 


برچسب ها : ,
دسته بندی : دسته‌بندی نشده
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.