این پسر تبدیل به یک سنگ شده است (عکس) – جامعه

پنج‌شنبه 19 مرداد 1396 دسته‌بندی نشده

این پسر تبدیل به یک سنگ شده است (عکس)

 

به گزارش ایران ناز افراد انگشت شماری در سراسر جهان با بیماری های بسیار خاص وجود دارند که با آن دست و پنجه نرم می کنند و رفته رفته جان آن ها را می گیرد.این پسر 11 ساله نپالی یکی از همین نمونه هاست. این پسر بیماری خاصی دارد که ضخامت پوست او را بیشتر می کند و به نوعی او را به سنگ تبدیل می کند. والدین این پسر پولی برای درمان او ندارند.

 

این پسر تبدیل به یک سنگ شده است (عکس)

 

این پسر تبدیل به یک سنگ شده است (عکس)

 

“رامش دارجی” کودک 11 ساله اهل نپال به بیماری “ایکتیوز” یا ماهیاک مبتلا شده که یک بیماری پوستی ناشی از جهش ژنتیکی است که در اثر آن پوست بدن به سختی خشک شده و دچار خارش می شود.هر سال بیش از 16000 نوزاد در جهان با یکی از انواع بیماری ایکتیوز متولد می شوند و تا آخر عمر با آن دست به گریبان هستند؛

 

نخستین علائم این بیماری در رامش از نوزدای و با پوسته پوسته شدن بدن آغاز شد و در پنج سالگی دردهای طاقت فرسا به همراه کلفت شدن پوست بدنش باعث شد به عنوان یکی از مبتلایان نوع نادر این بیماری شناخته شود.ظاهر شبیه سنگ راجی سبب تنها شدن او در آغاز کودکی شده است. خانواده کم درآمد او توان تامین هزینه های درمانی او را نداشتند برای همین از دیگران کمک خواستند؛ انتشار تصاویر این کودک در فضای مجازی باعث شد یه خواننده نپالی برای تامین هزینه های او اعلام آمادگی کند.

قاتل اهورای 3 ساله: با سیگار او می سوزاندم! - حوادث

 

این پسر تبدیل به یک سنگ شده است (عکس)

منبع : ایران ناز

تصادف در جاده کوهرنگ - مسجدسلیمان/ 3 کشته و 5 زخمی-حوادث

عجیب ترین کارهای زیبایی زنان در طول تاریخ (عکس) - جامعه

×

ارسال دیدگاه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا