این ها در اینستاگرام به اشتراک نگذارید !

شنبه 20 فروردین 1401 اجتماعی
این ها در اینستاگرام به اشتراک نگذارید

این ها در اینستاگرام به اشتراک نگذارید!

افرادی هستند که به علت اعتیاد زیاد به فضای مجازی تمام روابط شخصی ، حتی ازدواجشان را هم وارد مجازی میکنند اما باید توجه داشته باشید درمورد خیلی از چیزها نباید پست بگذارید ، مخصوصا در زمان هایی که در رابطه ای جدی هستید زیرا باعث میشود آن رابطه از هم بپاشد !

هر چیز شخصی در مورد همسر بدون اجازه او

باید توجه داشته باشیم ما حق نداریم جزئیات زندگی همسر یا حتی دوستانمان را بدون اجازه آنها در فضای مجازی قرار دهیم. تنها کاری که اجازه داریم انجام دهیم، این است که فقط در مورد مسائل شخصی خودمان تصمیم بگیریم و ببینیم که آیا دوست داریم آن ها را در اینستاگرام پست کنیم یا خیر.

 

نشان دادن جر و بحث و دعوا در فضای مجازی

اگر با همسرتان به مشکل میخورید نباید آن بحث را در فضای مجازی انتشار دهید زیرا زمانی که دعوای تان با همسر تمام شود، از انجام این کار پشیمان می شوید و یک نگاه منفی روی همسر و رابطه ایجاد می کنید.

سونوگرافی

بسیاری از خانم ها عادت دارند که در سه ماهه دوم بارداری از نتیجه سونوگرافی یا تصویر هایی که از جنین نشان داده می شود، عکس و فیلم می گیرند و آن را داخل فضای مجازی پست می کنند. شاید این تصویر تار و محو از فرزندتان برایتان بسیار شیرین و دلپذیر باشد اما برای دیگران این گونه نیست.

اشکالی ندارد در فضای مجازی اعلام کنید که باردار هستید اما نباید از کودکی که متولد نشده و هنوز در شکم شماست، داخل فضای مجازی عکس منتشر کنید. در واقع با انجام این کار برخی نبایدهای حریم شخصی خود را زیر پا گذاشته اید، دیگران نباید در مورد جزئیات ملاقات شما با پزشک اطلاعات داشته باشند.

 

عکس هایی با پوشش نامناسب از همسر

کار کاملا نادرستی است که زمانی که همسر با پوششی نامناسب در خانه است عکسی از او منتشر کنید انجام این کار حرمت بین شما و دوستانتان را از بین می برد و ممکن است موجب حسادت دیگران شود. پس بهتر است این بخش از رابطه خود را فقط به اتاق خواب اختصاص دهید و از حریم شخصی خود محافظت کنید.

واکنش نفیسه روشن به خبر طلاقش

 

کادو های گران قیمت

با انتشار عکس کادو های خود در مجازی فقط حسادت دیگران را بر زندگی خود افزایش میدهید از طرفی هم بسیاری از افراد از لحاظ اقتصادی در زیر هستند و زمانی که چنین پست هایی از شما می بینند، حسرت می خورند و همین باعث ایجاد انرژی منفی خواهد شد.

جدایی

همانطور که قبل تر هم گفتیم افراد نباید از جزئیات زندگی شما خبر داشته باشند پس اگر از همسرتان جدا شدید،قرار نیست که این مسئله را با دیگران به اشتراک بگذارید زیرا حرف های آن ها در این شرایط حال تان را بدتر می کند.

اعلام جزئیات بسیار ریز

احتمالا دلیلی ندارد که خواهر بهترین دوست دوران دبیرستانتان بداند که شما با همسرتان دچار مشکل شده اید و به دنبال راه حل هستید. پست کردن چنین چیز هایی در فضای مجازی هرگز خوشایند نیست.

 

حتی یک قرار عاشقانه شبانگاهی شما با همسرتان هرگز نباید از داخل فضای مجازی منتشر شود زیرا همه این ها جزء خصوصی ترین اتفاقات زندگی شما هستند و بهتر است کسی از آن خبر نداشته باشد.

افرادی که در یک رابطه سالم هستند، می دانند که ارزش لحظات خصوصی که در کنار یکدیگر دارند، بسیار زیاد است و هیچ کس نباید از آن با خبر باشد. به اشتراک گذاشتن این اتفاقات به دفعات طولانی باعث می شود که دیگر رابطه خاص نداشته باشید.

مجازات اعدام

حقایقی درباره اعدام و مجازات آن باید بدانید

چگونه هرگز کلیدهایمان را گم نکنیم؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا