اپراتور 9000

دوشنبه 3 آبان 1400 بازار

هر بیزینسی و هر کسب و کاری باید خودش را با شرایط روز آپدیت کند در غیر این صورت قطعا از دنیای تکنولوژی و به روز عقب خواهند ماند .فرقی نمی کند که شما در چه بیزینسی فعالیت میکنید، مهم آن است که در پیشرفت کار تان تلاش کنید و با به روزترین و جدیدترین نسخه های کاری مربوط به خودتان آشنا شوید .


ما نیز در سامانه پیام کوتاه شیراز هر روز برای بهتر شدنمان تلاش می‌کنیم و از به روزترین اپراتور ها و سیستم های مدیریت محتوا استفاده می کنیم . برای مثال یکی از جدیدترین و به روزترین اپراتورها که اپراتور ۹۰۰۰ میباشد در سامانه پیام کوتاه موجود است. این خط منحصر به فرد در حال حاضر غوغای عظیمی به پا کرده  به همین دلیل سامانه پیام کوتاه شیراز این اپراتور را در لیست دیگر اپراتورهای خود قرارداده است .
نمایندگی پیامک شیراز و به عنوان اولین ارائه دهنده پنل پیامک ۹۰۰۰ به مشتریان خود باعث شده تا همراهان پیام رسون در کسب و کارشان بسیار موفق‌تر باشند بر همین اساس پنل اس ام اس شیراز را عنوان پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه معرفی کرده‌اند .

 

 اپراتور ۹۰۰۰ ویژگی های منحصر به فردی دارد که در زیر به توضیح آنها می پردازیم .

 

۱ارسال پیامک به صورت متنی و صوتی :
اگر جزو افرادی باشه که از پنل پیامک برای کسب و کارتان استفاده می‌کنید حتماً می‌دانید که ارسال پیامک به صورت متنی بازخورد کمتری نسبت به پیام صوتی دارد. اگر بخواهید فقط از ارسال پیام صوتی استفاده کنید باز هم ممکن است با پاسخ ندادن افراد ، به هدف مورد نظرتان نرسید. حال اگر بخواهد از هر دوی آن استفاده کنید (یعنی هم ارسال پیام صوتی و هم پیام متنی) باید هزینه زیادی را بابت آن پرداخت کنید. در اینجا پنل پیامک ۹۰۰۰ این کار را برای شما بسیار آسان کرده است چرا که با خرید پنل پیامک ۹۰۰۰ به راحتی می توانید هم از ارسال پیامک به صورت صوتی و هم به صورت متنی استفاده کنید و همچنین در هزینه های خود بسیار صرفه جویی کنید .


۲اپراتور ۹۰۰۰ خدماتی هستند :
بسیاری از افراد بعد از خرید پنل پیامک به مشکل بلک لیست برخورد می‌کند چرا که خیلی از افراد پیامک‌های تبلیغاتی را در گوشی خود به بلک لیست انتقال داده اند برای حل این مشکل یعنی عبور از بلک لیست باید خط را از اختصاصی به خدماتی تبدیل کنید تا بتوانید به شماره های بلک لیست هم  ارسال پیامک داشته باشید .اما خطوط ۹۰۰۰ خود خدماتی می باشند و به راحتی می توانید با خرید پنل پیامک ۹۰۰۰ به خطوط بلک لیست ارسال پیامک داشته باشید .

 

۳ارائه به کاربران حقیقی و حقوقی :
در سامانه پیام کوتاه شیراز فرقی نمی کند که شما جز کدام دسته از افراد باشید اگر بخواهید نسبت به خرید اپراتور ۹۰۰۰ اقدام کنید با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد .


۴ضریب تعرفه همانند اپراتور ۱۰۰۰:
در مقاله اپراتور ۱۰۰۰ به ضریب قیمت ارسال پیامک اشاره شده است اما در اپراتور ۱۰۰۰ نسبت به امکاناتش این ضریب تعرفه از قیمت بالایی برخوردار بود و تعرفه آن از معایب خطوط ۱۰۰۰ به شمار می رفت . اما در اپراتور ۹۰۰۰ با توجه به ویژگی ها و امکاناتش  ضریب قیمت ۱/۲ نسبت به دیگر اپراتورها از مزایای خط ۹۰۰۰  محسوب می شود.


۵ – امکان نصب خدمات سانترال و تلفن گویا:
در اپراتور ۹۰۰۰ این امکان وجود دارد که شما تلفن گویا و خدمات سانترال را روی آن نصب کنید .
اگر بخواهیم به توضیح تلفن سانترال بپردازیم خود شامل یک مقاله جداگانه می شود اما برای آشنایی بیشتر با خدمات سانترال می توان به موارد زیر اشاره کرد


امکان ارتباط رایگان و سریع
ارتباط سریع و راحت مشتریان با اپراتورها
امکان ضبط و پیگیری کلیه تماس های دریافتی
منشی تلفنی
کم شدن هزینه‌های خطوط مخابراتی
قابلیت انتظار چندین نفر پشت خط
کنترل و نظارت بهتر بر خطوط 

 


دسته‌بندی اپراتور ۹۰۰۰


خطوط ۹۰۰۰ در نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز به پنج دسته تقسیم می‌شود : معمولی- برنزی – نقره ای – طلایی – پلاتینیوم .
در تمامی این دسته‌بندی‌ها کلیه مزایا و ویژگی‌های اپراتور ۹۰۰۰ حفظ شده است و تنها تفاوت این پنج دسته در روندی خطوط می باشد که هر کدام بسته به رندی خطوط دارای قیمت های خاصی هستند در زیر قیمت‌های هر کدام را جداگانه شرح داده‌ایم.

 

خط ۹۰۰۰ معمولی : 1 میلیون تومان
خط ۹۰۰۰  برنزی : 5 میلیون تومان
خط ۹۰۰۰ نقره ای : 10 میلیون تومان
خط ۹۰۰۰ طلایی : 25 میلیون تومان
خط ۹۰۰۰ پلاتینیوم : 250 میلیون تومان 

هرکدام از این خطوط با سرشماره ۹۰۰۰ شروع می‌شود و با توجه به قرار گرفتن عددهای بعد از ۹۰۰۰ به دسته بندی های بالا تقسیم می شوند .

پیام رسون

 

پنل پیامک رایگان با ارائه خط ۹۰۰۰ به مشتریان حقیقی و حقوقی خود باعث شده تا خیلی از افراد از درآمد بالایی بهره مند شود و با مشتریان خود یک ارتباط مستمر و پیگیر داشته باشند .
اگر شما هم جزو افرادی هستید که علاقه‌مند به سامانه ۹۰۰۰ برای کسب و کارتان شده اید  خیلی راحت می توانید با مراجعه به سایت سامانه پیام کوتاه پیام رسون اقدام به خرید پنل پیام کوتاه ۹۰۰۰ کنید و خودتان را در مسیر پیشرفت قرار دهید.

 

تلفن های تماس

09120475700

90000091 (تلفن رایگان)

 

گفت‌وگویی با آقای محمد نصیری کارشناس و مدرس سئو

روغن زیتون

چگونه روغن زیتون فرابکر را از سایر روغن‌ها تشخیص دهیم؟-سلامت

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا