افزایش هوشیاری ذهنی با یک نوشیدنی چغندری!

پنج‌شنبه 12 اسفند 1400 سلامت
افزایش هوشیاری ذهنی

افزایش هوشیاری ذهنی

چغندر دارای خواص فراوانی است این خوراکی حاوی نیترات است که به گردش خون کمک شایانی میکند و باعث کارآمدی میتوکندری میشود و میزان انرژی را بالا میبرد

 

آیا برای افزایش هوشیاری خود به مقداری کمک نیاز دارید؟ با یک دستورالعمل چغندری که حاوی فولات است می توانید به تحقق این هدف کمک کنید. فولات به سلامت مغز و هوشیاری ذهنی کمک می کند. از این رو، به جای نوشیدن قهوه می توانید مصرف این نوشیدنی را در دستور کار خود قرار دهید.

افزایش هوشیاری ذهنی

افزایش هوشیاری ذهنی

 جدا از کمک به سمزدایی کبد، چغندر حاوی نیترات است که به بهبود گردش خون کمک می کند، و میتوکندری را کارآمدتر می سازد، ا این رو، آنها می توانند میزان انرژی مشابه را با مصرف اکسیژن کمتر تولید کنند. مصرف کمتر اکسیژن در نتیجه میتوکندری کارآمدتر، و تامین اکسیژن بیشتر برای باقی بدن زمینه ساز عملکرد بسیار بهتر مغز و بدن خواهد شد. نیترات موجود در این نوشیدنی چغندر در بدن به اکسید نیتریک تبدیل می شود که گسترش دیواره رگ های خونی را موجب می شود. این شرایط به سطوح انرژی بالاتر، ارسال مواد مغذی بیشتر به سلول های نیازمند، و میزان اکسیژن بیشتر منجر می شود، از این رو هوشیاری ذهنی بالاتر را به همراه دارد. مصرف این نوشیدنی چغندر پیش از انجام ورزش می تواند به تقویت استقامت و بهبود شرایط تمرینی شما کمک کند.  تا حد امکان از انتخاب مواد تشکیل دهنده ارگانیک اطمینان حاصل کنید.

افزایش هوشیاری ذهنی

افزایش هوشیاری ذهنی

مواد تشکیل دهنده (یک وعده):

  • دو عد چغندر اندازه متوسط، پوست کنده
  • دو عدد هویج
  • یک عدد سیب
  • یک عدد لیمو ترش، پوست کنده
  • ریشه زنجبیل تازه به اندازه یک اینچ (2.5 سانتیمتر)

روش تهیه:

تمام مواد تشکیل دهنده را در یک دستگاه آبمیوه گیری ریخته و بلافاصله این نوشیدنی را مصرف کنید.

 

نشانه‌های کمبود اکسیژن در خون
تقویت باروری

تقویت باروری

شیر کاکائو خانگی

طرزتهیه شیر کاکائو خانگی خوشمزه و غلیظ

×

ارسال دیدگاه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا