بعد از چهار سال انتظار ارسلان مطهری در خط حمله استقلال قرار گرفت

پنج شنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۸ ورزشی
ارسلان مطهری

ارسلان مطهری ، مهاجم سابق ذوب آهن طی توافقی با مسوولان استقلال به این تیم پیوست

ارسلان مطهری در استقلال

ارسلان مطهری،  طی توافقی با مسوولان استقلال، قرارداد نهایی خود را با این تیم  را به امضا رساند و در نیم فصل دوم با پیراهن آبی ها به میدان خواهد رفت.

آمار ۳۳ گل زده برای استقلال تا پایان نیم فصل اول این تیم را صاحب برترین خط حمله در تمام تیم‌‎های مدعی کرد و کمتر کسی فکرش را می‌کرد که مسئولان باشگاه با حضور شیخ دیاباته، مهدی قائدی و حتی مرتضی تبریزی به فکر جذب بازیکنی در خط حمله بیافتد. اما سیاست این باشگاه متفاوت و دست به جذب بازیکنی زدند که سال‌ها در انتظار پوشیدن پیراهن استقلال بود.

بازیکنی که سال ها بود نامش به اردوی آبی ها لینک می شد اما هر بار بنا به دلایلی در لحظه آخر آبی پوش شدن این جوان ۲۶ ساله منتفی و او سر از تیم دیگری در می آورد.

ارسلان مطهری که در نیم فصل اول لیگ نوزدهم با پیراهن ذوب آهن موفق به ثبت ۵ گل شده، طی فصول اخیر همواره با شایعه حضور در استقلال همراه بود و بارها تمایل خود را به این انتقال اعلام کرده بود و اکنون به این رویای خود دست یافته است.

 خرید ارسلان مطهری می تواند گامی بلند از سوی مجیدی برای تقویت ساختار تهاجمی اش باشد جایی که تردیدهای زیادی برای بازگشت دیاباته وجود دارد و در زمان استراماچونی هم برنامه های زیادی برای تقویتش دیده می شد.

ارسلان مطهری مهاجم ۲۶ ساله، سابقه حضور در نفت تهران، پارس جنوبی و همچنین تراکتور را نیز در کارنامه دارد و سابقه دو بار گلزنی به استقلال را با پیراهن تیم های ذوب آهن و نفت تهران در کارنامه او ثبت شده است و اکنون امیدوار است با حضور در جمع شاگردان فرهاد مجیدی  با دستیابی به رویای همیشگی خود، در امر گلزنی برای این تیم نیز موفق عمل کند.

 

 

تصمیم جدید AFC

واکنش به تصمیم AFC در خصوص نا امن جلوه دادن ایران

«کلاسیکو» تاک‌شو اینترنتی عادل فردوسی‌پور رکورد بی نظیری داشت

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا