اختصاص اینترنت رایگان تا پایان سال

دوشنبه 19 اسفند 1398 گوناگون
تا پایان سال 98 اینترنت خانگی رایگان شد

با شیوع ویروس کرونا و اهمیت ماندن افراد در خانه و کاهش تردد و استفاده بهتر و راحتتر و پر سرعت تر از اینتر نت

،مخابرات ایران به کاربران خانگی تا پایان سال اینترنت رایگان اختصاص داد  .

با شیوع ویروس کرونا در کشور و قرنطینه شدن بسیاری از مردم در خانه، اکثر کاربران اینترنت در خواست رایگان شدن  اینترنت اپراتورها و اینترنت خانگی را داشتند. البته پیش از این با تعطیل شدن مدارس آذری جهرمی وزیر ارتباطات در جلسه‌ای با مدیران تلویزیون‌های اینترنتی خبری مبنی بر رایگان شدن تماشای انیمیشن‌ها تا پایان سال در توییتر منتشر کرد.

مجید صدری ضمن اعلام افزایش ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان به تمام مشتریان مخابرات گفت: در تلاش هستیم تا پایداری و سرعت اینترنت را در این روز‌ها در حد مناسب ارائه دهیم و این حجم اضافی به صورت خودکار در پنل کاربری مشتریان اینترنت مخابرات اعمال می‌شود.

وی افزود: در تلاشیم در صورتی که مشتریان جدید تا قبل از پایان سال اقدام به خرید هر یک از سرویس‌های باند پهن مخابرات کنند، علاوه بر تخصیص ۱۰۰ گیگابابت ترافیک رایگان، سرویس آن‌ها حداکثر ظرف ۲۴ ساعت راه اندازی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به درخواست وزیر و بسیاری از مردم  و اهمیت اینترنت خانگی و ثابت در وضعیت پیشگیری شیوع ویروس کرونا در شرایط کنونی گفت: امیدواریم با این تصمیم، اقدامی مناسب در جهت کاهش تردد به منظور جلوگیری از شیوع این بیماری انجام شود.

 

در همین خصوص و به سبب درخواست بالای مردم درخصوص رایگان شدن اینترنت‌ها، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز خبری از درخواست رایگان شدن اینترنت‌های ثابت در حساب توییتری خود منتشر کرد

 

تفاوت الکل متانول و آتانول

تفاوت الکل های متانول با آتانول چیست

سرکه سفید و خواص ضد عفونی کننده

سرکه سفید پاک کننده و ضدعفونی کننده‌ی عالی

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi