ابرگوشی «Oppo Find X» نسخه لامبورگینی

پنج‌شنبه 31 خرداد 1397 فناوری
ابرگوشی «Oppo Find X» نسخه لامبورگینی
پوستر‌های ابرخودرو‌ها بر دیوار اتاق بسیاری از بچه‌ها آویزان می‌شوند چرا که بسیار شیک و باکلاس هستند. بزرگسالان هم اگر خجالت نمی‌کشیدند، دوست داشتند چنین پوستر‌هایی را بیاویزند. در عوض، آن‌ها می‌توانند یک گوشی مانند Oppo Find X. نسخه لامبورگینی تهیه کنند، یک نسخه باکلاس از گوشی‌های «Find X» که هرگز باعث شرمساری شما نخواهد شد!

برترین ها – ترجمه از احمد محمدی: پوسترهای ابرخودروها بر دیوار اتاق بسیاری از بچه ها آویزان می شوند چرا که بسیار شیک و باکلاس هستند. بزرگسالان هم اگر خجالت نمی کشیدند، دوست داشتند چنین پوسترهایی را بیاویزند. در عوض، آنها می توانند یک گوشی مانند Oppo Find X نسخه لامبورگینی تهیه کنند، یک نسخه باکلاس از گوشی های «Find X» که هرگز باعث شرمساری شما نخواهد شد.

این نسخه اولین گوشی هوشمند سازگار با شارژر Super VOOC است، تکنولوژی جدیدی که چند سال پیش اعلام شد و قادر است یک باتری 3400 میلی آمپر ساعتی خالی را تنها در عرض 35 دقیقه 100 درصد شارژ کند. شارژرهای سریع امروزی، در زمان مشابه تنها قادرند 50 درصد این حجم را پر کنند.

حتی شارژرهای VOOC معمولی که در سری گوشی های پایه Find X استفاده می شوند، در مقایسه با Super VOOC کُند به نظر می رسند و در همین زمان تنها از پس شارژ 75 درصد حجم باتری های شان بر می آیند. (البته حجم باتری آنها کمی بیشتر 3،730 میلی آمپر ساعت است).

حتی نیاز به پرسیدن نیست! بدنه گوشی لامبورگینی Oppo Find X از فیبر کربن ساخته شده و البته که دارای نشان باشکوه «لامبو» نیز می باشد. شارژر سوپر VOOC همچنین دارای مارک تجاری است و کابل USB-C در رنگ نارنجی شیکی ارائه می شود.

چیز دیگری که این نسخه ویژه را متمایز می کند، ذخیره سازی 512 گیگابایت است؛ دو برابر حجم گوشی های پایه! و با قیمت بالایی که دارد؛ این گوشی با قیمت 1700 یورو به بازار ارائه شده است، که البته هزینه کمی نیست.

البته کلا گوشی های Oppo Find X گوشی های ارزانی نیستند و پرچمداران این سری گوشی برچسب قیمتی 1000 یورویی دارند ولی اگر دانستن این موضوع احساس شما را بهتر می کند، بد نیست بدانید که گوشی هوآیی میت نسخه پورشه (Huawei Mate RS Porsche Design) با همین حجم 512 گیگابایت، 2100 یورو آب می خورد!

منبع:برترین ها

آشنا با بهترین گوشی‌های چینی موجود در بازار

آشنا با بهترین گوشی‌های چینی موجود در بازار

مشکل تخلیه سریع باتری در ios 11.4

مشکل تخلیه سریع باتری در ios 11.4

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا